Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 127 000
($1 951/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Пропонується стильна та сучасна 2-3 кімнатна квартира з просторою кухнею-студією у топовій локації Києва. Про квартиру: Квартира з новим якісним...
$ 92 000
($2 378/м²)
Продаж 1-кімнатної квартири в самому центрі Києва! Пропонується до продажу однокімнатна квартира площею 38 м2 на 4 поверсі з 4...
$ 1 300 000
($1 634/м²)
Площадь полезная:
- Нерухомість на підставі права власності: 296.2 м.кв; 13.6 м. кв; 486,2 м. кв. - Ділянка сформована. Площа: 0.1119га. Цільове...
$ 70 000
($1 480/м²)
Продаж 1-кімнатної квартири в сучасному ЖК Багговутівський — ідеальний варіант для життя або інвестиції! Пропонується до продажу простора 1-кімнатна квартира...
$ 1 100 000
($1 947/м²)
Комерційна нерухомість з великою терасою та потужними комунікаціями Пропонується до продажу просторий комерційний об’єкт загальною площею 565 м², що ідеально...
Лукьяновский
$ 130 000
($1 781/м²)
Продаж 2кімнатної квартири в ЖК Лук’янівський на вул. Юрія Іллєнка (Мельникова)51 б. до м Лук'янівська 2- хвилини пішки. Будинок...
Manhattan city
$ 150 000
($2 831/м²)
Продається простора однокімнатна квартира площею 53 м² у сучасному житловому комплексі Manhattan City. Квартира розташована на комфортному 34 поверсі та...
$ 40 000
($755/м²)
Дешевше ніж у забудовника! Квартира має роздільне планування. Санвузол суміжний. Система опалення централізована. В квартирі встановлені лічильники, підведені комунікації, зокрема...
$ 660 000
($2 609/м²)
Этажность:
Площадь участка:
Перший в Україні пасивний екобудинок у екологічно чистому районі Києва 253 м2 + тераси | 10 кімнат | окрема квартира...
Podil Plaza & Residence
$ 69 990
($1 945/м²)
Однокомнатная видовая квартира с панорамными окнами в ЖК "Podil Piaza & Resident". Квартира после строителей, находится в сданной секции (соседи...
Liberty Residence
$ 310 000
($1 550/м²)
Эксклюзив! Единственная четырёхкомнатная квартира в Liberty Residence. Простор, свет и комфорт премиум класса в сердце города! Продаётся квартира 200 м²...
Crystal Park Tower
$ 160 000
($2 516/м²)
Эксклюзивная квартира в ЖК Crystal Park Tower – единственная в комплексе! Без комиссии для покупателя! Если вы ищете уникальное жильё...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom