Квартиру
Район міста
Мікрорайон
Мапа
Знайдено варіантів:loading indicator
Розширений фільтр

ПРОДАЖ ДВОКІМНАТНИХ КВАРТИР В ДНІПРІ

Від нових до старих

37 500 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

46 кв.м.

Поверхів:

2/9

Героев пр., Соборний район, Дніпро

54 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

54 кв.м.

Поверхів:

5/17

ул. Набережная Победы, Соборний район, Дніпро

33 500 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

46 кв.м.

Поверхів:

2/5

вул. Высоковольтная , Соборний район, Дніпро

238 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

125 кв.м.

Поверхів:

2/8

вул. Фучика , Соборний район, Дніпро

31 500 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

46 кв.м.

Поверхів:

6/9

ул. Набережная Победы, Соборний район, Дніпро

95 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

65 кв.м.

Поверхів:

11/11

вул. Писаржевского , Соборний район, Дніпро

42 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

50 кв.м.

Поверхів:

5/9

вул. Паникахи М. , Шевченківський район, Дніпро

72 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

70 кв.м.

Поверхів:

5/5

вул. Цеткин К. , Соборний район, Дніпро

54 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

52 кв.м.

Поверхів:

4/6

вул. Владимира Вернадского, Соборний район, Дніпро

22 700 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

42 кв.м.

Поверхів:

1/3

вул. Вахрушева , Чечелівське район, Дніпро

100 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

68 кв.м.

Поверхів:

11/18

вул. Рогалева , Соборний район, Дніпро

110 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

73 кв.м.

Поверхів:

11/18

вул. Рогалева , центральний район, Дніпро

РАНІШЕ ПЕРЕГЛЯНУТІ

Купити двокімнатну квартиру в Дніпрі

Таке завдання стоїть перед багатьма вирішили обзавестися власним житлом або розширити наявну.

Купуючи квартиру кожен з нас хоче вкласти гроші якомога вигідніше. Тому, вибираючи житло в четвертому по щільності населення місті України покупець прагне купити нерухомість в Дніпрі з найбільшою площею і кількістю кімнат. Саме тому самим популярним сегментом ринку залишаються двокімнатні квартири.

Чому двушки в Дніпрі так популярні?

По-перше, наявність кількох кімнат допомагає більш комфортно організувати житловий простір. Квартиру можна розділити на дві умовні частини, одну з яких використовувати виключно для відпочинку, а в другій проводити дозвілля, приймати гостей, і багато іншого. Це дозволяє мати в домі якийсь інтимний, особистий куточок, що додасть житлу домашнього затишку.

Також, воліють купити двушку в Дніпрі і сім'ї з дітьми.

Не важко уявити наскільки складно ділити одну кімнату з дітьми, якого б віку вони не були і наскільки купівля 2 кімнатної квартири спростить побут всіх домочадців.

Саме тому велика частина звернень до пошуку з текстом: "купить 2 кімнатну квартиру Дніпро" доводиться на молоді пари, які планують в найближчому майбутньому поповнити свою сім'ю дитиною. Адже шукати квартиру з немовлям на руках або ж ходити на огляд нерухомості будучи вагітною вкрай важко.

Так, завбачливі пари дбають про комфорт заздалегідь і шукають охочих продати двокімнатну квартиру в Дніпрі завчасно.

Другим безсумнівним плюсом двокімнатної квартириу місті Дніпро беззастережно є її доступність. Це стосується як великої кількості пропозицій у різних районах міста так і великий вилки цін на придбання двійки.

Можна купити двокімнатну квартиру в новобудові, а можна вибрати квартиру від господаря на вторинному ринку.

Продаж 2 кімнатних квартир в Дніпрі, у зв'язку з великим попитом, має багатий вибір варіантів. Крім вибору житла в конкретному районі можна гарантовано підібрати квартиру будь-якого класу.

Дніпро обилует як бюджетними варіантами 2 кімнатних квартир, так і елітним житлом.

Вторинний ринок пропонує більше варіантів купити двокімнатну квартиру в Дніпрі з ремонтом, в той час як первинний приваблює купівлею квартири в новобудові та створенням свого власного неповторного образу квартири зробивши ремонт на свій смак.

В новобудовах Дніпра можна вибрати також двійку з вільним плануванням і самостійно визначити який саме ваша квартира буде мати вигляд при завершенні.

Двокімнатні квартири в Дніпрі привабливі ще й тим, що їх цінова градація підійде будь бюджету. Двушку може придбати як покупець спраглий великих площ і шикарного вигляду з вікна так і людина, яка знає толк в економічних вигодах купівлі невеликої квартири. Скромний метраж, не тільки вплине на ціну самої квартири, але і дозволить істотно менше платити за комунальні послуги.

Ще до одного безперечно, плюс купівлі двокімнатної квартири у новобудові можна віднести наявність акційних пропозицій зі знижками спливаючих час від часу в рекламних проспектах і банерах багатьох забудовників. Длязалучення більшої кількості інвесторів будівельні компанії Дніпра найчастіше намагаються максимально зацікавити покупців саме цієї, самої популярної категорії нерухомості.

Не варто забувати і про такі переваги двійки як можливість створення просторою і стильною квартири-студії і не тільки. Перепланувати двокімнатну квартиру можна багатьма способами. Можна прибрати зайві перегородки та звільнити більше вільної площі, а можна додати роздільники і створити додаткові приміщення, такі як, наприклад, окрема гардеробна або гостьовий санвузол.

Двокімнатна квартира завжди залита світлом завдяки великій кількості вікон, що додає життєствердною атмосфери і настрою.

А отримавши можливість розширити свої житлові володіння ще на одну кімнату господарі двокімнатної квартири в Дніпрі завжди зможуть розраховувати на вигідний продаж свого житла завдяки великому попиту на цей сегмент нерухомості.

Цінність 2 кімнатних квартир в Дніпрі

Двокімнатні квартири в Дніпрі завжди цінні і затребувані, що дозволяє мати впевненість в тому, що при необхідності продати двокімнатну квартиру зробити це буде не складно.

Завдяки твердій позиції на ринку 2 кімнатні квартири частіше вибирають як форму інвестування коштів в нерухомість, адже за її високого рівня популярності продати її можна в будь-який момент і без фінансових втрат.

Підводячи підсумки варто згадати ще про одну відмітну особливість двійки. Купити 2 кімнатну квартиру в Дніпрі можна і для того, щоб в подальшому здати квартиру в оренду. Адже, і для того, щоб зняти житлоу Дніпрі безліч людей, особливо сім'ї з дітьми, вибирають саме комфортні і недорогі двокімнатні квартири.