$ 79 000
($1 108/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Продаж 3-кімнатної квартири на вул. Ентузіастів. Простора та світла квартира для великої сім’ї у затишному районі міста. Поверх — 5/5...
$ 117 500
($1 306/м²)
Продається простора 3-кімнатна квартира в новобудові! Основні характеристики: Поверх: 2/9. Загальна площа: 90 м². Житлова площа: 51,4 м². Кухня: 19,3...
$ 86 000
($1 147/м²)
Продається простора, затишна 3 кімнатна квартира з євроремонтом по вул. Бульвар Героїв Крут, укомплектована меблями, технікою, є інвертор з автоматичним...
$ 136 000
($1 252/м²)
Пропонуємо до продажу комфортну квартиру з гарним плануванням у престижному районі — поруч із парком Шевченка. Основні характеристики: - Загальна...
$ 96 000
($1 280/м²)
Пропонується простора та затишна 3-кімнатна квартира з вдалим переплануванням, яка ідеально підійде для комфортного проживання сім’ї. Характеристики: Поверх: 1/5; Загальна...
$ 127 000
($1 495/м²)
Шикарна 3 км квартира в самому серці міста!!! Загальною площею : 85 м2. Квартира має : дві спальні та вітальню...
$ 112 940
($1 506/м²)
Продається чудова трикімнатна квартира з євроремонтом 75 кв.м. Знаходиться на вул. Героїв Майдану, поруч ТЦ Майдан на середньому третьому поверсі...
$ 105 000
($922/м²)
3-кімнатна квартира в новобудові | 83 м² | р-н Депоту, Чернівці | Розтермінування. Простора 3-кімнатна квартира в новобудові в цегляному...
$ 79 200
($1 100/м²)
Простора квартира 72 м² у сучасному 10-поверховому будинку від місцевого забудовника. Земля у власності (викуплена, не оренда). Локація: район нового...
Київський
$ 96 600
($1 150/м²)
Продаж 3 кімнатної новобудови 15 хв ходьби від старого центру міста (Українська-Університетська). Продаж 3-кімнатних квартир у сучасному 8-поверховому монолітно-цегляному будинку...
$ 127 410
($1 550/м²)
ПРОДАЖ ПЕНТХАУСА В НОВОБУДОВІ Пропонується просторий пентхаус у зданому будинку 2023 року. Ідеальний варіант для тих, хто цінує простір, світло...
$ 71 250
($950/м²)
Продается 3-комнатная квартира в новостройке по улице Кагарлицкого (район Русская-АТВ). Состояние от застройщика. Новый жилой район, благоустроенный. Уникальный проект по...
showMore
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2