Atria City Teremky
$ 35 000
($1 199/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Підходить під ЄОСЕЛЮ, ЄВІДНОВЛЕННЯ, ДЕРЖПРОГРАМИ! Безкоштовна консультація з усіх питань оформлення іпотеки, а також участі у держпрограмах: єОселя, єВідновлення, Постанови...
Аura central
$ 45 000
($1 574/м²)
Продаж квартири-студії площею 22,5 м2 плюс 6м2 кладовка в квартирі . Секція здана в експлуатацію у 2025 році . Житловий...
$ 35 100
($1 240/м²)
Пропоную 1-кімнатну квартиру в сучасному енергоефективному будинку з червоної цегли, товщина стін – 400 мм, з додатковим утепленням фасаду 100...
ОДЕССКИЙ БУЛЬВАР
$ 33 000
($1 119/м²)
Эту квартиру можно приобрести по программе ЄОСЕЛЯ под 7% и под 3% годовых! Продажа Смарт-квартиры в 30 кв.м в ЖК...
$ 39 000
($1 393/м²)
Продається 1-кімнатна квартира у ЖК Sanville Park (Святопетрівське). Згодні на сертифікат. Квартира абсолютно нова — ніхто не проживав. Технічне оснащення:...
$ 30 000
($1 150/м²)
ЖК Атрія Сіті Теремки. Будинок введен в експлуатацію, ніхто не прописан. Стан, після будівельників. Квартира світла. Гарний краєвид з...
($1 278/м²)
Продається однокімнатна квартира зі зручним плануванням , хоча маленька але зручна. Розташована на 2му поверсі 4 поверхового будинку. В комплектацію...
Aura Park
$ 40 000
($1 539/м²)
Однокімнатна смарт-квартира , 26кв.м в ЖК Аура Парк,с.Крюківщина. Новий дизайнерський ремонт. В квартирі все є. Є можливість встановити в передпокою...
($1 347/м²)
Найкраще планування з однокімнатних квартир в комплексі Аура Центр. Кімната та кухня розташовані на дві сторони що дає відчуття простору...
$ 21 000
($700/м²)
Отличное предложение для жизни или вложения. Квартира с собственным двориком в поселке Белогородка, Бучанского района Киевской области. Дом сдан в...
$ 24 000
($876/м²)
Продается смарт квартира в клубном доме на 10 квартир в 10 минутах от метро Теремки. с. Гатное, 5 минут пешком...
$ 25 000
($893/м²)
Продаётся просторная 1-комнатная квартира-студия в ЖК «Scandia», г. Бровары ? Адрес: ул. Героев Крут, 4 ? Этаж: 5 из 10...
showMore
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2