Квартиру
Район міста
Мікрорайон
Мапа
Знайдено варіантів:loading indicator
Розширений фільтр

ПРОДАЖ ТРИКІМНАТНИХ КВАРТИР В ТЕРНОПОЛІ

Від нових до старих

48 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

вул.Лемківська, Тернопіль, Тернопіль

40 500 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

вул.Тролейбусна, Тернопіль, Тернопіль

74 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

92 кв.м.

вул.Бережанська, Тернопіль, Тернопіль

75 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

92 кв.м.

Поверхів:

7/9

вул.Корольова С., Тернопіль, Тернопіль

36 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

вул.Ярмуша В., Тернопіль, Тернопіль

53 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

вул.15 Квітня, Тернопіль, Тернопіль

26 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

вул.Миру, Тернопіль, Тернопіль

37 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

68 кв.м.

Поверхів:

3/9

вул.Київська, Тернопіль, Тернопіль

60 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

вул.Київська, Тернопіль, Тернопіль

65 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

вул.Гайова Бічна, Тернопіль, Тернопіль

60 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

вул.Київська, Тернопіль, Тернопіль

49 823 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

89 кв.м.

Поверхів:

2/10

вул.Тролейбусна, Тернопіль, Тернопіль

РАНІШЕ ПЕРЕГЛЯНУТІ

Трикімнатні квартири у Тернополі

Тернопіль, беззастережно одне з найбільш зручних і приємних для життя міст України. Саме тому нерухомість в місті користується чи малою популярністю. Люди, намагаючись забезпечити свою родину і себе максимальним рівнем комфорту, прагнуть купити 3 квартиру у Тернополі.
Трикімнатні, в основному, набувають на довгі роки і тому до їх вибору ставляться з особливою обережністю. Так, перш ніж купити житло, краще за все ознайомитися з усіма наявними пропозиціями ринку та зробити список характеристик які обов'язково повинна мати майбутня квартира.
Продаж 3 квартир в Тернополі також більш ніж вигідна, враховуючи постійний попит на цю категорію нерухомості.
Більшість городян рано чи пізно постають перед потребою розширення житла, і ідеальним варіантом для цього є трикімнатна квартира в Тернополі.
Яку кількість виставляє на продаж 3 кімнатних квартир Тернопіль
Трикімнатні у Тернополі є на будь-який смак і для будь-якого бюджету. Розвинений ринок нерухомості міста та області дозволяє обирати квартиру, що максимально підпадає під критерії пошуку кожного покупця. Різняться як ціна так і площа, стан та поверх пропонованих до продажу квартир, а також їх розташування і планування, що дозволяє підібрати потрібний варіант кожному бажаючому купити квартиру.
Незважаючи на те, що трійки найбільш дорогий вид житлової нерухомості, купити трикімнатну квартиру Тернопіль дозволяє практично кожному, адже ціновий діапазон цієї категорії нерухомості досить сильно варіюється. Крім того, будівельні компанії пропонують гнучкі системи розстрочки, в разі купівлі квартири в новобудовах, а фінансові установи охоче видають кредити для придбання трикімнатного житла на вторинному ринку міста.
З огляду на всі ці фактори можна бути впевненими, що трикімнатні квартири є вигідним придбанням. До того ж, житло цього сегменту завжди можна легко і швидко продати і при цьому не втратити попередньо вкладені в квартиру кошти.
До того ж, різноманітність квартир та постійне поновлення асортименту на динамічному ринку нерухомості Тернополя гарантує постійну достатню для вибору кількість об'єктів у продажі.

Вартість трикімнатної квартири в Тернополі

На ціноутворення, безсумнівно, впливає безліч факторів, це і стан житла і благоустрій прилеглої території та метраж. І тим не менш, якщо вартість пропонованої до продажу трикімнатної не завищена, а з правовстановлюючими документами немає проблем, то квартира продається досить швидко і на вигідних продавцю умовах.
Якщо ж ви не маєте на руках повну суму для купівлі трикімнатної оселі, завжди можна звернутися в банк за повним або частковим покриттям вартості квартири за рахунок кредитних коштів. При цьому важливо ознайомитися з усіма доступними пропозиціями фінустанов, адже умови кредитування одного і того ж об'єкта в різних банках можуть істотно відрізнятися. А, порівнявши всі можливі варіанти, покупцеві буде не складно зробити вибір на користь більш прозорої та економічно вигідної пропозиції.
Крім того, можна придбати нерухомість у новобудові. При цьому купуючому потрібно мати лише невеликий початковий внесок, тоді як решта суми буде роздрібнена на рівні частини, які вноситимуться щомісяця до повного погашення вартості нерухомості.

На що варто звертати увагу обираючи житло?

Обравши найкращі пропозиції рубрики у рубриці “продаж 3 кімнатних квартир Тернопіль” можна переходити до огляду об'єктів які найбільш відповідають вашим запитам стосовно стану, розташування ті інших особливих рис житла.
Ключовим моментом при виборі житла завжди залишається загальна привабливість самої квартири. Однак, слід звернути увагу ще на деякі особливості якими повинна володіти ваша майбутня оселя. І тоді ви можете бути впевнені, що придбали кращий з доступних варіантів.
Крім зовнішнього вигляду, ціни та стану нерухомості зверніть увагу, також і на поверх на якому розташована квартира. Якщо житло знаходиться на останньому поверсі, з'ясуйте чи існує над вами горищне приміщення. У старих будинках де дах будинку безпосередньо над квартирою верхнього поверху нерідко виникають проблеми з затіканням води в квартиру при сильному дощі і поганому перекритті даху. Тому, припускаючи подібний ризик, краще уточніть наскільки якість перекриття відповідає нормам і як давно проводилися планові ремонтні роботи даху. Не зайвим буде і запитати думку сусідів з цього приводу. У сусідніх квартирах, до речі, можна уточнити і з приводу надійності ліфту.
Якщо ваше потенційне придбання знаходиться на першому поверсі, то переконаєтеся в тому, що підвал будівлі не використовують не за призначенням і поруч немає закладів здатних зіпсувати вам життя рівнем шуму або якимось іншим чином.
Ще одним важливим фактором є теплоізоляція будівлі або, хоча б утеплення вашої майбутньої квартири. Тепло в квартирі впливає не тільки на сезонні рахунки за комунальні послуги, а й на вологість, яка присутня в більшості погано утеплених квартир. Для того, щоб переконатися у сухості квартири огляньте кути стелі і потолку, а також відкоси вікон.
Перед остаточним рішенням щодо купівлі квартири найкраще оглянути її в різний час доби, наприклад в першій половині дня і ближче до вечора. Це дасть розуміння і про рівень шуму і про те, наскільки приміщення залиті світлом протягом дня.
Але головним критерієм на який потрібно покладатися вибираючи трикімнатну, чи будь яку іншу квартиру, залишається особисте внутрішнє відчуття, що саме це місце ви бажаєте мати своєю домівкою.