Квартиру
Район міста
Мікрорайон
Знайдено варіантів:loading indicator
Розширений фільтр

ПРОДАЖ ТРИКІМНАТНИХ КВАРТИР В ЧЕРНІВЦЯХ

Від нових до старих

55 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

70 кв.м.

Поверхів:

1/2

вул. Коростишівська, Шевченківський район, Чернівці

39 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

59 кв.м.

Поверхів:

2/2

вул. Пирогова Миколи, Шевченківський район, Чернівці

72 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

80 кв.м.

Поверхів:

7/10

вул. Науки, Шевченківський район, Чернівці

64 500 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

72 кв.м.

Поверхів:

2/9

вул. Комарова Володимира, Першотравневий район, Чернівці

74 500 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

98 кв.м.

Поверхів:

4/5

вул. Кобилиці Лук’яна, Першотравневий район, Чернівці

55 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

68 кв.м.

Поверхів:

3/5

вул. Головна, Шевченківський район, Чернівці

53 500 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

70 кв.м.

Поверхів:

2/2

вул. Героїв Майдану, Шевченківський район, Чернівці

185 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

142 кв.м.

Поверхів:

2/4

вул. Червня 28, Шевченківський район, Чернівці

57 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

75 кв.м.

Поверхів:

2/5

вул. Комарова Володимира, Шевченківський район, Чернівці

92 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

2 кв.м.

Поверхів:

2/9

вул. Руська, Шевченківський район, Чернівці

73 000 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

72 кв.м.

Поверхів:

2/9

вул. Руська, Шевченківський район, Чернівці

65 800 $

Додати в обране

checked

3-кімнатна,

94 кв.м.

Поверхів:

8/10

вул. Руська, Першотравневий район, Чернівці

Трикімнатні квартири в Чернівцях

Природна потреба людини - жити в комфортних умовах. А уявити більш зручні умови життя для городян ніж проживання в трикімнатній квартирі складно уявити.
Купити трикімнатну квартиру Чернівці пропонують як у вторинному сегменті ринку так і в сучасному комфортабельному новобудові.
Цінова політика в місті також досить різна. Ціноутворення ринку нерухомості залежить і від району і від квадратури, а також від року спорудження будівлі, матеріалу використаного при будівництві, від благоустрою прибудинкової території, ремонту в самому житло і ще багатьох факторів. Саме завдяки варіюванню цими складовими можна підбирати трикімнатну квартиру під свій бюджет.

Як вигідно купити 3 квартиру в Чернівцях?

Трикімнатну квартиру в Чернівцях, як правило, купують на тривалий термін. Саме тому слід поставитися до вибору уважно і скрупульозно. У новій трійці має бути комфортно кожному членові сім'ї і вона, безумовно, повинна бути вигідним придбанням. Для вибору кращого з доступних варіантів потрібен невеликий план.
Найпростіше спершу визначити список рис якими повинна володіти ваша нова квартира. Це може бути або абсолютно готове до заселення житло або квартира який необхідний ремонтом. Обидва ці варіанти досить вигідні. Адже в квартиру з ремонтом можна негайно заселятися, а в нерухомості вимагає проведення робіт ви зможете реалізувати свої дизайнерські ідеї та застосувати потрібні вам матеріали та обрану самостійно обробку.
Однак, першим крокому виборі нерухомості повинно бути визначення ціни яку ви готові заплатити за нову квартиру. При цьому важливо додати до вартості житла можливі витрати на ремонт, оформлення документів і сплату податків.
Крім того, при виборі квартири слід звернути особливу увагу на інфраструктуру району в якому ви збираєтеся жити. Не нехтуйте і транспортною розв'язкою, місцями для паркування, близькістю магазинів і наявністю цілодобової аптеки. А також переконайтеся в присутності неподалік інших важливих для вас установ.
Підбираючи житло ви повинні бути впевнені, що вам подобається і сам будинок і його місце розташування. Оцініть чистоту під'їзду, віддаленість від автомобільних доріг і можливий рівень шуму і пилу потрапляють з вулиці у вікна.
Також важливим пунктом при виборі хорошої квартири є знайомством з потенційними сусідами. З'ясуйте історію квартири, дізнайтеся, що за люди будуть жити у вас за стіною в разі купівлі конкретної квартири. Уточніть у власника причини продажу житла. Не соромтеся задавати питання, що цікавлять вас і детально оглядати об'єкт. Адже в придбання нерухомості ви інвестуєте чимало коштів і мають бути впевнені у правильності свого вибору..

Зручність трикімнатної квартири

Трійка дозволяє легко зонувати простір під потреби кожного члена сім'ї. У такій квартирі досить простору для створення загальної кімнати в якій сім'я зможе спільного проводити дозвілля, приймати гостей і багато іншого. Трикімнатна дозволяє облаштувати комфортну дитячу або робочий кабінет. Ще одним незаперечним плюсом троячки є легкість, з якою її можна, принеобхідності, вигідно продати. Продаж 3 квартир у Чернівцях операція займає найменше часу в силу високого рівня затребуваності житла з великою площею.
Продаж трикімнатних квартир в Чернівцях в рівній мірі відбувається як в новобудовах з нової, сучасної комфортабельної плануванням так і в обжитому вторинному фонді не вимагає великих витрат на приведення приміщення у придатний для життя стан.
"Трійки" в Чернівцях продаються швидко, саме тому покупцеві бажає придбати трикімнатну квартиру не слід зволікати вибравши підходяще під усі критерії вибору житло.
В будь-якому випадку продаж 3-х кімнатної квартири в Чернівцях вигідну підприємство, так як таке житло можна не тільки легко продати і швидко продати, у разі потреби, але і не втратити в грошах, адже ціни на трійки не падають, а лише мають тенденцію до зростання.

Простий спосіб купити хорошу квартиру 3 з АН Атланта

Незважаючи на те, що ринок нерухомості в Чернівцях достатньо великий, підібрати ідеальну для себе квартиру, що відповідає всім потребам потенційного покупця і членів його сім'ї справа не з простих.
Багато гідні уваги квартири навіть не встигають з'явитися в рекламних оголошеннях. Саме тому купити дійсно хорошу квартиру можна лише звернувшись в велике агентство нерухомості з великою базою даних і професійними співробітниками навченими швидко підбирати об'єкт підпадає під заявлені клієнтом потреби.
До всіх іншого, нерухомість можна підібрати і на спеціальному сайті АН Атланта. Для цього необхідно задати потрібнікритерії та ознайомитися з доступними варіантами включаючи фото і докладний опис квартир.