discountPageTitle
Погулянка
$ 85 000
($920/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Продаётся двухуровневая квартира в новостройке на улице Зеленой (ЖК Погулянка). Застройщик Львовцентробуд (дом на стадии сдачи). Общая площадь - 92,4...
$ 123 000
($1 733/м²)
Продається 3-кімнатна квартира у центрі Львова — вул. Дорошенка. Площа: 71м2. Поверх 2/3. Простора, світла та затишна квартира в австрійському...
$ 165 000
($1 926/м²)
Продаётся трехкомнатная квартира в центре города на улице Верхратского в Лычаковском районе Львова. Квартира в жилом состоянии. Во время ремонта...
Avalon Yard
$ 178 000
($2 393/м²)
Продается 2-комнатная квартира в ЖК Avalon Yard (дом бизнес-класса) на улице Замарстиновская. Общая площадь: 74,4 м2. Дом бизнес-класса, стены из...
$ 100 000
($2 942/м²)
Продаж 1-но кімнатної квартири у центрі Львова на площі святого Теодора (Готель Львів) У квартирі зроблений капітальний ремонт, наявна вся...
Dolce Vita
$ 73 000
($1 739/м²)
Продаж квартири на вул.Залізничній, будинок зданий в експлуатацію. Житло в стані нульового циклу — ідеальна можливість реалізувати власний дизайн та...
$ 110 000
($1 834/м²)
Продається простора 2-кімнатна квартира з ремонтом у центрі Львова по вул. Коперника 26. Локація: навпроти Палацу Потоцьких. Атмосферна вулиця старого...
($1 755/м²)
Продаю 3-комнатную квартиру, расположенную в хорошем и тихом районе Львова на улице Ярослава Музыки. Очень теплая и уютная квартира с...
($1 804/м²)
Продаж 2-х -кімнатної, дворівневої квартири в Личаківському районі по вул. Костянтина Левицького з можливістю паркувати авто, у внутрішньому дворі будинку...
Roksolana
$ 93 000
($2 448/м²)
Продаж однокімнатної квартири з ремонтом у Львові вул. Роксоляни Пропонується до продажу стильна однокімнатна квартира з авторським ремонтом, виконаним із...
Cinematic
$ 127 000
($1 643/м²)
Продаж двокімнатної квартири в ЖК Cinematic вул. Любінська, 93 Львів Простора двокімнатна квартира у новобудові від надійного забудовника Нова оселя...
Leopol taun
$ 128 000
($1 685/м²)
Дворівнева квартира із авторським ремонтом + КОМІРКА Сучасний житловий комплекс “Леополь Таун” по вул.Стрийській 111 Основні особливості: Стильний мінімалістичний інтер’єр...
showMore
title
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2