$ 60 000
($1 000/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
В продажу 3 кімнатна квартира, в Дніпровському районі, Воскресенка, вул. Петра Запорожця, 9а РОЗГЛЯДАЄМО ВСІ ДЕРЖАВНІ ПРОГРАМИ! В квартирі наразі...
$ 49 500
($1 086/м²)
Гарна пропозиція для вас! Підійде для молодої сім'ї як старт! ДЕРЖПРОГРАМИ РОЗГЛЯДАЄМО! Квартира в чистому житловому стані. Різностороння.Знаходиться в середині...
$ 69 500
($915/м²)
Продаж! 3 кімнатна квартира на Воскресенці, вул. Райдужна, 65 Розглядаємо всі державні програми: Євідновлення, ДМЖ, Постанови, безготівку, готівку. Зручний виїзд...
$ 83 000
($1 887/м²)
Пропонуємо комфортну квартиру площею 44 м² на 4 поверсі з 17 у сучасному будинку. Ідеальний варіант для тих, хто цінує...
Новый Автограф
$ 141 000
($2 612/м²)
Продаж квартири з авторським проектом в ЖК бізнес-класу «Новий Автограф». Поруч парк Перемога та метро Дарниця. Будинок зданий у 2024...
$ 52 000
($1 156/м²)
Пропонуємо чудову 2-кімнатну квартиру на Лівому березі — ідеальну для життя або інвестиції! Квартира світла, тепла та повністю готова до...
($1 305/м²)
Готові на еВідновлення та постанови. Продається двокімнатна квартира загальною площею 45 м.кв. Розташована на 11 поверсі 16 поверхового будинку...
$ 165 000
($1 737/м²)
Единственная квартира в комплексе с лоджией и видом на Парк Победы. Двусторонняя. Рядом есть квартира для объединения (75 кв м)...
$ 70 000
($1 347/м²)
Предлагается к продаже просторная квартира в кирпичном доме рядом с метро Левобережная и Русановским каналом. Дом Совминовский, высота потолков 2,55...
$ 109 900
($1 287/м²)
Продается 2-комнатная квартира в бизнес-классе "Лазурный Блюз" на Левом Берегу, Днепровский район, ул. Ованеса Туманяна, 15-А. Площадь 85,4 кв.м: просторная...
($619/м²)
Квартира для жизни или бизнеса! Продается просторная 5-комнатная квартира по адресу: улица Братиславская, 13 — в тихом и зеленом районе...
$ 149 000
($1 553/м²)
Днепровский район, ЖК "Лазурный Блюз" ул. Туманяна, 15А Продам современную 2-комнатную квартиру рядом с Русановским каналом. Площадь - 96 ...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom