Купити
Зняти
Квартиру
Район міста
Мікрорайон
Мапа
Знайдено варіантів:loading indicator
Розширений фільтр
Пошук по коду
У ПРОДАЖУ20 958ОБ'ЄКТІВ

НЕРУХОМІСТЬ В СУМАХ

КВАРТИРИ

Однокімнатні квартиривід 10 000 $Переглянути усе
Двокімнатні квартиривід 15 000 $Переглянути усе
Трикімнатні квартиривід 20 000 $Переглянути усе
Чотирикімнатні квартириот 25 000 $Переглянути усе
next
prev

РАНІШЕ ПЕРЕГЛЯНУТІ

Залишилися питання по нерухомості

Вакансії компанії "Атланта"

Нерухомість в місті Суми

Придбання власної нерухомості відповідальний і серйозний крок. Незалежно від метражу і вартості покупки, нам завжди хочеться купити за свої гроші максимально хорошу квартиру, а також вибрати її розташування в місці з добре розвиненою інфраструктурою і мати приємне сусідство не тільки з найближчим мешканцями під'їзду, але і магазинами, парком, затишним кафе і тому подібним.
Нерухомість Сумська область пропонує на будь-який смак, і тим не менш ньому завжди покупець залишається задоволений придбанням.
На жаль, при виборі квартири рідко можна передбачити абсолютно все, але давайте спробуємо проаналізувати, якими даними обов'язково повинен володіти дійсно гарний об'єкт. Для цього, ми склали невеликий список основних характеристик вдало обраного житла:
1. Зручна транспортна розв'язка
Більшість сумчан стверджує, що величезним плюсом будь-якій квартирі послужить зручна транспортна розв'язка. Причому поняття зручності тут абсолютно індивідуально, адже маршрути прямування у всіх різні. Відповідно, можна відзначити, що неподалік вашого майбутнього житла має проходити підходящий для вас транспорт. Цей важливий елемент значно спростить вам життя і заощадить багато часу на більш важливі справи. Адже, навіть якщо ви звикли розраховувати виключно на власний автомобіль мати можливість скористатися громадським транспортом, при необхідності, непоганий бонус.
2. Розвинена інфраструктура
Цей пункт стосується знаходяться неподалік будинку важливих установ, магазинів, цілодобових аптек і місцьвідпочинку. Погодьтеся, не дуже зручно їхати кілька зупинок за несподівано закінчилася сіллю або шукати в сусідньому мікрорайоні аптеку в разі якщо пізно ввечері розболівся зуб.
3. Хороші сусіди
На жаль, часто при виборі житла ми не удосуживаемся познайомитися з майбутніми сусідами. І це прикре упущення іноді грає з покупцями злий жарт. Адже, хоч і не часто, але причиною продажу квартири буває саме нестерпне сусідство. А може бути і навпаки, вибираючи з декількох варіантів покупець віддасть перевагу тій квартирі, яка буде сусідити з більш приємними людьми. Адже від того хто живе у нас за стіною безпосередньо залежить не тільки чистота сходового майданчика і можливість висипатися ночами, часто від цього залежить навіть власна безпека.
4. Стан комунікацій
Перед покупкою перевіряйте у ванній кімнаті, санвузлі не тільки фаянс, але і всі труби, включаючи стояки. Переконайтеся, що замуровані в плитку або свіжо пофарбовані комунікації не містять наспіх забитих тріщин. Хоч потреба замінити одну дві труби і не настільки істотна проблема, щоб з-за цього відмовитися від купівлі відповідної квартири, але знизити ціну на вартість ремонтних робіт все ж слід. Особливо якщо під час виконання ремонту доведеться демонтувати і заново укладати плитку.
5. "Чисті" документи
Перевіряйте не тільки їх наявність та відповідність особистості продавця власнику об'єкта. Обов'язково з'ясуйте, чи не перебував продавець у шлюбі на момент придбання квартири. Адже, навіть якщо на момент продажу він в ньому не перебуває колишній чоловік або дружина можуть заявитисвої права на метри, а ви будете залучені в неприємну і витратну судову тяжбу. А краще, перевірити історію квартири. Попросіть у продавця відповідні довідки про виписаних людях і переконайтеся, що всі колишні мешканці були виписані без порушення закону, а сама квартира не була предметом судового спору і не перебуває в іпотеці або в заставі.
Якщо поставитися до купівлі нерухомості в Сумах з усією серйозністю і не полінуватися приділити трохи зайвого часу, щоб все перевірити і тверезо оцінити, то купити квартиру в Сумах можна не просто вигідно, але й перспективно. Адже вдало придбане житло в ціні з часом лише додає.
найпростіший і надійний спосіб покупки дійсно хорошою нерухомості, звичайно звернення до професіоналів. Велике і зарекомендувало себе на ринку країни агентство нерухомості має ресурси для надання на вибір потенційного покупця великої кількості ексклюзивних об'єктів, які просто не вийде знайти самостійно, і для перевірки квартири на так звану "юридичну чистоту" і для консультування покупця і продавця та супроводу угоди на всіх етапах.
Агентство нерухомості Суми пропонує також на будь-який смак. А довіряти свій вибір новачкам або вдатися до допомоги мастодонтів ринку вже вирішує кожен покупець і продавець індивідуально.
Але яким би не був ваш вибір, головним пунктом при виборі житла все ж залишається ваш внутрішній голос і симпатія, яку повинна викликати ваша майбутня квартира. Адже ніяка вигода і перспективність інвестицій не замінять теплу атмосферу в домі і ваш гарнийнастрій. Вдалого Вам придбання.