rooms
program
priceLabel $
totalArea
$ 205 000
($3 015/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Пропонується до продажу 3-кімнатна квартира преміум-класу у сучасному житловому комплексі ЖК Parkland в місті Ужгород, Закарпатська область — ідеальний варіант...
West Towers
$ 82 000
($1 282/м²)
Розведене світло, вода, каналізація. Встановлений котел, батареї, бойлер. Є домофон, кабельне телебачення, інтернет. Пандуси у підїздах, є 2 ЛІФТА. Пасажирський...
$ 155 000
Сучасна квартира з дизайнерським ремонтом у комфортному житловому комплексі Квартира розташована на 5 поверсі з 9 у сучасному будинку з...
($2 771/м²)
Продається дво-кімнатна квартира в ЖК "Паркленд". Площа квартири 74 кв.м, з електричним опаленням. Квартира повністю оздоблена меблями та сучасним дизайнерським...
$ 74 000
($1 575/м²)
Продається 1 кімнатна квартира в найкращій новообудові міста в найкращому районі міста на 3 поверсі в чорновому варіанті по переуступці...
$ 650
(rentPrice)
Здається 1,5-кімнатна квартира у м. Ужгород, ЖК Parkland. Квартира розташована на 3 поверсі 9-поверхового цегляного будинку, загальна площа 45...
$ 206 000
($2 094/м²)
? РАСПРОДАЖА! Дизайнерская 3-комнатная квартира 98,4 м² в г. Ужгород - с видом, который очарует с первого взгляда! ? ЖК...
$ 139 200
($2 900/м²)
Квартира PL 10.42 с ремонтом в ЖК PARKLAND – Площадь: 48 м² – Комнаты: 1 – Стоимость м²: 2 900...
$ 218 120
($2 800/м²)
2-комнатная квартира 77,9 м² с ремонтом в Ужгороде | ЖК PARK LAND | Новострой | Без комиссии Квартира с современным...
$ 125 000
($1 471/м²)
✨ Продажа трехкомнатной квартиры ? Местоположение: г. Ужгород, ул. Легоцького ? Общая площадь: 85 м² ? Этаж: 4/5 Светлая, теплая...
$ 150 000
($2 500/м²)
Продается стильная 2-комнатная квартира в ЖК Parkl. 5 этаж | 60 м² | кухня-студия + спальня Идеальный вариант для комфортной...
$ 52 500
($884/м²)
Площадь: 49 м². Этаж: 4/9. Планировка: свободная. Оформление: переуступка. Срок сдачи: май-июнь 2026 года. Секция: 3. Окна выходят во двор...
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2