Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 130 000
($1 300/м²)
Площадь общая:
Продам Комерційне Приміщення з ОРЕНДАРЯМИ, площею 100 м2 на першому поверсі житлового будинку, за адресою, вул. Кірічека, центр міста Ірпінь...
$ 43 000
($1 075/м²)
Без комісії для покупця! Продається приміщення в Ірпені готовий діючий бізнес біля Центрального парку. Площа 40 м², окремий вхід, високий...
($1 458/м²)
Продажа коммерческого помещения в Ирпене Предлагаем к продаже коммерческое помещение с ремонтом в Ирпене, расположенное по адресу ул. Университетская, 2-Л...
$ 32 000
($1 067/м²)
Продам коммерческое помещение с хорошим ремонтом. Ирпинь улица Натана Рыбака 25 Помещение в цоколе с отдельным входом (не на закрытой...
$ 38 000
($1 451/м²)
Пропонується до продажу готове комерційне приміщення з якісним сучасним ремонтом у місті Ірпінь, виконаним під салон краси, з можливістю одразу...
$ 27 000
($375/м²)
Комерційне приміщення вільного призначення 72.1 м2 (цоколь, підвід комунікацій, робився косметичний ремонт під виробництво, плитка на полу, стабілізаторы напруги на...
$ 120 000
($1 264/м²)
Продаж комерційного приміщення з ремонтом – 94,1 м², вул. Університетська 2/1 Пропонується приміщення на 1 поверсі (над цоколем) з готовим...
$ 40 000
($937/м²)
Пропонуємо унікальну можливість придбати комерційне приміщення у вигідній локації,вул.Єрощенка. Це ідеальне місце для офісу, салону краси,розвиваючих курсів. Вигідне розташування, спокійний...
$ 84 000
($894/м²)
Ірпінь, напівцоколь в житловому будинку 94 м2 вул. Мечнікова 109 б Комунікації всі підведені, витяжка,бойлер, кондиціонер, сигналізація. Можна встановити власну...
$ 110 000
($1 100/м²)
Этажность:
Комнат:
Продам дуплекс в центре города! Площадь 100м2 и мансарда 45м2 Площадь участка 1.75 Технология строительства - Керамоблок - утепление пенопласт...
$ 100 000
($1 107/м²)
ПРОДАЖ комерційне приміщення 90.6м2 ЖК Синергія Сіті Висота стелі 3.7м2 Тарифи комерційні Є газ , котел Під офіс або любий...
$ 158 000
($1 449/м²)
Площадь участка:
Продам дуплекс з дорогим ремонтом повністю укомплектований меблями та технікою! Дуплекс розташований в мікрорайоні Стоянка поруч з новим дитячим садочком...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom