Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 150 000
($698/м²)
Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Площадь участка:
Продаж будинку в Крюківщині — 21 сотка землі, 215 кв м. Пропонується до продажу просторий будинок у Крюківщині, розташований на...
Сакура
$ 95 000
($1 558/м²)
Этаж/Этажность:
Затишна двокімнатна квартира у житловому комплексі Сакура, Крюківщина. Повна комплектація меблів та побутової техніки! Все передбачено для Вашого комфорту та...
Aura Park
$ 40 000
($1 539/м²)
Однокімнатна смарт-квартира , 26кв.м в ЖК Аура Парк,с.Крюківщина. Новий дизайнерський ремонт. В квартирі все є. Є можливість встановити в передпокою...
Евромисто
$ 100 000
($1 619/м²)
Пропонується на продаж простора та затишна двокімнатна квартира з гарним ремонтом. Загальна площа 61,8 кв.м. ЖК «Европейське місто», Крюківщина, Київ...
Аura central
$ 35 000
($1 347/м²)
Найкраще планування з однокімнатних квартир в комплексі Аура Центр. Кімната та кухня розташовані на дві сторони що дає відчуття простору...
Оранж Парк
$ 92 000
($1 587/м²)
Продается прекрасная 2-комнатная квартира в ЖК "Оранж Парк" в поселке Крюківщина! Общая площадь квартиры - 58 м2. Квартира расположена на...
$ 20 500
($1 137/м²)
Однокымнатна квартира в ЖК Aura Park площею 18,04 м² (без ремонту). Розташована на 2 поверсі 4-поверхового будинку. Вікна виходять на...
Благород
$ 50 000
($887/м²)
Згодні на ЄОселя ВПО, Держпрограми. Площа 56,3 м, документам більше 3х років. ЖК Благород с. Крюковщина, Київська обл. вул. Богуславська...
($1 462/м²)
Пропонується на продаж: Стильна та затишна 2х кімнатна квартира, розташована на 7му поверсі. Квартира з шикарним сучасним ремонтом, в ЖК...
Orange Park
$ 138 000
($1 267/м²)
Двухуровневая квартира в ЖК Оранж Парк на улице Одесской 25а. Современный дизайн воплощен в просторной и рациональной планировке. Рациональная планировка:...
$ 270 000
($742/м²)
На продажу готовый бизнес с окупаемостью за 10 лет. Апартаментный комплекс площадью 364 кв.м. расположен в ближнем пригороде Киева в...
$ 97 000
($895/м²)
2-уровневая квартира в новом ЖК "Благород", с. Крюковщина, ул. Богуславская 4. Дом из красного кирпича, построенный монолитно-каркасным методом, утеплен минеральной...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom