Купити
Зняти
Квартиру
Район міста
Мікрорайон
Мапа
Знайдено варіантів:loading indicator
Розширений фільтр
Пошук по коду
У ПРОДАЖУ20 967ОБ'ЄКТІВ

НЕРУХОМІСТЬ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

КВАРТИРИ

Однокімнатні квартиривід 10 000 $Переглянути усе
Двокімнатні квартиривід 15 000 $Переглянути усе
Трикімнатні квартиривід 20 000 $Переглянути усе
Чотирикімнатні квартириот 25 000 $Переглянути усе
next
prev

РАНІШЕ ПЕРЕГЛЯНУТІ

Залишилися питання по нерухомості

Вакансії компанії "Атланта"

Нерухомість Івано-Франківська

Івано-Франківськ не лише історичний центр Галичини, він також зручне для проживання місто з розвиненим бізнес сегментом та високим рівнем життя. Тому, нерухомість Івано-франківська завжди мала високий попит серед населення.
У той же час, придбання власної нерухомості завжди відповідальний та серйозний крок. Незалежно від вартості покупки, нам завжди хочеться купити за свої гроші максимально хорошу квартиру, а також вибрати її розташування в місці з добре розвиненою інфраструктурою і мати приємне сусідство не лише з найближчими мешканцями під'їзду, але і потрібними магазинами, парком, затишним кафе і тому подібним.
Нерухомість в Івано-Франківську можна придбати на будь-який смак та гаманець і це завжди буде гарна інвестиція.

На що звертати увагу при купівлі житла

На превеликий жаль, при виборі квартири передбачити абсолютно все неможливо, але деякі речі можна спрогнозувати. Наприклад, можна проаналізувати, якими даними обов'язково повинен володіти дійсно хороший для вас об'єкт.
Якщо ви маєте потребу щоденно добиратися до місця роботи чи навчання обов'язково зверніть увагу чи зручна для вас транспортна розв'язка біля майбутньої оселі.
Як переконатися у тому, що поїздка на роботу не перетвориться на жаш, що відбувається двічі на день?
Неподалік вашого майбутнього житла повинен проходити потрібний вам транспорт, а якщо ви, в основному, пересуваєтесь на власному автомобілі, переконайтеся, що вам не буде потрібно занадто довго стояти у заторах чи їхати у тягнучці.
Не зайвим буде і звернути увагу на те, де знаходяться найближчі до будинку продуктовий магазин та аптека.
Якщо у родині є маленькі діти потрібно також враховувати розташування дитячих майданчиків, парків та учбових закладів.
Окрім інфраструктури навколо майбутньої домівки потрібно враховувати ще й внутрішнє планування самої квартири.
Житло повинно бути зручним і функціональним та дозволяти з легкістю зонувати простір для створення зручних та гарних інтер'єрних рішень.
При виборі квартири не забувайте і про такий важливий фактор як добрі сусіди. На жаль, часто обираючи житло ми не спромагаємося познайомитися з майбутніми сусідами. І це прикре упущення іноді грає з покупцями злий жарт. Адже, хоч і не часто, але причиною продажу квартири буває саме нестерпне сусідство. А може бути і навпаки, вибираючи з декількох варіантів покупець віддасть перевагу тій квартирі, яка буде сусідити з більш приємними людьми. Адже від того хто живе у нас за стіною безпосередньо залежить не лише чистота сходового майданчика і можливість висипатися по ночах, часто від цього залежить навіть безпека оселі і безпосередньо нас самих.
Ще одна річ на яку варто звернути особливу увагу - комунікацій. Перевірте труби включно зі стояками. Переконайтеся, що замуровані в плитку або свіжо пофарбовані комунікації не містять наспіх зароблених тріщин. Хоч потреба замінити одну дві труби і не настільки істотна проблема, щоб через це відмовитися від придбання квартири, але знизити ціну на вартість ремонтних робіт все ж слід. Особливо якщо під час виконання ремонту доведеться демонтувати та укладати заново плитку чи інші декоративні покриття та елементи.

Правовстановлювальні документи

Перевіряти потрібно не лише наявність оригіналів всієї документації на житло, але й відповідність особистості продавця власнику об'єкта. Обов'язково з'ясуйте чи перебував продавець у шлюбі на момент придбання квартири. Адже, навіть якщо на момент продажу він в ньому не знаходиться, колишній чоловік або дружина можуть заявити свої права на метри, а ви опинитеся залучені в неприємну і витратну судову тяжбу. Ще краще перевірити усю історію квартири. Попросіть у продавця відповідні довідки про виписаних людей і переконайтеся, що всі колишні мешканці були позбавлені права на реєстрацію без порушення закону, а сама квартира не була предметом судового спору і не перебуває в іпотеці або в заставі.
Ставитися до придбання нерухомості потрібно з усією серйозністю і не намагатися економити час чи кошти на пошук житла яке буде відповідати усім вашим вимогам. До того ж, обов'язково впевниться у щирості продавця та у юридичній чистоті нерухомості.
А для того, щоб зробити цей процес якомога менш стресовим покупець, як і продавець, може звернутися до професіоналів.
Агентство нерухомості Атланта Івано-Франківськ дозволяє обрати з багатьох компаній серед яких варто віддати перевагу тій, яка вже має певний досвід та ім'я у своїх колах. Варто пам'ятати, що велике агентство має більше ресурсів та досвіду у перевірці документів, підборі варіантів та процесі оформлення правочинів.
І основне - на яку нерухомість не пав би ваш вибір, головним пунктом при обранні житла все ж залишається ваш внутрішній голос і добрі емоції які повинна викликати ваша майбутня оселя. Адже ніяка вигода і перспективність інвестицій не замінять теплу атмосферу в домі і ваш гарний настрій.