Нерухомість від держави

Іпотека: ключ до вирішення квартирного питання - Atlanta.ua

6 легких кроків програми

Крок1

Звернутися до агентів Атланта і визначити, до якої програми підходять мої документи. Або звернутися до юриста/інтернет застосунків

Крок2

Подати заявку через застосунок Дія

Крок3

Прийняти пропозицію банку та визначити суму кредиту, яку банк погодить.

Крок4

Вибрати об’єкт в компанії Атланта, де є понад 1500 об’єктів нерухомості під державні іпотечні програми! В залежності від кредитної програми, наші спеціалісти вам запропонують об’єкт, який підійде саме під кредитування.

Крок5

Аванс об’єкту, оформлення оцінки та погодження об’єкту в банку.

Крок6

Підписання угоди у нотаріуса. Отримання кредитних коштів та розрахунок з продавцем.

Іпотека: ключ до вирішення квартирного питання

Агенти АН Атланта - це не просто професійні рієлтори.Вони також навчені юристи, які можуть допомогти на будь-якому етапі! Юридична допомога - безкоштовна!

Підібрати програму під мої документи

Залиште заявку

Відгуки клієнтів

Лілія

19.5.2023

Продаж квартири було заплановано за місяць до підписання договору про продаж, протягом усього цього місяця ми залишалися на зв'язку, обслуговування було на високому рівні! У день підписання документів Наталія Жирова подарувала нам подарунок, що було дуже приємно. Робота відбувалася швидко, оперативно, професійно і якісно! Ми дуже вдячні Наталії та Ашоту! Ми рекомендуємо Агентство Атланта!

Рената

7.9.2023

Дякую! Справжній професіонал, якого можна порекомендувати. В мене не перша купівля/продаж, але вперше я розуміла за що я плачу ріелтору. Альона дійсно змінила моє ставлення до ріелторів. І якщо виникне потреба купівлі/продажу - буду звертатись виключно до неї.

Надія

18.11.2023

Я ще так швидко не купувала квартиру!!! Дякуючи Альоні, і професіоналізму, тому, як вона відчуває клієнта та його потреби, все пройшло швидко та злагоджено! Завжди надає чітку і своєчасну інформацію! Не шкодує свого часу (зустрічалися в неділю) і зусиль, щоб задовольнити потреби як покупця, так і продавця! Дякую!

Альона

14.11.2023

Дуже вдячна Альоні за допомогу в виборі житла і оформленні єОселі. Альона дуже крутий спеціаліст! Розібралась у всіх питаннях, дуже добре розуміє всі нюанси програми, все чітко розʼяснила, допомогла з оформленням. 3 таким ріелтором дійсно хочеться працювати :) Тепер я точно знаю, кого буду рекомендувати всім своїм знайомим ;)

Александра

6.10.2023

Знайшла Альону випадково, через обʼяву квартири, яка цікавила. Одразу сподобався професійних підхід! Людина приїхала показати квартиру у неділю, а подзвонили ми в неділю зранку. Потім, потрібно було продати нашу квартиру і придбати нову в іпотеку. Все легко, професійно, надійно! Уявлення про рієлторів змінилось кардинально) Всім серцем раджу Альону!

Леонід

15.11.2023

Уявіть собі ріелтора, який просто кайфує від своєї роботи, любить клієнтів і намагається провести кожну угоду так, щоб всі сторони отримали тільки позитивний досвід. Уявіть, що до того цей ріелтор швидкий, проактивний, розбирається в усіх необхідних питаннях, інформує Вас про кожен крок, може знайти клієнта на Вашу нерухомість за кілька днів, допомагає з усіма документальними питаннями... Якщо Вам здається, що таких не існує, то Ви просто не знайомі з Альоною Чумаченко. Окремо хочу подякувати, що Альона переконала мене скористатися можливостями програми Оселя, це пришвидшило пошук покупця, а сама процедура не така вже і складна, як мені спочатку здавалося.

Александра

27.4.2023

Благодаря Наталії я продала свою квартиру в новому будинку. Угода вийшла дуже добре і була зручною для мене та покупців. Будь-які питання, які виникали до угоди, відразу пояснювалися та вирішувалися. Нам допомагали спілкуватися з покупцем і побудували правильні відносини між нами. Сама угода пройшла чудово. Я рекомендую Наталію як відповідальну та комунікабельну працівницю. Загалом, я дуже задоволена роботою агентства!

Марія

27.4.2023

Від агентства Атланта лише позитивні враження: вони допомогли професійно та швидко продати квартиру. Наталія Жирова допомогла продати квартиру вже через тиждень після укладення договору з агентством. Вона є справжнім фахівцем високого рівня і дуже приємною у спілкуванні людиною. Завдяки її професіоналізму угода про продаж пройшла швидко та легко. Дуже рекомендую до співпраці!

Валентина

6.5.2023

Велика подяка Наталії за результативну співпрацю щодо продажу квартири. Все відбулося оперативно, якісно, професійно і в найкоротші терміни. Усі наші інтереси як продавця нерухомості та умови продажу квартири були передбачено попередньо та виконані. Ми повністю задоволені роботою агентства "Атланта", вони супроводжували і консультували нас на всіх етапах угоди. Будемо рекомендувати нашим друзям і знайомим і співпрацювати з агентством і надалі.