Квартиру
Район міста
Мікрорайон
Мапа
Знайдено варіантів:loading indicator
Розширений фільтр

ПРОДАЖ ТРИКІМНАТНИХ КВАРТИР В МАРІУПОЛІ

Від нових до старих

23 500 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

62 кв.м.

Поверхів:

1/9

26 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

60 кв.м.

Поверхів:

9/9

вул. Авиадивизии, Центральний район, Маріуполь

21 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

56 кв.м.

Поверхів:

5/5

Мира проспект, Центральний район, Маріуполь

90 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

130 кв.м.

Поверхів:

3/9

Бахчиванджи улица, Приморський район, Маріуполь

39 500 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

61 кв.м.

Поверхів:

3/4

вул. Чорноморська, Приморський район, Маріуполь

30 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

54 кв.м.

Поверхів:

3/5

Итальянская улица, Центральний район, Маріуполь

30 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

55 кв.м.

Поверхів:

7/9

Зелинского улица, Центральний район, Маріуполь

83 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

112 кв.м.

Поверхів:

8/15

Мира проспект, Центральний район, Маріуполь

23 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

64 кв.м.

Поверхів:

1/9

9 Мая улица, Лівобережний район, Маріуполь

35 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

64 кв.м.

Поверхів:

6/9

Шевченко бульвар, Центральний район, Маріуполь

20 500 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

56 кв.м.

Поверхів:

3/5

вул. Владимирская, Лівобережний район, Маріуполь

34 700 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

58 кв.м.

Поверхів:

1/9

Февральская улица, Кальміуській район, Маріуполь

РАНІШЕ ПЕРЕГЛЯНУТІ

Трикімнатні квартири в Маріуполі

Продаж 3 квартир в Маріуполі досить вигідна враховуючи постійний попит на цю категорію житла серед покупців.
Життя міста не стоїть на місці, індустріалізація розширює межі Маріуполя і збільшує чисельність населення. Пропорційно до того, як розвивається місто зростають і потреби городян. Рано чи пізно в житті більшості сімей настає гостра необхідність розширення житлової площі. Ідеальним варіантом для такого роду розширення є покупка трикімнатної квартири.

Яку пропонує купити трикімнатну квартиру Маріуполь?

"Трійки" в нашому місті продаються на будь-який смак. Площа пропонованих до продажу квартир, планування і розташування дозволяють підібрати таке житло яке потрібне саме вам, яке відповідає всім запитам і навіть примх покупця.
Купити 3 квартиру в Маріуполі може дозволити собі практично кожен, адже ціни на цю категорію нерухомості досить сильно варіюються. До того ж, забудовники пропонують зручні системи розстрочки при купівлі квартири в новобудовах, а банки охоче кредитують придбання трикімнатних квартир на вторинному житло.
Залишається тільки вибрати квартиру і визначиться із способом її покупки.

Як відбувається продаж 3 квартир в Маріуполі

Якщо враховувати той факт, що попит на трійки не падає незалежно ні від яких чинників можна сміливо назвати трикімнатну квартиру вигідним придбанням, адже швидко продати її можна в будь-який момент і без фінансових ризиків.
Проаналізувавши динаміку оголошень на сайтах присвячених нерухомості міста, можнавиявити, що розділ: продаж 3 кімнатних квартир Маріуполь, продемонструє, що троячки, незалежно від їх розташування та цінової політики, продаються досить швидко.
Звичайно багато факторів впливають на ціноутворення ринку нерухомості. І тим не менше, якщо реально оцінювати вартість пропонованої до продажу трикімнатної квартири і не мати труднощів з право встановлюють документами, то продати трикімнатну вийде швидко і вигідно.

На що слід звертати увагу при виборі трикімнатної квартири?

Безсумнівно, загальна привабливість самої квартири та її місця розташування зіграють ключову роль у якому з оглянутих об'єктів віддасть перевагу споживач. Але слід приділити увагу і ще декільком важливим особливостям вашого майбутнього будинку.
Не нехтуйте вибором поверху. Якщо це верхні поверхи, поцікавтеся у сусідів надійністю ліфта, чи не доведеться вам регулярно вправлятися в пішому спуску та підйомі по сходах. Якщо ви розглядаєте варіант покупки на самому верхньому поверсі, то з'ясуйте є над вами горище або яке-небудь інше підсобне приміщення. Якщо над вами відразу ж розташований дах не зайвим буде з'ясувати наскільки давно її ремонтували і не буде у вас проблем з стелею після проливного дощу. Якщо ж ваш вибір ліг на перший поверх переконайтеся в тому, що під вашими вікнами не влаштують місце для куріння працівники сусідніх офісів і магазинів та не створить жодних незручностей перехожі або ж самі сусіди. Для цього огляньте наскільки чисто під вікном з зовнішньої сторони і подивіться квартиру в розпал робочого дня і у вечірнійчас.
Ще одним важливим елементом комфортабельності є, як не дивно, чистота і доглянутість сходової площадки. Навіть якщо ви будете користуватися виключно ліфтом бруд, комахи і розносять хвороби гризуни населяють брудні парадні будуть безпосередньо впливати на якість життя.
Не забудьте звернути увагу і на тип стін. Від того, який матеріал використовувався при будівництві будинку залежить рівень шумо-і теплоізоляції вашої квартири зокрема. Самою високою теплоізоляцією мають цегляні будинки, монолітні теж досить добре здатні утримувати тепло, а от панельні будівлі, швидше за все доведеться додатково утеплювати, але й вартість житла в таких будинках часто нижче ніж, наприклад, в цегляному будинку з аналогічними параметрами.

Як вибрати трикімнатну квартиру в Маріуполі

Вибір трикімнатної квартири в Маріуполі завдання не з простих, адже, найчастіше, троячку купують на довгі роки і кожен покупець прагнути підібрати в цьому житлі всі кращі параметри. Так як трикімнатну, в основному, купують сім'ї, то важливим фактором є її розташування, перебування поруч паркової зони, хорошої школи, дитячого садка, ігрових майданчиків. Врахуйте всі ці моменти при купівлі квартири навіть якщо купуєте її для подальшої передачі в оренду. Адже вашим орендарям потрібні такі ж комфортні умови як і вам.
Поспішати при виборі житла не можна, інакше ризикуєте оселитися в квартирі яка не буде відповідати жодним з ваших запитів.