Купити нерухомість в Одесі та Одеській області

по коду

Ексклюзиви

$ 64 500

($1 050 м²)

Поверх/Поверховість:

11/24

Кімнат:

1

Площа загальна:

61 м²
Знижка
єОселя 3%

Квартира вільного планування в Аркадії. ЖК Родос від Гефест. Простора квартира площею 61,43 кв.м., у новому зданому будинку. Квартиру можна...

Опубліковано 19.05.2023

$ 39 000

($1 055 м²)

Поверх/Поверховість:

7/18

Кімнат:

1

Площа загальна:

37 м²
Знижка

Пропонується до продажу однокімнатна квартира в новому ЖК Таїровські сади. Простора квартира з функціональним плануванням: спальня, кухня, суміщений санвузол. Ремонт...

Опубліковано 06.10.2023

$ 19 000

($442 м²)

Поверх/Поверховість:

5/9

Кімнат:

к

Площа загальна:

43 м²
Знижка

У продажу дві кімнати у комунальній квартирі у чудовому районі Одеси. Цегляний дев'ятиповерховий будинок у районі Черемушка, комфортний п'ятий поверх...

Опубліковано 27.01.2023

$ 21 000

($837 м²)

Поверх/Поверховість:

1/2

Кімнат:

1

Площа загальна:

25 м²
Знижка

Продається компактна квартира в Приморському районі, вул. Разумовська, Серединський сквер. Будинок нової споруди, 2019 року. Квартира на 1 поверсі та...

Опубліковано 09.02.2022

Новобудови

Оскар

просп. Гагарина, 9

Строк здачі

Будинок зданий

1 кіматні

від $ 39 840

2 кіматні

від $ 70 800

3 кіматні

від $ 117 040

Золота Ера

с. Крыжановка, Николаевская, 3

Строк здачі

Будинок зданий

1 кіматні

від $ 26 667

2 кіматні

від $ 45 180

3 кіматні

від $ 56 266

Континент

Люстдорфская дорога, 100

Строк здачі

Будинок зданий

1 кіматні

від $ 19 530

2 кіматні

від $ 35 259

Олимпийский

просп. Шевченко, 31

Строк здачі

Будинок зданий

1 кіматні

від $ 63 530

2 кіматні

від $ 74 710

3 кіматні

від $ 114 540

Питання - відповідь

Вторинне житло - це нерухомість, на яку вже оформлялося право власності. У випадку з орендованою нерухомістю це означає, що у квартирі вже мешкали господарі або вона здавалася раніше. Зазначимо, що йдеться не лише про будинки XX століття — вторинним може бути і житло в новобудовах, і приватний будинок/котедж, і квартира в хрущовці. Серед переваг вторинного житла – низька вартість (як покупки, так і оренди), а також широкий вибір варіантів. З явних недоліків, знову ж таки, — можливе надмірне зношування тих же комунікацій, застаріле планування квартир, неоднозначні сусіди тощо.

Якщо говорити докладніше, то серед переваг вторинного житла:

 • Ціна. Ціна за квадратний метр дешевше, ніж нове житло з ремонтом;
 • Доступність. Такий варіант простіше знайти сім’ям з маленькими дітьми чи домашніми улюбленцями. До того ж, вторинне житло можна орендувати в будь-якому районі міста, коли новобудови, в основному, зосереджені в його певних частинах;
 • Різноманітність. Вибір вторинних квартир набагато більший;
 • Певність. Будь-які можливі проблеми та особливості будинку вже відомі, коли в новобудовах це може бути неприємним сюрпризом.

В основному звертається увага на:

 • Вартість квадратного метра в районі;
 • Загальну поверховість будинку та розташування квартири в будинку. Житло на першому та останньому поверхах, як правило, коштує дешевше;
 • Від стану ремонту;
 • Наявність незареєстрованих перепланувань;
 • Інфраструктуру району;
 • Транспортну розв'язку;
 • Відстань від центру міста;
 • Екологічну ситуацію в районі.

Крім того, після оцінки перерахованих вище факторів, проводиться порівняльний аналіз подібних об'єктів.

Після оцінки та виставлення ціни квартири завжди залишається маневр для торгу, який розуміється покупцями на ринку нерухомості як загальноприйняте незначне зниження ціни за їхнього інтересу до конкретної квартири.

Насправді, ні. Багато хто дійсно вважає, що це розширить коло покупців і допоможе продати нерухомість швидше та вигідніше. Але, найчастіше це працює проти вас. Справа в тому, що загальна база об'єктів нерухомості, яка використовується більшістю агентів, відразу дозволяє визначити оголошення різних агентів, що пропонують один і той самий об'єкт. При цьому кількість потенційних покупців певного об'єкта нерухомості обмежена. В результаті агенти починають конкурувати між собою за тих самих клієнтів, знижуючи ціну — зрозуміло, це робиться за рахунок зниження вартості нерухомості шляхом тиску на продавця. Тим самим, ви в програші, а замість зацікавленого і порядного покупця можете отримати першого готового заплатити.

Як правило, забудовники та рієлтори продають квартири в новобудовах на тих же умовах за єдиним прайс-листом, затвердженим девелопером. Комісію брокеру за реалізацію свого проекту платить сам забудовник: сума встановлюється в індивідуальному порядку і залежить від складності проекту, а також ситуації на ринку.

Іншими словами: Ви ніяку коміссію рієлтору не сплачуєте.

Вибір залишається за клієнтом, але рієлтор у таких справах може оперативніше підібрати необхідний варіант і домовитися про гнучку систему розстрочки, наприклад. Також він візьме на себе всі організаційні моменти.

Найчастіше — так! Якщо агентство нерухомості працює за європейською брокерською моделлю, це означає, що послуги фахівців оплачує не покупець квартири, а продавець — забудовник або інвестор.

Для клієнтів у такому випадку наша консультація рієлтора та експертиза є абсолютно безкоштовною. При цьому, всі акції, пропозиції, умови розстрочок від забудовника зберігаються.

Сміливо звертайтеся до фахівців нашого агентства та будьте впевнені у позитивному результаті!

У власника будинку на момент переоформлення має бути наступний пакет документів:

 • Документ, що підтверджує право власності на даний об'єкт нерухомості.
 • Паспорт, РНОКПП продавця та інших власників будинку, якщо вони є. Якщо серед власників заявлені діти, які не досягли 18-річного віку, то буде потрібно свідоцтво про народження.
 • Кадастровий номер земельної ділянки..
 • Державний акт на землю.
 • Письмова згода чоловіка/жінки на проведення угоди купівлі-продажу та їх свідоцтво про шлюб.
 • Документ, в якому відображається реальна кількість зареєстрованих людей у ​​будинку. Цей документ є дійсним місяць з дня видачі.
 • Іноді потрібен техпаспорт.
 • Документ про проведену оцінку нерухомості. Його дія – 6 місяців.
 • Якщо власник – нерезидент України, то буде потрібний його паспорт, код та нотаріально завірений переклад паспорта. Вартість засвідчення залежить від мови перекладу. У середньому – 600 гривень.
 • Якщо продавець – особа без громадянства, то необхідно надати оригінал ВНЖ та ІПН.

Кожен випадок індивідуальний, усереднено сказати складно. Також на витрати впливає розмір ділянки і будинку, що купується: чим більша площа — тим більше витрати. У середньому витрати для покупця можуть становити від 500$ до 2000$..

1. Межі ділянки

Для визначення чітких меж земельної ділянки завжди проводиться процедура межування. Тому перед її придбанням необхідно дізнатися, чи проводилася ця процедура. Після неї та вчинення правочину на руках повинні залишитися такі документи:

 • топографічний план із позначенням підземних комунікацій (наприклад, кабелів електропостачання та труб каналізації);
 • межовий план;
 • кадастровий план земельної ділянки.
2. Якість ділянки

Ділянка може бути затоплена в період весняного паводку. Він може мати сильний ухил та (або) велику кількість ярів, що значно ускладнить будівництво будинку. Також на ділянку можуть бути організовані водні стоки від власників, що межують. Тому перед покупкою все це потрібно перевірити.

3. Категорія землі

Кожна земля має своє призначення (категорію). І від категорії залежить, чи можна побудувати на ділянці житловий будинок, чи ні. Наприклад, якщо це земля сільськогосподарського призначення, будівництво на ній житлових будинків категорично заборонено.

4. Комунікації

Перевіряємо водопостачання, підключення до каналізації, електромережі, тепломережі тощо.

5. Інфраструктура

По-перше, дізнаємося про транспорт та якість доріг. Також необхідні поблизу магазини, лікарні, дитячий садок та школа. Крім цього, потрібна доставка пошти та вивезення сміття.

6. «Підводні камені»

Не зайвим буде знати і про «підводні камені», які можуть виникнути під час купівлі земельної ділянки та ускладнити цей процес. А це може статися у разі, якщо земельна ділянка:

 • перебуває у частковій власності;
 • входить до складу особливо охоронюваних природних територій;
 • на праві безстрокового користування;
 • підпадає під вилучення для потреб держави.

Покупець отримує такі документи:

 • договір купівлі-продажу;
 • вилучення з державного реєстру про реєстрацію договору;
 • оригінал держакту, в якому зроблено позначку про відчуження земельної ділянки;
 • копію довідки із земельного кадастру про наявність обтяжень на земельну ділянку.

Договір оренди – це документ, де господар житла та квартирант прописують деталі та умови угоди. Він покликаний врегулювати відносини та захистити сторони у спірних ситуаціях під час оренди квартири. Регулюються відносини Цивільним кодексом України та його 59 главою – «Винаймання, оренда житла».

У документі також зазначаються:

 • термін, на який укладається договір;
 • розмір оплати;
 • зони відповідальності орендодавця та орендаря;
 • умови розірвання договору.

Як знайти квартиру для оренди?

Насамперед — визначтеся з вашими бажаннями. Ви повинні чітко розуміти, де хотіли б орендувати житло, який є бюджет, що обов'язково має бути в квартирі і враховувати ваші особливості - наприклад, якщо ви хочете проживати з домашньою твариною, це потрібно вказувати відразу.

Розглядайте кілька варіантів, не бійтеся ставити запитання господареві, обов'язково вивчіть документи на квартиру та уточніть усі нюанси щодо комунікацій та будь-яких пошкоджень у житлі. Не забудьте про послуги юриста та укладання договору. З усім цим вам також може допомогти досвідчений рієлтор!

Агентство нерухомості Атланта: ваш партнер у світі нерухомості

Чому Атланта?

Ось вам кілька ключових причин, чому саме ми - агентство нерухомості Атланта Одеса - ваш ідеальний партнер для операцій з нерухомістю:

 • Професіоналізм і досвід: наші агенти - це справжні експерти у сфері нерухомості, які мають вражаючий досвід роботи з різними видами угод. Вони знають ринок нерухомості в Україні вдосконалено і готові поділитися своєю експертизою з вами.
 • Широкий вибір нерухомості: незалежно від того, чи шукаєте ви квартиру, будинок, комерційну нерухомість чи земельну ділянку, ми пропонуємо різноманітні варіанти для вашого вибору. Наш сайт постійно поповнюється новими об'єктами, щоб задовольнити будь-які потреби клієнта.
 • Персональний підхід: для нас кожен клієнт - унікальний, і ми прагнемо якнайкраще розуміти ваші потреби і цілі, щоб запропонувати найкращі рішення.
 • Прозорість і чесність: ми дійсно цінуємо довгострокові відносини з нашими клієнтами і завжди працюємо відповідно до принципів чесності і прозорості. Будьте впевнені, що інформація, яку надаємо ми, абсолютно достовірна.
 • Наявність бонусної системи: у АН Атланта є унікальна пропозиція — до 100% знижки для кожного клієнта, який уклав з нами угоду, від наших партнерів. Серед наших партнерів є юридична фірма, охоронна компанія, ремонтна компанія та інші, які працюють в Одесі. Детальніше дізнатися про бонусну систему ви зможете, перейшовши на сторінку “Атланта бонус” або зв'язавшись з нами.
 • Зручність і ефективність: цінуємо ваш час і зусилля, ми прагнемо робити процес операцій з нерухомістю максимально зручним і ефективним.

Поміж перерахованих причин наша компанія також може похвалитися вражаючими результатами за 22 роки роботи:

Офісів в Україні: Понад 30
Співробітники: Понад 600 людей
Задоволені клієнти: Понад 50 000

Наші Послуги

 • купівля, продаж та оренда нерухомості;
 • консультації щодо інвестицій в нерухомість;
 • юридична підтримка та допомога з оформленням документів;
 • оцінка нерухомості;
 • управління нерухомістю та багато іншого.

Агентство нерухомості Атланта готово надати вам послуги для будь-яких видів запитів щодо угод з нерухомістю. Зв'яжіться з нами прямо зараз, і разом ми зробимо процес операцій з нерухомістю легким і успішним.