Кімнати
Програма
Ціна $
Загальна площа
$ 775 000
($1 250/м²)
Площа загальна:
Продається комерційне приміщення на 2 поверсі будівлі. Зроблений якісний ремонт , є автономне газове опалення, панорамні великі вікна , вентиляційна...
$ 70 000
($1 203/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Продається 2-кімнатна квартира в одному з найзручніших районів Ужгорода на вул. Героїв 128-ї Бригади — ідеальний варіант для життя. Простора...
$ 85 000
($1 441/м²)
Продається 2 кімнатна квартира на другому поверсі чешської палені з гарним ремонтом. Хороший район , порум магазин , хороша школа...
$ 105 000
($2 339/м²)
Продаж 1,5-кімнатної квартири в ЖК Park Land, м. Ужгород, вул. Легоцького, 80. Загальна площа — 44,9 кв. м. Планування включає...
$ 68 500
($1 026/м²)
Продається 3-кімнатна квартира, по вулиці 8 березня. Загальна площа - 66,8 м2 Індивідуальне опалення (двох контурний котел). Є балкон та...
$ 80 000
($1 112/м²)
Продється 3-х кімнатна квартира в одному з найкращих районів м.Ужгород Розвинина інфраструктура. Будинок розташований в районі з великою кількістю зеленого...
Продається 2-кімнатна квартира в Ужгороді. Поверх 2/8 Кімнати окремі. Індивідуальне газове опалення. Поряд школа, гімназія, дитячий садочок, автобусна зупинка, магазини...
Державна іпотека від 3%
Нерухомість зі зниженою ціною
Побудуй кар’єру разом із Атлантою
Готові пакети ремонту із Forroom