Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
Greenville Park Lviv
$ 700
(Цена аренды)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Здається в оренду стильна 1-кімнатна квартира з сучасним ремонтом — перша здача! Квартира розташована на 3 поверсі з 3, світла...
$ 23 000
($1 917/м²)
Паркомісце ЖК Greenville Park Lviv, по вул. Замарстинівській. Найвигідніша пропозиція, на сьогоднішній день, у даному комплексі. Площа 12м2. Будинок зданий...
$ 93 000
($2 086/м²)
Продаж 1-кімнатної квартири в новобудові | ЖК Greenville Park Lviv Продається 1-кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі Greenville Park Lviv...
Avalon
$ 253 000
($2 889/м²)
Пропонується простора 2-кімнатна квартира преміум-класу в сучасному ЖК Avalon, що на вул. Замарстинівській, 53. Будинок 2020 року, закрита територія, дитячий...
$ 129 699
($2 870/м²)
Продаж 1-кімнатної квартири в сучасному ЖК Greenville Park за адресою вул. Замарстинівська, 170. Площа — 45,2 м², зручний 1-й поверх...
$ 27 000
($1 800/м²)
Площадь полезная:
Пропонується до продажу паркомісце в житловому комплексі Greenville Park Lviv. Паркомісце має загальну площу — 15 м². Зручний варіант для...
$ 226 500
($1 792/м²)
У продажі унікальна квартира в GreenVille Park, яка з’являється на ринку практично ніколи. 19 поверх, 126 м² продуманого простору. Окремий...
Avalon Yard
$ 459 000
($2 902/м²)
Единственная четырехкомнатная квартира в ЖК Avalon Yard во Львове — роскошь и комфорт бизнес класса! Представляем вашему вниманию просторную и...
$ 178 000
($2 393/м²)
Продается 2-комнатная квартира в ЖК Avalon Yard (дом бизнес-класса) на улице Замарстиновская. Общая площадь: 74,4 м2. Дом бизнес-класса, стены из...
$ 123 000
($1 953/м²)
Продається 1 км квартира в ЖК Avalon Yard бізнес класу по вул. Замарстинівська у Шевченківському районі. Загальна площа квартири62,99 м2...
$ 102 000
($2 482/м²)
Продаж однокімнатної квартири у збудованому будинку ЖК Avalon Yard. Квартира у найстильнішому ЖК Львова — Avalon Yard (вул. Замарстинівська). Будинок...
$ 135 000
($2 046/м²)
ЖК Greenville Park, вул. Замарстинівська - 2-кімнатна на 4 поверсі Квартира розташована на 4-му поверсі й виходить на західну сторону...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom