Купити
Зняти
Квартиру
Район міста
Мікрорайон
Знайдено варіантів:loading indicator
Розширений фільтр
Пошук по коду
У ПРОДАЖУ22 606ОБ'ЄКТІВ

Залишилися питання по нерухомості

Вакансії компанії "Атланта"

Нерухомість в Одесі від АН Атланта

Нерухомість можна назвати однією з базових людських потреб. На піраміді Маслоу вона забезпечує, перш за все, комфорт і сталість умов життя. Але її роль можна розглянути і у всіх інших рівнях потреб сучасної людини. Це фізіологічні потреби, соціальні, престижні і навіть духовні. Нерухомість потрібна всім. Особливо, нерухомість в Одесі — легендарному місті біля моря. Комусь пощастило народитися в ній і він прагне вирішити своє квартирне питання, а хто-то хоче стати одеситом за місцем проживання. Багато також розглядають житло в Одесі як вигідну інвестицію. І кожен хоче швидко і вигідно знайти вирішення нагальної проблеми, зробити правильний вибір.

Є така професія — хороший ріелтор

З-за специфічності даного товару виникає великий пласт знань і умінь, якими складно опанувати за короткий термін простій людині, щоб успішно продати квартиру або купити її, щоб знайти підходящий будинок і розібратися у всіх документах. Тому не випадково нерухомість стала причиною появи особливої професії — ріелтор. Це центральна фігура агентства нерухомості. Кадри вирішують все, і багато в чому від ріелтора залежить успіх і авторитет компанії. Тому АН «Атланта» ретельно підходить до питання персоналу. Агентство проводить:

 • Ретельний відбір співробітників;
 • Моніторинг за дотриманням стандартів компанії при роботі з клієнтами;
 • Професійне навчання та систематичне підвищення кваліфікації фахівців з нерухомості.

Ріелтор АН «Атланта» — це хороший продажник, психолог,рекламіст, маркетолог і юрист. Він знає, що шукати і де шукати. Ріелтор економить час і гроші своїх клієнтів. Швидке досягнення позитивного результату також забезпечується спеціалізацією ріелторів.

- За місцем знаходження. Багато ріелтори АН «Атланта» мають багаторічний досвід роботи в певних районах міста і знають у своїй зоні відповідальності буквально кожен будинок.

- За типом нерухомості. Фахівці з новобудов володіють інформацією про забудовників, прекрасно орієнтуються на місцевості, знають плюси і мінуси кожного нового об'єкта в місті і за його межами. Заміська нерухомість, будинки та ділянки — переважна спеціалізація іншої категорії ріелторів. Ріелтори, які працюють з комерційною нерухомістю знають всі нюанси пошуку, оренди, купівлі та продажу приміщень під магазини, офіси, перукарні, виробничі цехи, гаражі і т. п.

- По запитам клієнта. Співробітники АН «Атланта», що працюють з орендою, завдяки напрацьованій базі даних, своїм навичкам, в найкоротші терміни знаходять житло в Одесі подобово, на тривалий термін, влітку, восени, взимку і навесні.

Агентство нерухомості: комплекс професійних послуг

Сучасне агентство нерухомості — це велика розгалужена компанія, а не просто спільнота ріелторів. Успішне агентство нерухомості об'єднує в собі та інших фахівців, готових у будь-яку хвилину прийти на допомогу, а також забезпечують ефективність його роботи. Завдяки злагодженій роботі цієї команди будь-який клієнт може набагато швидше купити/продати або квартиру в Одесі, будинок, земельну ділянку або будь-яку комерційну нерухомість. Юристи забезпечують правову підтримку на всіх етапах роботи з клієнтом. Фахівці з інформаційних технологій ведуть великі бази даних, навчають роботі з ними, що в кінцевому підсумку допомагає ріелтору і клієнту серед тисяч пропозицій виділити найбільш перспективні і вигідні. Служба безпеки захищає клієнта від небажаних випадків, пов'язаних з купівлею-продажем нерухомості.

Що забезпечать фахівці АН «Атланта»

Продавцеві:

 • Оцінку та формування конкурентної ціни;
 • Виділення прихованих переваг об'єкту продажу;
 • Поради про передпродажної підготовки об'єкта. Як чисто візуальної, так і юридичній;
 • Консультації щодо переговорів з потенційним покупцем;
 • Рекламу об'єкта в інтернеті та друкованих ЗМІ;
 • Безпеку угоди.

Покупцеві:

 • Пошук оптимального об'єкта серед усіх можливих завдяки синхронній базі з іншими агентствами нерухомості;
 • Консультацію щодо вибору об'єкта;
 • Фільтрацію фейкових оголошень, які заманюють своєї уявної привабливістю;
 • При покупці новобудови в Одесі — ціни від забудовників;
 • Підтримку в переговорному процесі;
 • Перевірку документів, захист від шахрайства;
 • Безпеку проведення операції.

Ми гарантуємо прозорість, безкоштовні консультації, фіксовані комісійні.

Секрет успіху АН «Атланта»

Наш основний пріоритет — захист інтересів клієнта. Про цесвідчить багаторічна історія компанії, її імідж і авторитет серед мешканців Одеси. Ми не просто допомагаємо швидко купити або продати нерухомість в Одесі та області. Ми робимо це так, щоб людина отримувала максимальну вигоду при мінімальних витратах ресурсів. І більш того, справді був задоволений результатом. Саме тому ми є лідерами. Саме тому нас рекомендують, тому до нас звертаються знову і знову.