Квартиру
Район міста
Мікрорайон
Мапа
Знайдено варіантів:loading indicator
Розширений фільтр

ПРОДАЖ ТРИКІМНАТНИХ КВАРТИР В ХАРКОВІ

Від нових до старих

80 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

68 кв.м.

Поверхів:

6/10

вул. Героев Труда, Московський район, Харків

58 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

65 кв.м.

Поверхів:

1/9

Тракторостроителей проспект, Московський район, Харків

50 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

80 кв.м.

Поверхів:

6/9

вул. Искринская, Московський район, Харків

37 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

62 кв.м.

Поверхів:

3/5

Тракторостроителей проспект, Московський район, Харків

65 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

85 кв.м.

Поверхів:

5/5

вул. Владислава Зубенка, Московський район, Харків

48 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

64 кв.м.

Поверхів:

8/9

вул. Гвардейцев-Широнинцев, Московський район, Харків

72 500 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

90 кв.м.

Поверхів:

13/16

вул. Героев Труда, Московський район, Харків

52 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

68 кв.м.

Поверхів:

9/9

вул. Дружбы Народов, Московський район, Харків

45 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

62 кв.м.

Поверхів:

4/5

вул. Познанская, Московський район, Харків

90 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

66 кв.м.

Поверхів:

6/9

Победы проспект, Шевченківський район, Харків

55 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

64 кв.м.

Поверхів:

5/9

Жасминовый бульвар, Слобідський район, Харків

90 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

66 кв.м.

Поверхів:

6/9

вул. Победы, Шевченківський район, Харків

РАНІШЕ ПЕРЕГЛЯНУТІ

Для чого потрібно купити трикімнатну квартиру в Харкові?

Всі, без винятку, люди купуючи квартиру прагнуть вибрати відповідну площу і комфортні умови. Трикімнатну квартиру можна без перебільшення віднести до житла підвищеного комфорту. Саме тому подібну нерухомість купують надовго і вибирають ретельно.

Переваги 3 кімнатної квартири

Основною перевагою троячки є її вартість. Незважаючи на гадану високою, порівняно з одно - і двокімнатних житлом вартість, купити трикімнатну квартиру Харків пропонує на набагато більш вигідних умовах ніж нерухомість меншої площі. Квадратний метр трикімнатної квартири обійдеться покупцеві менше ніж аналогічна площа двійки або однокімнатної квартири. До того ж, купуючи квартиру з трьома кімнатами можна забезпечити кожному домочадцу своє власне особистий простір. Особливо актуально це для сімей з дітьми. Ще однією перевагою можна назвати можливість обзавестися вітальні для прийому гостей в комфортних умовах і спільного проведення дозвілля всієї родини.
Коли кожен член сім'ї має свою власну ізольовану зону відпочинку – це виключає напругу і відновлює мікроклімат в будинку, всі домочадці можуть займатися своїми справами, і при цьому не заважати один одному.
Простора квартира дозволяє створити стильний дизайн. Трикімнатне житло дає можливість втілювати свої мрії в реальність. Можна скористатися послугами професійного дизайнера для створення ідеального інтер'єру квартири або виступити в ролі дизайнера самостійно і реалізувати власнізадумки і фантазію.

Продаж трикімнатних квартир у Харкові

Купити 3 квартиру в Харкові трохи складніше ніж квартиру меншої площі. Якщо забудовники охоче пропонують троячки в новобудовах, то а вторинному ринку такого житла значно менше, адже 3 кімнатні квартири рідко використовують як тимчасові інвестиції і зазвичай купують на тривалий термін.
Пошук оголошень з заголовками: Продаж 3 кімнатних квартир Харків, 3 кімнатна квартира харків і трикімнатна квартира Харків, може затягнутися на більш тривалий термін ніж ви розраховуєте. Для економії часу і щоб не упустити можливість придбати по справжньому гарну нерухомість краще звернутися в агентство. В базі даних об'єктів нерухомості вам підберуть житло яке ви самостійно не знайдете в інтернеті або оголошеннях в газетах.
При виборі квартири в новобудові можна ознайомитися з пропонованими варіантами планувань на сайті забудовника. Більшість будівельних компаній надають докладну інформацію про пропоновані варіанти, розміщують на сторінках сайту докладні схемамы, а іноді навіть 3D-моделі споруджуваних квартир, вказують площа приміщень і розписують інформацію про матеріали використовуються при будівництві.

Якщо кошти не дозволяють вже сьогодні придбати квартиру своєї мрії можна підгодувати необхідну суму або оформити кредит на нерухомість і заселитися вже зараз. Це не поганий варіант, але варто підійти до нього з усією практичністю і обережністю. При оформленні позики краще прорахувати суму щомісячних внесків з розрахунку процентного співвідношення з вашим доходом попередньовиключивши з нього оплату комунальних послуг та необхідні витрати на побутові потреби.

Недоліки 3 кімнатної квартири

До суттєвих недоліків при покупці трикімнатної квартири можна віднести скромний вибір гідних об'єктів на ринку вторинного житла. Адже з хорошою просторій квартирою власники не так часто бажають розлучитися і роблять це в основному по причині переїзду в іншу місцевість або ще більшу нерухомість, рідше для розміру на декілька квартир, наприклад при розселенні з дітьми.
Ще одним мінусом можна вважати певні складності при здачі такої нерухомості в оренду. Троячки найменше користуються попитом серед орендарів з причини високої вартості. Тим не менш, з цієї ситуації є непоганий вихід. Трикімнатні квартири найчастіше здають по кімнатах. Такий вид оренди особливо популярний серед молоді прагне заощадити гроші. Адже зняти одну кімнату у великій квартирі набагато вигідніше ніж орендувати окреме житло. До недоліків також можна віднести і велику, порівняно з малогабаритним житлом, вартість комунальних послуг. Тут єдиним способом заощадити є встановлення лічильників та утеплення квартири ізоляційними матеріалами для меншої витрати електроенергії на додатковий обігрів взимку і охолодження влітку.

Харків по праву вважається одним з найбільш комфортних для життя міст України. Мати простору і світлу трикімнатну квартиру в такому зручному місті мрія більшості його жителів. Це не тільки дозволить почувати себе самодостатнім і вільним у власному будинку, але і дасть відчуття повної відповідності високомурівнем життя.
Будинок - це місце куди повинно хотітися повертатися кожен день незалежно від того наскільки напруженим або позитивним він був. Саме тому квартира, в якій ви живете, повинна бути затишною і дозволяти кожному членові сім'ї мати свій простір у ній. Для таких цілей трикімнатна квартира - ідеальне рішення.