Квартиру
Район міста
Мікрорайон
Мапа
Знайдено варіантів:loading indicator
Розширений фільтр

ПРОДАЖ ТРИКІМНАТНИХ КВАРТИР В СУМАХ

Від нових до старих

115 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

109 кв.м.

вул. Лушпи, Зарічний район, Суми

38 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

вул. Черепіна, Зарічний район, Суми

56 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

96 кв.м.

вул. Інтернаціоналістів, Зарічний район, Суми

35 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

вул. Прокоф`єва, Зарічний район, Суми

16 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

вул. Нахімова, Ковпаківський район, Суми

115 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

109 кв.м.

Поверхів:

8/11

вул. Лушпи Михайла просп., Зарічний район, Суми

28 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

63 кв.м.

вул. Коротченка Дем`яна, Зарічний район, Суми

54 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

85 кв.м.

Поверхів:

5/5

вул. Кірова, Ковпаківський район, Суми

89 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

вул. Промисловий пров., Ковпаківський район, Суми

40 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

60 кв.м.

Поверхів:

3/5

вул. Харківська, Зарічний район, Суми

24 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

55 кв.м.

Поверхів:

2/5

вул. Супруна, Ковпаківський район, Суми

41 400 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

90 кв.м.

вул. Лушпи Михайла просп., Зарічний район, Суми

РАНІШЕ ПЕРЕГЛЯНУТІ

Трикімнатні квартири в Сумах

Суми, беззастережно зручний і приємний для життя місто. Тому і нерухомість в місті користується великою популярністю. Люди бажають забезпечити своїй сім'ї і собі максимально комфортні умови побуту прагнуть купити 3 квартиру в Сумах.
Троячки набувають надовго і тому до їх вибору ставляться з особливою обережністю і трепетом. І це логічно, адже площа житла передбачає не тільки досить великі вкладення, але і забезпечення покупця домом на довгі роки.
Продаж трикімнатних квартир в Сумах також більш ніж вигідна враховуючи постійний попит на цю категорію нерухомості. Більшість городян рано чи пізно постають перед потребою розширення житла, і ідеальним варіантом для цього є трикімнатна квартира в Сумах.

Продаж 3 кімнатних квартир Суми

Троячки Суми пропонують на будь-який смак і для будь-якого бюджету. Розвинений ринок нерухомості міста та області дозволяє вибирати квартиру максимально підпадає під критерії пошуку покупця. Різняться як ціна так і площа та стан пропонованих до продажу квартир, а також їх розташування і планування, що дозволяє підібрати підходящий варіант кожному бажаючому придбати квартиру.

Незважаючи на те, що трійки найбільш дорогий вид житлової нерухомості, купити 3 квартиру в Сумах може дозволити собі практично кожен, адже ціновий діапазон цієї категорії житла досить сильно варіюється. Крім того, будівельні компанії пропонують гнучкі системи розстрочки у разі покупки квартири в новобудовах, а фінансові установи охоче видають кредити дляпридбання трикімнатних квартир на вторинному ринку.
Враховуючи всі ці фактори можна бути впевненими, що трикімнатні квартири є вигідним придбанням. До того ж, житло цього сегмента завжди можна легко і швидко продати і при цьому не втратити вкладені в квартиру засоби.

Продаж 3 квартир в Сумах і їх ціна

На ціноутворення, безсумнівно, впливає безліч факторів, це і стан житла та благоустрій прилеглої території і метраж. І тим не менше, якщо вартість пропонованої до продажу трикімнатної не завищена, а з право встановлюють документами немає проблем, то квартира продається досить швидко і на вигідних для продавця умовах.
Якщо ж ви не володієте повною сумою для придбання трикімнатної, завжди можна звернутися в банк за повним або частковим покриттям вартості квартири за рахунок кредитних коштів. При цьому важливо ознайомитися з усіма доступними пропозиціями фін установ, адже умови кредитування одного й того ж об'єкта в різних банках можуть істотно відрізнятися.
Крім того можна придбати нерухомість в новобудові. При цьому покупцеві потрібно мати лише невеликий початковий внесок, а інша сума буде розбита на рівні частини вносяться щомісяця до повного погашення вартості нерухомості.

Вибираємо трикімнатну квартиру

Ключовим моментом при виборі житла завжди залишається загальна привабливість самої квартири. Однак, слід звернути увагу ще на деякі особливості, якими повинен володіти ваш майбутній будинок. І тоді ви зможете бути впевнені, що придбали найкращий з доступних варіантів.
Зверніть увагу на вибірповерху, на якому розташована квартира. Якщо житло знаходиться на останньому поверсі, з'ясуйте існує над вами горищне приміщення. У будинках де дах знаходиться безпосередньо над квартирою верхнього поверху не рідко виникають проблеми з затеканием води в квартиру при сильному дощі і поганому перекритті даху. Тому припускаючи подібний ризик краще уточніть наскільки якість перекриття відповідає нормам і як давно проводилися планові ремонтні роботи. Не зайвим буде і спитати думку сусідів з цього приводу. У сусідніх квартирах, до речі, можна уточнити і з приводу надійності ліфта.
Якщо ваше потенційне придбання знаходиться на першому поверсі, то переконайтеся в тому, що підвал будівлі не використовують не за призначенням і поруч немає закладів здатних зіпсувати вам життя рівнем шуму або якимось іншим чином.
Ще одним важливим фактором є теплоізоляція будівлі. Тепло в квартирі впливає не тільки на сезонні рахунки за комунальні послуги, але і на вогкість яка присутня в більшості погано утеплених квартир. Для того щоб переконатися в тому, що квартира суха огляньте кути стель і підлог, а також укоси вікон.
Перед остаточним рішенням щодо покупки краще всього оглянути квартиру в різний час доби, наприклад, у першій половині дня і ближче до вечора. Це дасть розуміння і про рівень шуму і про те, наскільки приміщення залиті світлом протягом дня.
Але головним критерієм на який потрібно покладатися вибираючи трикімнатну квартиру в Сумах залишається особисте внутрішнє відчуття, що саме в цьому місці ви хочете жити.