Квартиру
Район міста
Мікрорайон
Мапа
Знайдено варіантів:loading indicator
Розширений фільтр

ПРОДАЖ ДВОКІМНАТНИХ КВАРТИР В СУМАХ

Від нових до старих

64 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

вул. Супруна, Ковпаківський район, Суми

39 600 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

56 кв.м.

Поверхів:

1/10

вул. Інтернаціоналістів, Зарічний район, Суми

23 800 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

48 кв.м.

вул. Жукова, Ковпаківський район, Суми

30 900 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

66 кв.м.

Поверхів:

2/12

вул. Харківська, Зарічний район, Суми

23 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

вул. Горького, Ковпаківський район, Суми

22 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

вул. Роменська, Ковпаківський район, Суми

30 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

вул. Реміснича, Ковпаківський район, Суми

55 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

78 кв.м.

вул. Прокоф`єва, Зарічний район, Суми

42 500 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

вул. Петропавлівська, Ковпаківський район, Суми

35 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

70 кв.м.

Поверхів:

7/10

вул. Лушпи Михайла просп., Зарічний район, Суми

32 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

55 кв.м.

Поверхів:

1/10

вул. Київська, Ковпаківський район, Суми

67 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

85 кв.м.

вул. Інститутський пров., Ковпаківський район, Суми

РАНІШЕ ПЕРЕГЛЯНУТІ

Двокімнатні квартири в Сумах

Двокімнатні квартири досить затребувані унаслідок високого рівня комфорту і не істотної відмінності в ціні з однокімнатних житлом.
На увазі того, що однокімнатні квартири багато городяни сприймають виключно як тимчасове житло велика частина покупців прагне придбати саме двійку.
Дві кімнати набагато спрощують був по ряду причин. По-перше можна розділити спальну зону з гостьовою зоною і проведення дозвілля. По-друге, дві кімнати дозволяють розмістити всі необхідні предмети інтер'єру так, щоб вони не займали площу всієї кімнати.
Не кажучи вже про те, що двокімнатна квартира просто необхідна сім'ям з дітьми або проживають в одному будинку людям різних поколінь.
Купити квартиру 2 Суми пропонують і тим покупцям, які прагнуть вигідно вкласти заощадження і надалі планують здавати куплене житло в оренду.
Якщо ж ви не відчуваєте потреби в другій кімнаті і вас не прильщает перспективна зробити окремий зал, кабінет, гардероб або гостьову спальню вам, швидше за все, сподобається ідея розширити за рахунок одній з кімнат кухню або вітальню, а можливо і зовсім зробити шикарну квартиру-студію або прибрати всі можливі перегородки створивши дизайн в набрав популярність у світі стилі лофт.

Як вибрати 2 кімнатну квартиру?

Купити двокімнатну квартиру в Сумах завдання не складна. Набагато складніше зробити це з максимальною вигодою для себе. Ринок нерухомості міста настільки динамічний, що для того, щоб вивудити з величезного списку пропозицій найкращий для себе варіант потрібен план. Давайтеспробуємо скласти невеличкий алгоритм дій для покупки нерухомості в Сумах з найбільшою вигодою для покупця.
Перше, що потрібно зробити вирішивши обзавестися двійку, так і квартирою взагалі, це проаналізувати ринок і зорієнтуватися в цінах на житло різних районів, поверхів, станів і метражу. До цього ж пункту можна віднести і вибір між квартирою у вторинному ринку і об'єктом в новобудові.
Другим пунктом буде визначення з формою розрахунку з продавцем. Це може бути покупка нерухомості повністю за рахунок власних заощаджень, оформлення кредиту для часткової оплати придбання або ж повна покупка житла в кредит.
У разі придбання нерухомості в кредит необхідно розрахувати як кошти потрібні для початкового внеску так і відкласти суму кількох чергових платежів на випадок непередбачених обставин. Так, навіть якщо вам раптом затримають заробітну плату або ж ви приймете рішення змінити роботу у вас буде якась фінансова підтримка не дозволяє вийти на прострочення за кредитом, що особливо важливо в матеріально важкий період, адже прострочення передбачає підвищення процентної ставки, штрафи, пеню і як наслідок-додаткові витрати або ж взагалі судову тяжбу з банком.
Якщо ваш вибір впаде на новострой, то так само не завадить застрахувати себе від неприємностей відклавши кілька регулярних платежів на всяк випадок.
Після того як з типом житла і формою розрахунку ви визначилися можна приступати до перегляду варіантів.
Оптимальним варіантом на цьому етапі буде звернення до професіоналів. Ставши клієнтом великої агентської мережі ви гарантуєте собі як швидкість такі безпека. Коли питанням придбання вашої майбутньої квартири займеться ціла команда знають свою справу фахівців шанси переплатити за об'єкт, купити не відповідає вашим вимогам квартиру або потрапити в лапи шахраїв будуть зведені до нуля.
Якщо ж ви налаштовані займатися пошуком нерухомості, а також перевіркою та оформленням документів на житло самостійно вам не завадить консультація юриста, яку, власне, можна замінити штудіюванням інтернету на предмет способів захисту від аферистів, правильності складання договору і перевірки об'єкта на так звану юридичну чистоту. Крім того, для самостійного пошуку дійсно гідного уваги объека слід запастися терпінням і часом і тоді все вийде.

Продаж двокімнатних квартир Суми. Складно продати квартиру?

Ще однією причиною, по якій покупці віддають перевагу дівчатам є легкість з якою таку квартиру, при необхідності, можна продати.
Двокімнатні квартири в Сумах користуються попитом, незалежно від розташування, поверховості та стану ремонту. Це саме той сегмент нерухомості, який в будь-якому випадку знайде свого покупця. І тим не менш, є кілька простих правил вдалого продажу двокімнатної.
По-перше, виставляйте нерухомість на продаж вказуючи її реальну ринкову вартість. Думка про те, що спершу треба вказати ціну вище, а в подальшому торгуватися з покупцями може зірвати вам вдалу продаж і змусити опуститися в ціні набагато менше вартості квартири. Більшість покупців не розраховує на торги і орієнтується на житло в межахсвого бюджету. Якщо при цьому ваш об'єкт виявиться набагато вище вартістю, то потенційні купували його спочатку не розглянуть як варіант для себе.
Якщо, з часом, проаналізувавши неправильність своєї первісної схеми продажу ви все ж змінити ціну на продавану вами квартиру в очах покупців це буде виглядати як жест відчаю і показник того, що житло явно не ліквідне. У такому випадку ваш об'єкт знову таки оминуть змушуючи вас все нижче і нижче опускати ціну житла.
Спочатку запропонована за розумну ціну квартира завжди продається швидко і без додаткових зусиль.