Квартиру
Район міста
Мікрорайон
Мапа
Знайдено варіантів:loading indicator
Розширений фільтр

ПРОДАЖ ТРИКІМНАТНИХ КВАРТИР В ХЕРСОНІ

Від нових до старих

40 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

68 кв.м.

Поверхів:

3/10

вул. Фонтанна, Корабельний, Херсон

175 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

85 кв.м.

Поверхів:

4/9

вул. Тираспольська, Суворовський, Херсон

34 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

52 кв.м.

Поверхів:

2/5

вул. Миру, Дніпровський, Херсон

38 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

56 кв.м.

Поверхів:

9/9

вул. Степана Разіна, Суворовський, Херсон

48 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

65 кв.м.

Поверхів:

8/9

вул. Видригана генерала, Дніпровський, Херсон

49 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

71 кв.м.

Поверхів:

1/9

вул. Московська, Суворовський, Херсон

62 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

73 кв.м.

Поверхів:

2/9

вул. Вишнева, Суворовський, Херсон

40 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

56 кв.м.

Поверхів:

7/9

200 лет Херсона пр., Суворовський, Херсон

54 300 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

72 кв.м.

Поверхів:

3/5

вул. Канатна, Суворовський, Херсон

53 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

60 кв.м.

Поверхів:

3/5

вул. Гагаріна, Суворовський, Херсон

51 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

75 кв.м.

Поверхів:

2/16

вул. Полковника Кедровського, Суворовський, Херсон

40 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

64 кв.м.

Поверхів:

9/9

вул. Академіка Тарле, Суворовський, Херсон

РАНІШЕ ПЕРЕГЛЯНУТІ

Купити 3 кімнатну квартиру в Херсоні

Продаж трикімнатних квартир в Херсоні більш ніж вигідна враховуючи постійний попит на цю категорію житла.
Життя міста не стоїть на місці, індустріалізація штовхає межі Херсона і збільшує приріст населення. Пропорційно до того, як росте місто розвиваються і потреби городян. Рано чи пізно в житті більшості сімей настає гостра необхідність розширення житлової площі. Ідеальним варіантом для такого роду розширення є покупка трикімнатної квартири.

Яку пропонує купити трикімнатну квартиру Херсон?

"Трійки" в нашому місті продаються на будь-який, навіть самий претензійний смак. Площа пропонованих до продажу квартир, планування і розташування дозволяють підібрати таке житло яке потрібне саме вам, яке відповідає всім запитам і навіть примх покупця.
Купити 3 квартиру в Херсоні може дозволити собі практично кожен, адже ціни на цю категорію нерухомості досить сильно варіюються. До того ж, забудовники пропонують зручні системи розстрочки при купівлі квартири в новобудовах, а банки охоче кредитують придбання трикімнатних квартир на вторинному житло.
Залишається тільки вибрати квартиру і визначиться із способом її покупки.

Продаж 3 квартир в Херсоні. Складне це завдання?

Враховуючи той факт, що попит на трійки не падає незалежно ні від яких чинників можна сміливо назвати трикімнатну квартиру вигідним придбанням, адже швидко продати її можна в будь-який момент і без фінансових ризиків.
Якщо проаналізувати динаміку оголошень на сайтах присвячених нерухомості міста, торозділ: продаж 3 кімнатних квартир Херсон, продемонструє, що троячки, незалежно від їх розташування та цінової політики, продаються досить швидко.
Звичайно багато факторів впливають на ціноутворення ринку нерухомості. І тим не менше, якщо реально оцінювати вартість пропонованої до продажу трикімнатної квартири і не мати труднощів з правовстановлюючими документами, то продати трикімнатну вийде швидко і вигідно.

На що слід звертати увагу при виборі трикімнатної квартири?

Безсумнівно загальна привабливість самої квартири та її місця розташування зіграють ключову роль у якому з оглянутих об'єктів віддасть перевагу споживач. Але слід приділити увагу і ще декільком важливим особливостям вашого майбутнього будинку.
Не нехтуйте вибором поверху. Якщо це верхні поверхи, поцікавтеся у сусідів надійністю ліфта, чи не доведеться вам регулярно вправлятися в пішому спуску та підйомі по сходах. Якщо ви розглядаєте варіант покупки на самому верхньому поверсі, то з'ясуйте є над вами горище або яке-небудь інше підсобне приміщення. Якщо над вами відразу ж розташований дах не зайвим буде з'ясувати наскільки давно її ремонтували і не буде у вас проблем з стелею після проливного дощу. Якщо ж ваш вибір ліг на перший поверх переконайтеся в тому, що під вашими вікнами не влаштують місце для куріння працівники сусідніх офісів і магазинів та не створить жодних незручностей перехожі або ж самі сусіди. Для цього огляньте наскільки чисто під вікном з зовнішньої сторони і подивіться квартиру в розпал робочого дня і у вечірній час.
Ще одним важливимелементом комфортабельності є, як не дивно, чистота і доглянутість сходової площадки. Навіть якщо ви будете користуватися виключно ліфтом бруд, комахи і розносять хвороби гризуни населяють недоглянуті парадні будуть безпосередньо впливати на якість життя.
Не забудьте звернути увагу і на тип стін. Від того, який матеріал використовувався при будівництві будинку залежить рівень шумо-і теплоізоляції вашої квартири зокрема. Самою високою теплоізоляцією мають цегляні будинки, монолітні теж досить добре здатні утримувати тепло, а от панельні будівлі, швидше за все доведеться додатково утеплювати, але й вартість житла в таких будинках часто нижче, ніж, приміром, у цегляному будинку з аналогічними параметрами.

Вибір трійки " в Херсоні. Чи складно це?

Вибір трикімнатної квартири завдання не з простих, адже, найчастіше, троячку купують на довгі роки і кожен покупець прагнути підібрати в цьому житлі всі кращі параметри. Так як трикімнатну, в основному, купують сім'ї, то важливим фактором є її розташування, перебування поруч паркової зони, хорошої школи, дитячого садка, ігрових майданчиків. Врахуйте всі ці моменти при купівлі квартири навіть якщо купуєте її для подальшої передачі в оренду. Адже вашим орендарям потрібні такі ж комфортні умови як і власникам.
І пам'ятайте, що поспішати при виборі житла не можна, інакше ризикуєте оселитися в квартирі яка не буде відповідати жодним з ваших запитів і доведеться або нести додаткові витрати при переробленні її на свій лад, або знову готується до переїзду замістьоблаштування улюбленого нового будинку.