Квартиру
Район міста
Мікрорайон
Мапа
Знайдено варіантів:loading indicator
Розширений фільтр

ПРОДАЖ КВАРТИР В ХЕРСОНІ

Від нових до старих

19 900 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

32 кв.м.

Поверхів:

5/5

вул. Іллюши Кулика, Дніпровський, Херсон

15 900 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

30 кв.м.

Поверхів:

4/5

вул. Котляревського, Корабельний, Херсон

28 000 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

33 кв.м.

Поверхів:

2/3

вул. 4-а Олешківська, Корабельний, Херсон

46 500 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

65 кв.м.

Поверхів:

1/9

200 лет Херсона пр., Суворовський, Херсон

55 800 $

Додати в обране

checked

багатокімнатна,

72 кв.м.

Поверхів:

5/5

вул. 49 Гвардійської Дивізії, Суворовський, Херсон

35 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

51 кв.м.

Поверхів:

8/9

вул. Перекопська, Дніпровський, Херсон

47 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

61 кв.м.

Поверхів:

9/9

200 лет Херсона пр., Суворовський, Херсон

29 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

41 кв.м.

Поверхів:

3/5

вул. Олексія Шовкуненка, Дніпровський, Херсон

26 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

43 кв.м.

Поверхів:

5/5

вул. Університетська, Дніпровський, Херсон

47 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

47 кв.м.

Поверхів:

2/5

вул. Іллюши Кулика, Дніпровський, Херсон

52 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

58 кв.м.

Поверхів:

14/16

вул. Покришева, Суворовський, Херсон

51 900 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

60 кв.м.

Поверхів:

2/3

вул. Гмирьова, Суворовський, Херсон

РАНІШЕ ПЕРЕГЛЯНУТІ

Чому так вигідна продаж квартир у Херсоні

Ринок нерухомості Херсона динамічно розвивається, а отже купівля квартири в Херсоні розумне і вигідне вкладення. Місто росте збільшуючи чисельність населення з кожним роком, а це означає, що затребуваність житла для жителів міста пропорційно зростає.

Не дивно, що люди прагнуть перебратися в Херсон не тільки з передмість, але і з інших великих міст, адже крім прекрасної екології і розвивається інфраструктури наше місто все ще залишається єдиним морським портом на Дніпрі.
Крім того, зручне розташування міста, розвинена інфраструктура і стрімко зростаюча промисловість приваблює в місто все більше іноземних інвесторів, що підвищує рівень та якість життя в Херсоні в цілому. Збільшення кількості підприємств дає додаткові робочі місця, відповідно місто стає все більш цікавий як українцям, так і іноземцям прагне жити в красивому місці і мати стабільну роботу. Саме із-за такого високого рівня приросту населення в місті ведеться активна забудова як околиць так і спальних районів. А отже і ринок нерухомості Херсона стрімко розвивається.

Продаж квартир в Херсоні. Які квартири користуються попитом?

Квартири в Херсоні продаються абсолютно різні. У цьому дивовижному місті можна підібрати житло під будь-які потреби покупця. Це можуть бути і шикарні апартаменти з неповторним видом з вікна, а може бути і скромна затишна квартира з романтичним балкончиком і ремонтом в стилі мінімалізм, розташована в тихому районі міста.
Якщовідкрити розділ оголошень будь-якого міського сайту або тематичної газети можна побачити, що оголошення рясніють заголовками: "продаж квартир Херсон", "продам квартиру в Херсоні" і т. д. А приділивши зовсім небагато часу пошуку потенційний покупець може знайти нерухомість відповідну саме його потребам.
Важливим моментом є і той факт, що всі райони міста, який би ви не вибрали для життя, оснащені добре розвиненою інфраструктурою і повсюдно мають зручну транспортну розв'язку.
До того ж, вартість нерухомості в Херсоні має досить велику вилку, що дозволяє вибрати відповідне житло будь-якого бюджету.

Продаж квартир в Херсоні. Як вигідно продати квартиру?

Якщо ж ви плануєте продавати нерухомість в Херсоні, то слід підготувати до продажу і саму квартиру, а також документи необхідні для оформлення угоди.
Не поспішайте вкладати додаткові кошти в ремонт квартири перед продажем. Проаналізуйте ринок, ознайомтеся з пріоритетами покупців. Подумайте про те, що можливо буде більш вигідно знизити ціну на суму передбачуваного ремонту, тим самим надавши покупцеві право реконструювати житло, що купується під свої потреби і по своєму смаку.
В будь-якому випадку постарайтеся зробити квартиру більш світлою і просторою. Винесіть або укомплектуйте зайві речі так, щоб вільного простору було якомога більше. Вимийте вікна, поміняйте лампочки в плафонах на більш яскраві. Створіть відчуття свіжості і великої площі. Покупців набагато більше надихне перспектива покупки великої і світлої квартири навіть якщовона буде трохи дорожче рівнозначною, але більш темною і незатишною.
Після того як вирішите питання з зовнішнім чином продається вами нерухомості починайте готувати документи до продажу. Деякі з них необхідно замовляти заздалегідь тому, щоб уберегти свої нерви в майбутньому, краще всі необхідні довідки замовити завчасно.

На що потрібно звертати увагу, коли вирішили купити квартиру в Херсоні?

Ключовим моментом в комфортабельності вашого нового житла буде його розташування. Важливо проаналізувати наскільки легко вам буде добиратися з дому до роботи, як далеко розташовані продуктові магазини, є неподалік місця для відпочинку і так далі.
Не варто нехтувати і плануванням самої квартири. Якщо ви розглядаєте варіант перепланування, то з'ясуйте чи можлива вона спочатку. Звертайте увагу не тільки на площу кімнат і висоту стелі, але і на тепло і звукоізоляцію. Не зайвим буде з'ясувати з якого матеріалу побудований сам будинок, адже від цього залежить, наскільки будуть промерзати стіни взимку і чи легко буде вішати полки, встановлювати кондиціонер та проводити ремонтні роботи.
З усіх цих деталей створюється повний образ вашого нового житла. І саме від цих елементів зібраних воєдино залежить наскільки комфортно буде жити в своїй новій квартирі.

Купуйте безпечно. Як уникнути шахраїв

Якщо ви вирішили купити квартиру без посередників в Херсоні, то обов'язково вивчіть питання оформлення документів. Крім того, неодмінно перевірте документи продавця як правовстановлюючі так і підтверджують особу. Попросіть надати вам інформацію нетільки про тих хто прописаний в житло на момент продажу, але і про тих особах, які були виписані до цього. Якщо когось виписали з порушенням законної процедури це може створити вам складності надалі. Не забудьте перевірити нерухомість в реєстрі на предмет обтяжень таких як арешт та іпотека.

Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам вигідно продати квартиру чи вдало її купити. І пам'ятайте, що будинком наше житло робить не місце і не ремонт, а виключно атмосфера, саме тому створити свій ідеальний будинок ви зможете в будь-якому місці і з будь-яким бюджетом.