Квартиру
Район міста
Мікрорайон
Мапа
Знайдено варіантів:loading indicator
Розширений фільтр

ПРОДАЖ КВАРТИР В ЗАПОРІЖЖІ

Від нових до старих

13 000 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

27 кв.м.

Поверхів:

5/5

вул.Дудыкина, Дніпровський район, Запоріжжя

17 700 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

45 кв.м.

Поверхів:

1/5

вул.Счастливая, Дніпровський район, Запоріжжя

13 000 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

33 кв.м.

Поверхів:

9/9

вул.Кремлевская, Дніпровський район, Запоріжжя

29 900 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

60 кв.м.

Поверхів:

7/18

вул.Бородинская, Дніпровський район, Запоріжжя

22 000 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

40 кв.м.

Поверхів:

7/9

вул.Чумаченко, Комунарський район, Запоріжжя

24 900 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

30 кв.м.

Поверхів:

4/5

вул.Победы, Вознесенівській район, Запоріжжя

21 500 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

44 кв.м.

Поверхів:

4/5

вул.Ситова , Комунарський район, Запоріжжя

14 500 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

31 кв.м.

Поверхів:

2/2

вул.Чаривная, Шевченківський район, Запоріжжя

24 900 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

30 кв.м.

Поверхів:

4/5

вул.Победы, Вознесенівській район, Запоріжжя

15 000 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

36 кв.м.

Поверхів:

7/9

вул.Кремлевская, Дніпровський район, Запоріжжя

25 000 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

42 кв.м.

Поверхів:

3/3

вул.Трегубенко, Дніпровський район, Запоріжжя

24 500 $

Додати в обране

checked

2-кімнатна,

53 кв.м.

Поверхів:

6/9

вул.Дегтярева, Дніпровський район, Запоріжжя

РАНІШЕ ПЕРЕГЛЯНУТІ

Як продати квартиру в Запоріжжі та залишитися задоволеним

Продаж квартир в Запоріжжі настільки природна і поширена операція, що важко уявити городянина жодного разу не переїхав з одного житла на інше. І тим не менш для більшості з нас продаж власної нерухомості величезний стрес. Хвилювання викликає і сам процес і страх зіткнутися з шахрайством. Крім того, іноді продаж здійснюється за відмінну від спочатку заявленої вартості, що, природно, негативно позначається на нашому стані.
Як уникнути неприємних наслідків для здоров'я і зробити переїзд легким і радісним? Є кілька простих, але дієвих порад:

  • Оцініть реальність

Часто потреба отримати за своє житло конкретну суму штовхає людей на встановлення не розумної ціни при продажу. Якщо вартість вашої квартири буде занадто очевидно завищена її просто не куплять, а ви даремно витратите час. Так, що, у випадку якщо ціна, за яку вашу житлоплощу можуть реально купити вас не влаштовує спробуйте подивитися на ситуацію під іншим кутом. Можливо варто заощадити кошти демонтувавши якісь окремі елементи замість повторної купівлі. Так, наприклад, при переїзді ви можете забрати з собою бойлер та кондиціонер, а також замінити сантехніку на більш дешеву, що дозволить вам знизити ціну на вартість елементів які ви заберете з собою.
А може бути навпаки, слід запропонувати покупцеві додаткові зручності при завищеною ціною. Приміром, залишивши зайву меблі в продається житло ви можете отримати більше, ніж при продажу порожнійквартири.

  • Робіть правильні фотографії відразу

Більшість людей бажають купити квартиру в Запоріжжі в першу чергу дивляться на фото потенційного придбання, а лише потім читають опис. Так, що, як би гарно ви не розписали свою нерухомість словами, якщо при цьому оголошення супроводжується тьмяним фотографіями темних кімнат шансів у вашої квартири стати фаворитом на сайті присвяченому продажу житла немає.

  • Делегуйте обов'язки

Продаж нерухомості процес складний і забирає багато часу. Чого тільки варті постійні телефонні переговори з тими, які відгукнулися на оголошення людьми. І сама подача оголошень, також займає не мало часу і зусиль. При цьому якість подібної роботи не завжди на висоті, якщо звичайно ви не професіонал в сфері реклами або ріелтор. Набагато розумніше, простіше і вигідніше делегувати продаж своєї квартири фахівця професійно займається продажем щодня. До того ж, у великих агентствах рекламою і пошуком покупця займеться відразу кілька людей, що, безсумнівно, ефективніше ніж ваші поодинокі старання.

  • Створіть імідж вашій квартирі

Є такий нескладний рекламний трюк використовується маркетологами різних світових брендів - додавання яскравого акценту. Корисний він і у разі продажу житла, якщо враховувати той факт, що покупець дивиться не один об'єкт і, на жаль, його враження про відвідані квартирах і візуальні образи приміщень, в результаті перемішуються і тьмяніють. Додавши в інтер'єр свого житла, щось неординарне або яскраве ви підвищите запам'ятовуваністьквартири на тлі інших, що саме по собі досить добре для продажу. Це зовсім не означає, що посеред передпокою у вас повинно розміститися опудало мамонта на весь зріст, буде цілком достатньо поставити на стіл вазу з польовими ароматними квітами або ж накинути яскраво червоне покривало на диван.

Які квартири Запоріжжя краще купувати

Кожна категорія нерухомості має свою цінність і зручність.
Так, наприклад, однокімнатне житло легше приводити в порядок. До того ж, комунальні платежі в невеликих квартирах значно менше, що дозволяє неабияк економити, особливо в опалювальний період.
Двокімнатна квартира, в свою чергу, дозволяє розділити спальню з територією дозвілля і прийому гостей, або ж дає можливість облаштувати дві житлові кімнати, однією з яких може бути дитяча або гостьова.
Трійка, до того ж зонує житло відокремлюючи всі необхідні для комфортного життя приміщення. Так, в ній чудово розміститися як велика сім'я так і один житель має спальню, зал і, наприклад, кабінет.
Крім того, продаж квартир в Запоріжжі зовсім не замикає список операцій з нерухомістю. В місті добре розвинений ринок комерційної нерухомості. Купити будинок у Запоріжжі теж не складе ніяких труднощів. Великий асортимент будівель пропонованих до продажу в самому місті і в найближчих населених пунктах дозволить підібрати варіант відповідає будь-якому, навіть самому вишуканому смаку.
незалежно від того який тип нерухомості вибираєте саме ви, вкладення коштів у купівлю квартири в Запоріжжі досить вигідне підприємство і кращий варіант примноження свого капіталу безризиків.