ЛЕГЕНДА

Легенда

«Багато років тому, коли мені в голову прийшла ідея організувати агентство нерухомості, якого ще не було в Одесі, високопрофесійне і відповідальне за своєю суттю, я довго думав, як би його назвати. Я постійно перебирав у своїй голові безліч варіантів, але жоден мене не влаштовував. Назва повинна була відображати щось фундаментальне і сильне, але хотілося, щоб назва так само мало і якийсь жіночністю: ні для кого не секрет, що в агентствах нерухомості працює більше жінок, ніж чоловіків. І, крім цього, воно має бути близьким Одесі і одеситам. Ось таку складну задачу я сам собі поставив. І ось в якийсь момент я випадково побачив на туристичному проспекті одну з найзнаменитіших скульптур Одеси - атлантів з вулиці Гоголя. Я відразу відчув, що «атлант» - це те, що мені потрібно. По-перше, сила і стабільність. По-друге, зв`язок з атлантами з легендарної Атлантиди - прекрасної країни, випередила в своєму розвитку оточували її держави і народи. По-третє, символічність для Одеси. Але ось з жіночністю якось не складалося. Але ж «Одеса», «Південна Пальміра» - теж жіночого роду

«Стоп, якщо Земля тримається на чоловіках-атлантів, то, по принаймні, Одеса тримається на жінках», - подумав я. Ось так і з`явилося на світ нове одеське агентство нерухомості з жіночим ім`ям Атланта, що сполучає в собі чоловічу силу і стійкість, з жіночої турботою і вірністю боргу. »

АТЛАНТА СЬОГОДНІ

більше

20

років

роботи

більше

40

офісів

по Україні

більше

700

співробітників

в компанії

більше

300 000

клієнтів в місяць шукають

нерухомість на нашому сайті

НАША МІСІЯ

Дати можливість кожній людині жити, вести бізнес і підвищувати якість життя в кращому з можливих місць.

«Атланта»- динамічно розвивається, з вражаючим інтелектуальним потенціалом, великою клієнтською базою, сучасними технологіями в управлінні, має чіткі плани та перспективи розвитку. Бізнес-процеси компанії відповідають стандартам професійного і якісного сервісу європейського рівня.

Ми прагнемо максимально задовольнити потреби своїх клієнтів не тільки підвищуючи ефективність своїх існуючих бізнес-напрямків, але і розвиваючи нові, що відповідають постійно розширюється спектру ділової активності ринку послуг в цілому.

НАШІ ЦІННОСТІ

Відповідальність

Ми виконуємо те, що обіцяємо, і ми чесні з нашими клієнтами, оскільки саме їх довіра є нашим найціннішим здобутком.

Інноваційність

Ми пропонуємо найсучасніші технології та представляємо послуги, які відповідають міжнародним стандартам.

Ефективність

Ми працюємо так, щоб віддача від нашої діяльності була максимальною.

Прозорість

Ми працюємо відкрито і чесно, надаючи нашим клієнтам повну і достовірну інформацію.

Співпраця

Ми - команда однодумців, яка працює для наших клієнтів, дотримуючись високого рівня ділової етики і ефективної взаємодії.

Професіоналізм

Ми - компетентні фахівці, відповідальні по відношенню до клієнтів, партнерів і нашим колегам.

ЯК МИ ВИРІШУЄМО ЗАВДАННЯ КЛІЄНТА

Доступність офісу

Доступність офісу

Розташування офісу зручно клієнтам і співробітникам компаніі.Хорошая транспортна розв'язка дозволяє швидко добиратися від офісу в будь-яку точку міста.

Якість послуг

Якість послуг

Компанія гарантує високу якість послуг на всіх етапах взаємодії з клієнтом, контролює процес угоди.

Експертність співробітників

Експертність співробітників

Компанія гарантує професіоналізм співробітників: всі новачки проходять навчання і контролюються досвідченими наставниками.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ