З нами досвідчені рієлтори примножують свої доходи, а кандидати без досвіду – отримують найкраще навчання на ринку нерухомості!
Для отримання зворотнього звязку вкажіть свої контактні дані
Питання - відповідь
Що це таке – вторинне житло, вторинний фонд?
Вторинне житло - це нерухомість, на яку вже оформлялося право власності. У випадку з орендованою нерухомістю це означає, що у квартирі вже мешкали господарі або вона здавалася раніше. Зазначимо, що йдеться не лише про будинки XX століття — вторинним може бути і житло в новобудовах, і приватний будинок/котедж, і квартира в хрущовці. Серед переваг вторинного житла – низька вартість (як покупки, так і оренди), а також широкий вибір варіантів. З явних недоліків, знову ж таки, — можливе надмірне зношування тих же комунікацій, застаріле планування квартир, неоднозначні сусіди тощо.
У чому перевага вторинного ринку?
Якщо говорити докладніше, то серед переваг вторинного житла:
Від чого залежить ціна квартир під час продажу, і як оцінити житло перед продажем?
В основному звертається увага на:
Крім того, після оцінки перерахованих вище факторів, проводиться порівняльний аналіз подібних об'єктів.
Після оцінки та виставлення ціни квартири завжди залишається маневр для торгу, який розуміється покупцями на ринку нерухомості як загальноприйняте незначне зниження ціни за їхнього інтересу до конкретної квартири.
Чи не вигідніше як продавцю залучити кілька агентів для продажу нерухомості?
Насправді, ні. Багато хто дійсно вважає, що це розширить коло покупців і допоможе продати нерухомість швидше та вигідніше. Але, найчастіше це працює проти вас. Справа в тому, що загальна база об'єктів нерухомості, яка використовується більшістю агентів, відразу дозволяє визначити оголошення різних агентів, що пропонують один і той самий об'єкт. При цьому кількість потенційних покупців певного об'єкта нерухомості обмежена. В результаті агенти починають конкурувати між собою за тих самих клієнтів, знижуючи ціну — зрозуміло, це робиться за рахунок зниження вартості нерухомості шляхом тиску на продавця. Тим самим, ви в програші, а замість зацікавленого і порядного покупця можете отримати першого готового заплатити.
Навіщо мені потрібен рієлтор для купівлі квартири в ЖК, якщо я можу поїхати у відділ продажу сам?
Як правило, забудовники та рієлтори продають квартири в новобудовах на тих же умовах за єдиним прайс-листом, затвердженим девелопером. Комісію брокеру за реалізацію свого проекту платить сам забудовник: сума встановлюється в індивідуальному порядку і залежить від складності проекту, а також ситуації на ринку.
Іншими словами: Ви ніяку коміссію рієлтору не сплачуєте.
Вибір залишається за клієнтом, але рієлтор у таких справах може оперативніше підібрати необхідний варіант і домовитися про гнучку систему розстрочки, наприклад. Також він візьме на себе всі організаційні моменти.
Чи правда, що послуги рієлтора при купівлі новобудов безкоштовні?
Найчастіше — так! Якщо агентство нерухомості працює за європейською брокерською моделлю, це означає, що послуги фахівців оплачує не покупець квартири, а продавець — забудовник або інвестор.
Для клієнтів у такому випадку наша консультація рієлтора та експертиза є абсолютно безкоштовною. При цьому, всі акції, пропозиції, умови розстрочок від забудовника зберігаються.
Сміливо звертайтеся до фахівців нашого агентства та будьте впевнені у позитивному результаті!
Які документи потрібні для переоформлення будинку?
У власника будинку на момент переоформлення має бути наступний пакет документів:
Скільки коштує укласти угоду про купівлю-продаж будинку?
Кожен випадок індивідуальний, усереднено сказати складно. Також на витрати впливає розмір ділянки і будинку, що купується: чим більша площа — тим більше витрати. У середньому витрати для покупця можуть становити від 500$ до 2000$..
Що потрібно враховувати при купівлі ділянки? Які питання потрібно ставити при купівлі земельної ділянки?
Для визначення чітких меж земельної ділянки завжди проводиться процедура межування. Тому перед її придбанням необхідно дізнатися, чи проводилася ця процедура. Після неї та вчинення правочину на руках повинні залишитися такі документи:
Ділянка може бути затоплена в період весняного паводку. Він може мати сильний ухил та (або) велику кількість ярів, що значно ускладнить будівництво будинку. Також на ділянку можуть бути організовані водні стоки від власників, що межують. Тому перед покупкою все це потрібно перевірити.
3. Категорія земліКожна земля має своє призначення (категорію). І від категорії залежить, чи можна побудувати на ділянці житловий будинок, чи ні. Наприклад, якщо це земля сільськогосподарського призначення, будівництво на ній житлових будинків категорично заборонено.
4. КомунікаціїПеревіряємо водопостачання, підключення до каналізації, електромережі, тепломережі тощо.
5. ІнфраструктураПо-перше, дізнаємося про транспорт та якість доріг. Також необхідні поблизу магазини, лікарні, дитячий садок та школа. Крім цього, потрібна доставка пошти та вивезення сміття.
6. «Підводні камені»Не зайвим буде знати і про «підводні камені», які можуть виникнути під час купівлі земельної ділянки та ускладнити цей процес. А це може статися у разі, якщо земельна ділянка:
Які документи необхідні купівлі земельної ділянки?
Покупець отримує такі документи:
Який договір підписують при оренді житла?
Договір оренди – це документ, де господар житла та квартирант прописують деталі та умови угоди. Він покликаний врегулювати відносини та захистити сторони у спірних ситуаціях під час оренди квартири. Регулюються відносини Цивільним кодексом України та його 59 главою – «Винаймання, оренда житла».
У документі також зазначаються:
Як знайти квартиру для оренди?
Насамперед — визначтеся з вашими бажаннями. Ви повинні чітко розуміти, де хотіли б орендувати житло, який є бюджет, що обов'язково має бути в квартирі і враховувати ваші особливості - наприклад, якщо ви хочете проживати з домашньою твариною, це потрібно вказувати відразу.
Розглядайте кілька варіантів, не бійтеся ставити запитання господареві, обов'язково вивчіть документи на квартиру та уточніть усі нюанси щодо комунікацій та будь-яких пошкоджень у житлі. Не забудьте про послуги юриста та укладання договору. З усім цим вам також може допомогти досвідчений рієлтор!
Іпотека від 3% та 7%
Державна іпотека - це ключ до вирішення квартирного питання
Підберемо для Вас вигідну іпотечну пропозицію