Квартиру
Район міста
Мікрорайон
Мапа
Знайдено варіантів:loading indicator
Розширений фільтр

ПРОДАЖ ОДНОКІМНАТНИХ КВАРТИР В ЗАПОРІЖЖІ

Від нових до старих

22 000 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

19 кв.м.

Поверхів:

8/8

вул.Малиновского, Хортицький район, Запоріжжя

16 000 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

34 кв.м.

Поверхів:

7/10

вул.Дорошенко, Хортицький район, Запоріжжя

17 200 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

36 кв.м.

Поверхів:

5/9

вул.Гудыменко, Хортицький район, Запоріжжя

17 000 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

34 кв.м.

Поверхів:

7/10

вул.Дорошенко П., Хортицький район, Запоріжжя

16 600 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

34 кв.м.

Поверхів:

4/9

вул.Воронежская, Хортицький район, Запоріжжя

18 000 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

40 кв.м.

Поверхів:

1/5

вул.Запорожского Казачества, Хортицький район, Запоріжжя

9 900 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

20 кв.м.

Поверхів:

3/9

вул.Жукова, Хортицький район, Запоріжжя

15 800 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

32 кв.м.

Поверхів:

2/5

вул.Лахтинская, Хортицький район, Запоріжжя

21 000 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

35 кв.м.

Поверхів:

1/9

вул.40 Лет Октября, Хортицький район, Запоріжжя

15 000 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

32 кв.м.

Поверхів:

2/5

вул.Лахтинская, Хортицький район, Запоріжжя

17 500 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

35 кв.м.

Поверхів:

7/9

вул.14 October, Хортицький район, Запоріжжя

15 500 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

29 кв.м.

Поверхів:

4/5

вул.Заднепровская, Хортицький район, Запоріжжя

РАНІШЕ ПЕРЕГЛЯНУТІ

Яку можна купити 1-кімнатну квартиру в Запоріжжі?

Перед покупкою нерухомості ми довго зважуємо всі " за " і " проти прагнучи не помилитися з вибором і вкласти свої кровні максимально вдало.
Саме тому, більшість людей не мають остной необхідності в декількох спальнях набувають саме однокімнатне житло.
В першу чергу таку квартиру можна купити з мінімальними витратами, а отже збирати кошти на неї набагато простіше і швидше. Крім того, будучи власником однокімнатної завжди можна неспішно відкладати на розширення житлоплощі, а враховуючи той факт, що одно відмінно розкуповуються, продати однокімнатну квартиру в Запоріжжі та придбати нерухомість більшої площі не складе ніякої праці.
Продаж однокімнатних квартир в Запоріжжі проходить досить безболісно для власника, адже вартість цього сегменту нерухомості не втрачає в ціні, а навпаки має тенденцію до повільного, але стрімкого зростання. А якщо купити однокімнатну квартиру без ремонту взагалі або ж зі скромною обробкою і поступово видозмінити її додаючи більш якісні матеріали та обладнання, то можна пристойно збільшити її вартість при подальшому продажу.
Маючи такий ряд переваг не дивно, що однокімнатні квартири.
є найбільш затребуваним і популярним на ринку нерухомості Запоріжжя.
Незважаючи на високий попит і швидку популярность одиничок, у продажу завжди є пропозиції на будь-який смак і гаманець.
Купити однокімнатну квартиру Запоріжжя пропонує як в тихих і затишних будиночках спальних районів, так і в нових комфортних житлових комплексах.
Упродажу є житло під ремонт і відновлення, а є квартири інтер'єри яких торкнулася рука професійного дизайнера.
Природно, стан житла і якість використовуваних при проведенні ремонтних робіт матеріалів впливають на ціну всього об'єкта. І тим не менше, ціни на однокімнатні квартири в місті залишаються достатньо демократичними і доступними.
Крім того, у Запоріжжі досить розвинена фінансова сфера бізнесу, що привертає в місто чимала кількість відділень українських та іноземних банків. І, як наслідок, у місті діють конкурентоспроможні умови кредитування житла. Достатньо ознайомитися з пропозиціями і можна помітити, що багато фінустанов пропонують дійсно прозорі та вигідні умови погашення позики.

Що робити якщо на покупку не вистачає засобів

Першим варіантом, природно є оформлення споживчого кредиту. При этома важливо отримати консультації в різних філіях і переконатися, що в пропонованій вам програмі немає прихованих платежів і додаткових послуг, таких як обов'язкове страхування або відсутність можливості дострокового погашення. Якщо ж умови вам підходять і прорахувавши суму щомісячного платежу ви приходите до висновку, що без особливих труднощів зможете подужати погашення позики, то причин відмовлятися від придбання квартири, в принципі немає.
Якщо ж зв'язуватися з банками ви остерігаєтеся або мали неприємний досвід вплинув на вашу кредитну історію і ускладнює узгодження видачі вам коштів є не менш зручний варіант стати власником однушки не маючи на руках повної її вартості.
Мова йде про інвестування коштіву будівництво житла. Тут варто відзначити, що чим більш ранній етап будівельних робіт ви вибираєте тим нижче ціну за квадратний метр запитує забудовник.
Звичайно, при придбанні квартири в новобудові потенційному покупцеві потрібно незначний перший внесок, а вся інша сума ділиться на частини і вноситься поетапно до повної виплати. Не забувайте і про те, що, на відміну від банку, будівельна компанія не бере відсоток за обслуговування позики, а отже і переплат при купівлі житла в новому будинку не буде. Звичайно є і незручний момент, і полягає він у тому, що вселення в свою новеньку квартиру вам доводиться чекати порівняно довго. Однак, таке вкладення, безсумнівно вигідна інвестиція, адже зі зведенням будівлі вартість вашої нерухомості все більше зростає. Не забувайте і про те, що при необхідності продати свою однокімнатну вам не обов'язково чекати поки будинок буде введений в експлуатацію. Продаж однокімнатних квартир в Запоріжжі від власника можлива і на етапах будівництва.

Зазначимо, що покупка нерухомості в Запоріжжі приваблива не тільки як особистого рішення квартирного питання. Все частіше городяни вбачають у придбанні однушки вигідне вкладення заощаджень і можливість отримання пасивного доходу при подальшій передачі житла в оренду.
Зняти квартиру в Запоріжжі прагнуть постійно проживають у місті люди так і приїжджають з робочими візитами або на відпочинок. Тому завжди актуальна як довгострокова оренда так і подобова.
В будь-якому разі, з якою б метою не купували нерухомість в місті - це безпечна і перспективна для вашихзаощаджень інвестиція.