Выгодное предложение
Silent Park
$ 119 500
($3 026/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
ЖК Silent Park, вул. Орлика - 1-кімнатна з ремонтом Продається однокімнатна квартира у житловому комплексі Silent Park. Розташована на третьому...
$ 81 000
($1 233/м²)
Простора, світла й суха, вона створює відчуття комфорту з перших хвилин. Дві кімнати суміжні, що додає зручності для сімейного проживання...
$ 440 000
($4 151/м²)
ULTRA LUXE квартира | ART DECO | два паркомісця. Продаж без комісіі !!! Львів, вул. Б. Хмельницького. Клубний будинок, двадцять...
Avalon Flex
$ 137 000
($1 941/м²)
Продаж 2-кімнатної квартири з терасою в ЖК Avalon Flex. Продається двокімнатна квартира площею 70,6 м², розташована на 8 поверсі з...
$ 115 000
($1 667/м²)
Продається простора 3-кімнатна квартира в австрійському будинку. Історичний центр Львова, зручна локація поруч із міською інфраструктурою, при цьому будинок розташований...
Бетховен
$ 90 450
($1 350/м²)
Продается 2-комнатная квартира в ЖК Бетховен на улице Городницкая. Большие окна, благодаря которым открывается прекрасный вид, а внутри помещения попадает...
$ 95 000
($1 337/м²)
Простора трикімнатна квартира з ремонтом. Квартира світла й затишна, з меблями та двома лоджіями. Будинок житлового фонду вісімдесятих–дев’яностих, поверх восьмий...
Lazur Sky
$ 50 500
($1 250/м²)
Продаж 1-к квартири (40.4 м²) 50 500 $ на 17 поверсі з найкращим виглядом на місто. Видова квартира в ЖК...
Брама
$ 116 000
($1 467/м²)
Продаж просторої 2 кім.квартири ЖК Брама Б.Хмельницького. Квартира площею 79,1 м² розташована на 5-му поверсі та має раціональне двостороннє планування...
Вежа
$ 99 000
($1 234/м²)
Двухкомнатная квартира 80 м² в ЖК «Вежа» — выгодная инвестиция и комфорт для жизни. Покупаете дешевле сейчас — зарабатываете уже...
Family House
$ 50 000
($1 305/м²)
Пропонується на продаж квартира в новобудові бізнес-класу (малоповерховий формат). Загальна площа: 38.32 м². Кухня: 17.70 м² (формат євродвушки). Поверх: 6...
$ 84 770
($1 351/м²)
Продается 2-комнатная квартира в ЖК Бетховен на улице Городницкая. Панорамные окна, благодаря которым открывается прекрасный вид, а внутрь дома попадает...
Показать еще
Оставьте заявку для обратной связи
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom