Квартиру
Район міста
Мікрорайон
Мапа
Знайдено варіантів:loading indicator
Розширений фільтр

ПРОДАЖ ОДНОКІМНАТНИХ КВАРТИР В ХАРЬКОВЕ

Від нових до старих

17 900 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

33 кв.м.

Поверхів:

8/9

вул.Шариковая, Індустріальний район, Харків

70 000 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

55 кв.м.

Поверхів:

8/15

вул.Динамовская, Київський район, Харків

17 800 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

30 кв.м.

Поверхів:

2/4

вул.Библика, Індустріальний район, Харків

55 000 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

47 кв.м.

Поверхів:

6/16

вул.Елизаветинская, Основ'янській район, Харків

25 000 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

33 кв.м.

Поверхів:

7/9

вул.Валентиновская, Московський район, Харків

260 000 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

43 кв.м.

Поверхів:

5/16

вул.Елизаветинская, Основ'янській район, Харків

23 500 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

33 кв.м.

Поверхів:

1/9

вул.Мохначанская, Індустріальний район, Харків

33 900 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

26 кв.м.

Поверхів:

3/9

вул.Людвига Свободы проспект, Шевченківський район, Харків

25 000 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

35 кв.м.

Поверхів:

8/9

вул.Корчагинцев, Немішлянській район, Харків

33 000 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

33 кв.м.

Поверхів:

7/9

вул.Леся Сердюка, Індустріальний район, Харків

29 000 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

38 кв.м.

Поверхів:

9/9

вул.Современная, Московський район, Харків

25 000 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

32 кв.м.

Поверхів:

8/9

вул.Натальи Ужвий, Індустріальний район, Харків

Складне завдання купити 1-кімнатну квартиру в Харкові?

Ринок нерухомості Харкова привабливий для потенційних покупців не тільки тому, що місто є культурним, адміністративним і індустріальним центром східної частини України. Нерухомість Харкова – це, до того ж, ще і широкий вибір квартир. Підібрати житло у другому за кількістю жителів місті країни можна як в економ сегменті так і вибрати квартиру елітного класу.
Однією з найпопулярніших операцій з нерухомістю в науковій столиці України є покупка однокімнатної квартири. Таке житло в Харкові може дозволити собі як досить багата людина так і пересічний громадянин.

Як вибрати однокімнатну квартиру в Харкові

Бажаючому обзавестися власною квартирою, потрібно ретельно вивчити всі доступні варіанти і проаналізувати оголошення з пропозиціями: "купити однокімнатну квартиру харків". Обов'язковою умовою при виборі житла також є визначення того чи хочете ви купити 1-кімнатну квартиру в новобудові або на вторинному ринку житла. На сьогоднішній день вибір досить великий. Продаватися підходяща вам 1 кімнатна квартира може як в новому житловому комплексі, так і у вже обжитому будинку.

1 кімнатна квартира Харкова - це завжди хороший вибір, незалежно від того в первинці вона знаходиться або ж ви хочете купити квартиру від господаря.

Купівля однокімнатних квартир у Харкові

У першій столиці України забудовники не зменшують темп роботи наносячи на карту міста все нові і нові будинки та мікрорайони.
Однокімнатна квартира в Харкові куплена вновобудові буде відрізнятися європейськими стандартами будівництва, зручним плануванням, новими і якісними комунікаціями, часто навіть готовим свіженьких ремонтом. Новозбудовані будинки оснащуються сучасними ліфтами та отримують якісну тепло - і звукоізоляцію.
Якщо ваш варіант саме придбання 1-кімнатної квартири в новобудові, то економічно вигідніше почати інвестувати у своє майбутнє житло ще на ранніх етапах будівництва. Так, можна неабияк заощадити, адже у вже збудованому будинку квартира буде дорожче мінімум на 10%.
Якщо ж у ваших планах якнайшвидше вселення в квартиру, то найкращим для вас буде варіант купити 1-кімнатну квартиру на вторинному ринку. Вибравши вже обжиту житлоплощу можна не поспішаючи поступово переробляти ремонт під свій смак і свої потреби. А ось комунікації, у більшості випадків, ви отримаєте з великим пробігом. У вторинного житла є ще одна незаперечна перевага. На відміну від нових будинків виростають в основному в слабозаселених районах вторинку можна купити в безпосередній близькості до роботи, навчального закладу або ж вашому звичному мікрорайону.

Продаж 1-кімнатної квартири у Харкові. Як шукати оголошення?

Якщо ви вирішили шукати квартиру самостійно, що потрібно врахувати кілька важливих моментів. По-перше, велика частина оголошень расклееных по місту належить ріелтерам. Навіть якщо текст написаний від руки, а не набраний на комп'ютері, з точністю до 90% це оголошення посередника. Якщо ж ви звернулися до мережі інтернет, то потрібно не забувати урізноманітнити пошукові запити, адже продавці можуть формулювати свої оголошення будь-яким способом і чіткогоалгоритму пошуку немає. Введіть по черзі ключові слова у рядок пошуку і ваші шанси знайти своє ідеальне житло зростуть у кілька разів. Серед таких запитів можуть бути: 1 квартири Харків, купити однокімнатну квартиру в Харкові, продаж 1 кімнатних квартир Харків, купити квартиру від господаря, продам свою 1 кімнатну квартиру Харків і т. д. Але навіть правильний пошук не гарантує покупку квартири без посередника, адже багато як покупці і продавці вдаються до послуг агентства нерухомості не тільки для економії часу, але й для юридичної безпеки угоди.

Як заощадити час і нерви?

Якщо ж ви не маєте зайвим час на самостійний пошук квартири в просторах всесвітньої мережі кращим рішенням буде підібрати підходящий варіант за допомогою нашого сайту. Вбудований фільтр відбере вам однокімнатні квартири потрібної категорії і в зручному для вас районі, налаштує поділ за ціною і відобразить високоякісні фотографії для оцінки стану об'єкта.
Таким способом ви зможете вибрати як елітне житло так і купити 1-кімнатну квартиру в Харкові недорого. На вартість квартири впливає як її площа, розташування і район, так і поверховість, стан ремонту і наявність додаткових зручностей. Варіюючи цими складовими можна підібрати ідеальний варіант і вдосконалити його вже після придбання. А, можливо, якісь елементи впливають на ціну квартири вам і зовсім виявляться більш привабливим в бюджетному варіанті. Ще більше інформації можна отримати, звернувшись до професіоналів, що працюють з нерухомістю багато років і зарекомендували себе на ринку надійним партнером.Фахівці не тільки супроводять продаж і покупку нерухомості в Харкові, але і допоможуть зі збором документів і юридичним оформленням операції. І найголовніше, допоможуть купити однокімнатну квартиру в Харкові потрапляє під всі ваші запити. А якщо ви бажаєте продати квартиру, то підберуть вам надійного покупця в стислі терміни.