Купити
Зняти
Квартиру
Район міста
Мікрорайон
Мапа
Знайдено варіантів:loading indicator
Розширений фільтр
Пошук по коду
У ПРОДАЖУ20 967ОБ'ЄКТІВ

НЕРУХОМІСТЬ У РІВНОМУ

КВАРТИРИ

Однокімнатні квартиривід 10 000 $Переглянути усе
Двокімнатні квартиривід 15 000 $Переглянути усе
Трикімнатні квартиривід 20 000 $Переглянути усе
Чотирикімнатні квартириот 25 000 $Переглянути усе
next
prev

РАНІШЕ ПЕРЕГЛЯНУТІ

Залишилися питання по нерухомості

Вакансії компанії "Атланта"

Нерухомість в місті Рівне

Рівне - затишне та екологічно безпечне місто яке приваблює не лише відпочиваючих, але й бажаючих оселитися у тихому затишку на березі річки.
Крім того, у Рівному добре розвинена інфраструктура і гарні умови для життя в комфорті сучасних благ цивілізації. А розвинена бізнес система створює сприятливу атмосферу для ведення комерційної діяльності. Все це впливає на розвиток міста і сприяє динаміці в зростанні чисельності населення, що призводить до збільшення попиту на житло і нерухомість комерційного сектора.
Великий інтерес до придбання у власність і тимчасової оренді квартир і офісів робить ринок нерухомості досить динамічним, а також стимулює забудовників до зведення в місті нових, конкуруючих за своєю комфортабельністю та сучасністю житлових комплексів.Завдяки такому стрімкому розвитку нерухомість Рівного дозволяє будь-якому потенційному покупцеві вибрати із запропонованого асортименту ідеальний для себе об'єкт.

Як вибрати житло в Рівному

Купуючи квартиру ознайомтеся з інфраструктурою мікрорайону в якому вона знаходиться. Переконайтеся, що всі необхідні для вашої родини заклади знаходяться в безпосередній близькості. Неподалік від свого житла важливо мати суспільно значущі закладу, такі як продуктовий магазин, школа, дитячий садок, майданчик для ігор і прогулянок з дитиною, аптека, тощо.
Підбираючи квартиру для особистого проживання переконайтеся в тому, що до місць навчання, роботи та інших закладів які доводиться часто відвідувати вам, або членам вашої родини, добиратися буде не складно.
Також важливо оцінити стан самої будівлі в якої розташовується пропонована до покупки квартира. Наскільки чистою і доглянутою є прилегла до будинку територія також важливо для комфортного проживання мешканців.
Якщо в родині є маленька дитина краще придбати нерухомість неподалік парку або іншого місця для проведення дозвілля на свіжому повітрі, адже перебування під променями сонця малюкові життєво необхідно. А коли діти шкільного віку, та ви плануєте після переїзду переводити їх на навчання до закладу, що знаходиться неподалік, краще спершу зібрати про нього відгуки інших батьків, і відвідати особисто, адже гарна освіта запорука успіху людини в майбутньому.
А в самому приміщенні оцініть зручність планування, вид з вікон і стан таких важливих елементів як проводка,та сантехніка. Подивіться наскільки рівними є стіни і стелі, а також зверніть увагу на якість підлог, особливо якщо житло знаходиться в старому фонді.
Не буде зайвим й оцінка необхідності фінансових вкладень. Орієнтовну вартість ремонтних робіт краще відразу додати до ціни квартири, так ви будете в змозі отримати реальну вартість нового житла. Але при цьому слід враховувати виключно необхідні роботи, які слід виконувати безпосередньо перед заселенням, а не декорування інтер'єру яке проводиться як додаткове облаштування житлоплощі.
Але, якщо ви бажаєте придбати дійсно гарне житло і при цьому не переплатити, не витратити зайве час і бути впевненим, що шахраї і обманщики вам не страшні, то оптимальним рішенням буде звернення до фахівців.

Як купити нерухомість не докладаючи при цьому зусиль?

Для того, щоб полегшити собі завдання краще звернутися до професіоналів. Для цього потрібно пошукати інформацію під запитом: агентство нерухомості Рівне.
Але як обрати надійну компанію при такому великому різноманітті людей працюючих у сфері надання посередницьких послуг у придбанні нерухомості?
В першу чергу потрібно звернути увагу на репутацію компанії і на те чи довго вона вже існує. Якщо агентство має велику кількість філій і працює в багатьох містах країни, це також робить його більш надійним і є показником того, що ресурсів для якісної перевірки нерухомості перед пропозицією її клієнту у ріелторської контори досить.
А ось, якщо вам пропонують оплатити, так звані, інформаційні послуги, а в обмін надають лише адреси або телефони можливих продавців нерухомості, або навпаки, покупців - будьте певні, ви потрапили до шахраїв. Для уникнення ризиків надійніше працювати з великими агентствами, які знаходяться на ринку довгі роки, наприклад з АН Атланта.

Комерційна нерухомість у Рівному

Комерційний сектор нерухомості у Рівному розвинений не менш за житловий.
Бізнес сегмент міста пропонує велику кількість об'єктів придатних для будь-якого виду діяльності. Тому важливо розуміти якими саме критеріями повинна володіти потрібна вам нерухомість. Чи важливо для вашого бізнесу, щоб офіс добре проглядався з вулиці і перебував в жвавому прохідному місці або ж вам більше підходить приміщення закритого типу.
У будь-якому випадку, приділіть додатковий час перевірці документів та чинним на момент покупки дозвільним нормам, що допоможе визначити, яка саме нерухомість підходить для заняття вашим видом діяльності.