Квартиру
Район міста
Мікрорайон
Мапа
Знайдено варіантів:loading indicator
Розширений фільтр

ПРОДАЖ ОДНОКІМНАТНИХ КВАРТИР В ХЕРСОНІ

Від нових до старих

16 000 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

30 кв.м.

Поверхів:

5/5

вул. Лавреньова, Корабельний, Херсон

30 900 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

34 кв.м.

Поверхів:

1/4

вул. Бучми, Суворовський, Херсон

19 000 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

35 кв.м.

Поверхів:

2/5

вул. Кольцова, Суворовський, Херсон

35 000 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

58 кв.м.

Поверхів:

3/4

вул. 49 Гвардійської Дивізії, Суворовський, Херсон

27 000 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

33 кв.м.

Поверхів:

4/5

вул. Мала Садова, Корабельний, Херсон

23 500 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

39 кв.м.

Поверхів:

9/9

вул. Робоча, Корабельний, Херсон

26 900 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

36 кв.м.

Поверхів:

9/9

вул. Кольцова, Суворовський, Херсон

23 000 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

24 кв.м.

Поверхів:

4/5

вул. Робоча, Корабельний, Херсон

22 000 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

32 кв.м.

Поверхів:

3/5

вул. Університетська, Дніпровський, Херсон

30 000 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

47 кв.м.

Поверхів:

8/10

200 лет Херсона пр., Суворовський, Херсон

16 900 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

22 кв.м.

Поверхів:

7/9

вул. Дорофеєва, Корабельний, Херсон

27 500 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

32 кв.м.

Поверхів:

8/9

вул. Кіндійська, Дніпровський, Херсон

РАНІШЕ ПЕРЕГЛЯНУТІ

Чому так розвинена продаж однокімнатних квартир у Херсоні

Купити 1-кімнатну квартиру в Херсоні завдання не складна, головне не поспішати з вибором і придбати саме ту нерухомість, яка максимально відповідає вашим потребам і очікуванням.
Однокімнатні квартири безсумнівно самий купується вид нерухомості в місті. Однушку прагнуть придбати і молоді сім'ї ще не відчувають потреби в більшій кількості кімнат і люди старшого віку, яким, з роками, стає складніше доглядати за великими квартирами і ті, хто прагне самоти або просто не потребує кількох кімнатах. Крім цих категорій населення купити 1 квартиру Херсон пропонує і як один з кращих видів інвестицій.

Як отримати додатковий дохід придбавши 1 кімнатну квартиру в Херсоні?

Зібравши певний капітал ми всі шукаємо способи його зберегти і примножити. Вкладення коштів у нерухомість завжди було і буде самим надійним видом капіталізації вільних грошей. У разі такого інвестування ви, як мінімум зберігаєте свої заощадження від будь-якого роду ризиків, пов'язаних з можливою інфляцією. Крім того, вам не доведеться хвилюватися про стабільності роботи банку, в якому зберігаються ваші заощадження, адже вони не тільки надійно вкладені, але і приносити вам чималий додатковий, а головне пасивний дохід. І, у випадку, якщо вам потрібно перевести ваші метри знову в готівку з цим не виникне ніяких ускладнень, адже продаж однокімнатних квартир у Херсоні є одним з найпопулярніших і швидко здійсненних видів угод з нерухомістю.

Де в Херсоні купити 1 кімнатнуквартиру?

Одним з найважливіших питань при виборі житла є питання територіальний.
Купити однокімнатну квартиру Херсон дозволяє в будь-якому районі міста, але перш ніж зробити остаточний вибір обов'язково приділіть увагу вивченню інфраструктури вашого майбутнього району.

Що має бути поруч з будинком?

Ми підготували для вас невеликий список, який дозволить вам обрати свій новий будинок у найбільш зручним саме для вас місці:

 1. Покупки
  ми Всі, без винятків, робимо покупки в магазинах, а отже наявність цих магазинів неподалік від будинку дуже важливий елемент комфорту, особливо якщо мова йде про продуктових супермаркетах. Погодьтеся, зовсім не хочеться їхати за булочкою хліба кілька зупинок транспорту коли можна вийти з дому і купити все необхідне в радіусі кількох метрів.
  Переконайтеся в наявності необхідних магазинів і не полінуйтеся перевірити чи підходить вам якість наданої ними продукції.
 2. Здоров'я понад усе
  Ми щиро бажаємо вам міцного здоров'я і сподіваємося, що ця порада стане найбільш незатребуваними в нашому списку, і тим не менш зобов'язані нагадати вам про важливість наявності поблизу будинку аптек, ще краще, працюють цілодобово, щоб у разі чергової сезонної застуди не посилювати свій стан тривалими пошуками ліків. Не зайвим буде і наявність пунктів надання першої медичної допомоги в радіусі швидкого доступу, особливо якщо у вас є діти.
 3. Де в Херсоні відпочивати?
  Не забудьте звернути увагу на наявність місць для відпочинку, паркової зони, навчальних закладів і дитячих майданчиків, якщо у вас вже є або незабаромпланується поява дитини. Адже їздити на прогулянку в парк розташований далеко від дому або відвозити дитину в школу знаходиться не близько не тільки незручно, але й не завжди можливо.
 4. Транспортна розв'язка
  Особливу увагу приділіть наявності зупинок маршрутів необхідного вам громадського транспорту або місць для паркування автомобіля, якщо ви користуєтеся виключно своїм транспортним засобом. Повірте, ви помітите різницю в кілька десятків метрів в разі випадання снігу, проливного дощу або коли будете кудись дійсно сильно поспішати.
 5. Сусіди
  Не забудьте познайомитися з потенційними сусідами до прийняття остаточного рішення про покупку квартири. Згідно з даними Держстатистики 17% опитаних жителів великих міст назвали причиною свого переїзду на інше місце проживання неможливість ужитися з колишніми сусідами. За даними невеликим населеним пунктам, на жаль немає, але можемо припустити, що великої різниці в процентному співвідношенні не буде.

Сподіваємося, що наші поради допоможуть вам вибрати ідеальну для себе квартиру. Таку, в яку буде приємно повертатися в будь-яку погоду і в будь-якому настрої.

Що важливо знати при купівлі 1 квартири в Херсоні?


Покупка квартири справа відповідальна, як і будь-яка солідна інвестиція. І підходити до питання подібного фінансового вкладення слід відповідально. Саме тому, коли питання про вибір об'єкта вже не варто залишається ще один важливий момент, без якого не варто робити настільки істотну покупку як квартира. Цей важливий аспект полягає в перевірці документів на об'єкт нерухомості. Ніколине зайве перевірити квартиру на наявність обтяжень, арештів, іпотек, її участі в судових позовах і правильність підготовки до відчуження нерухомості. Для дійсно якісного аналізу ризиків пов'язаних з купівлею тієї чи іншої квартири вам знадобиться або консультація юриста або самостійне доскональне вивчення питання перевірки документів на нерухомість. Звичайно, в тому випадку, якщо ви скористаєтеся при оформленні угоди послугами фахівців великого, який зарекомендував себе на ринку агентства нерухомості, таку перевірку для вас зроблять співробітники компанії.
Херсон стрімко розвивається місто і покупка в ньому 1 кімнатної квартири - це, безсумнівно, безпрограшна інвестиція в майбутнє.