Квартиру
Район міста
Мікрорайон
Мапа
Знайдено варіантів:loading indicator
Розширений фільтр

ПРОДАЖ ТРИКІМНАТНИХ КВАРТИР В ЗАПОРІЖЖІ

Від нових до старих

27 500 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

67 кв.м.

Поверхів:

6/9

вул.Курузова, Хортицький район, Запоріжжя

21 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

67 кв.м.

Поверхів:

6/9

вул.Гудыменко, Хортицький район, Запоріжжя

47 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

69 кв.м.

Поверхів:

1/9

вул.Малиновского, Комунарський район, Запоріжжя

40 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

68 кв.м.

Поверхів:

9/9

вул.Чумаченко, Комунарський район, Запоріжжя

42 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

71 кв.м.

Поверхів:

7/9

вул.Грязнова, Олександрівський район, Запоріжжя

30 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

55 кв.м.

Поверхів:

2/5

вул.Магара, Комунарський район, Запоріжжя

21 900 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

63 кв.м.

Поверхів:

1/5

вул.Днепропетровское Шоссе, Дніпровський район, Запоріжжя

21 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

67 кв.м.

Поверхів:

9/9

вул.Зестафонская, Дніпровський район, Запоріжжя

34 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

70 кв.м.

Поверхів:

9/9

вул.Омельченко, Шевченківський район, Запоріжжя

35 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

69 кв.м.

Поверхів:

5/9

вул.Украинская, Олександрівський район, Запоріжжя

35 900 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

68 кв.м.

Поверхів:

8/10

вул.Зерновая, Дніпровський район, Запоріжжя

63 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

95 кв.м.

Поверхів:

2/10

вул.Товарищеская, Дніпровський район, Запоріжжя

РАНІШЕ ПЕРЕГЛЯНУТІ

Трикімнатні квартири в Запоріжжі

Запоріжжі, будучи індустріальним і культурним центром півдня країни, тому не дивно, що прагнуть придбати нерухомість в місті людей завжди достатньо багато.
Запоріжжі і найближче передмістя залучають як шукачів комфортного житла так і інвесторів спраглих капіталізувати свої заощадження в перспективну галузь.
А найкращою інвестицією, безсумнівно, буде купити 3 квартиру в Запоріжжі.
Троячки дають можливість жити з максимальними зручностями, адже в такому житло у кожного члена сім'ї буде своя територія, що позитивно позначиться на загальній атмосфері будинку. До того ж, трикімнатна дозволяє розмістити всі необхідні речі, предмети інтер'єру та побуту без шкоди для функціонального простору.
Трикімнатну квартиру можна реконструювати створивши за рахунок вільних площ великий зал з'єднаний з їдальнею, а також, якщо дозволяє конструкція будівлі, в деяких випадках, з просторої трикімнатної виходить четырехкомнатное житло.
До того ж, трикімнатні квартири популярні не тільки серед тих, хто шукає спосіб поліпшити свої житлові умови. Купити трикімнатну квартиру Запоріжжя пропонує і з подальшим переведенням її в нежитловий фонд для обладнання приміщення комерційного призначення. Звичайно, для таких цілей найважливішим фактором є розташування квартири. Вона повинна, звичайно ж, знаходиться на першому поверсі і мати можливість обладнання фасадного входу. Не менш важливою є і можливість встановлення вивіски. А також, не слід забувати, що далеко не всі види діяльності передбачають можливість знаходженняпідприємства в житловому будинку. І тим не менш, викуп трикімнатних квартир на перших поверхах у Запоріжжі досить поширена операція.

Продаж 3 квартир в Запоріжжі

Житло в місті можна продати за пару днів, а можна займатися його реалізацією довгі місяці. Як не опинитися в числі тих продавців, які роками виставляють свою нерухомість на продаж, але так і не отримують бажаний результат?
По-перше, об'єктивно оціните свою квартиру. І як би вам не здавалося, що вона безцінна постарайтеся не завищувати її вартість утримуючи цифру на рівні середньої ціни за аналогічне житло. Спростити завдання допоможе грамотний ріелтор здатний оцінити ваше житло спираючись на ринкову вартість, професіоналізм і чіткі критерії застосовуються фахівцями при встановленні вартості нерухомості.
Коли з ціною ви визначилися слід зайнятися і самою квартирою. Забезпечте приходить на огляд потенційному покупцеві приємні враження. Для цього простір має стати максимально чистим, світлим і свіжим. У цьому допоможе правильне освітлення і регулярне позбавлення від пилу на вікнах і світильниках. Для демонстрації великого розміру трійки слід прибрати і скласти всі лишнии предмети інтер'єру, розсунути меблі так, щоб кімнати здавалися просторими, а також, не зайвим буде і додавання до оформлення квартири світлих тонів покривал і подушок.
Не забувайте і про те, що частіше ми спираємося на емоції, і покупка житла не виняток. Додайте в інтер'єр живі квіти , яскраві акценти і приємні дрібниці у вигляді аромату домашньої випічки або ж інших солодких прянощів. Це створить приємні асоціації увідвідувачів і додасть вашій квартирі очок в очах потенційного набувача.
Велика кількість запропонованих ринком нерухомості об'єктів нагадує про те, що продаж 3 квартир в Запоріжжі свого роду змагання в якій переможе той, хто максимально зацікавить покупця своїм житлом.
Трудомісткість процесу продажу на вигідних умовах можна звести на мінімум звернувшись за допомогою у велику філіальну мережу агентства спеціалізується на операціях з нерухомістю.

Як правильно шукати житло

Вирішивши стати власником трикімнатної в Запоріжжі потенційний покупець стикається з проблемою пошуку квартири. В наш індустріальний вік такий підбір відбувається в основному через інтернет, де пошукові роботи добирають нам інформацію керуючись виключно тим, що ми вводимо в рядок пошуку. Однак, немає жодних гарантій, що ми здійснюємо пошук саме за тими ключовими словами, які написані в оголошенні присвяченому ідеальною для нас квартирі. Тому, щоб не упустити об'єкт, що стоїть не достатньо ввести у пошуковику: продаж 3 кімнатних квартир Запоріжжя. Адже продавець міг назвати своє оголошення якось інакше. І тим не менш, з цієї ситуації є вихід. Підібрати квартиру можна на спеціалізованому сайті великого агентства з великою базою даних. Такі інтернет ресурси не потребують введення додаткової інформації для пошуку. Їх навігація влаштована таким чином, щоб будь-який бажаючий міг вибравши зі списку потрібну йому критерій відсортувати базу так, щоб на сторінці відображалися лише ті квартири, які підходять під його запит.