$ 180 000
($1 566/м²)
Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Площадь участка:
Продается комфортный одноэтажный дом в городе! Газовое отопление! Особенностью этого дома является готовность к проживанию - вам не нужно тратить...
$ 95 000
($1 056/м²)
Продаж сучасного одноповерхового будинку на Старому Місті. Пропонується стильний приватний будинок площею 90 м² на етапі будівництва. Завершення робіт —...
$ 107 000
($1 050/м²)
Затишний одноповерховий будинок з продуманим плануванням. Простора кухня-студія та тераса для відпочинку, 3 окремі кімнати. Ділянка 4,7 сотки - достатньо...
$ 28 500
($713/м²)
Приглашаю вас посетить очаровательный дачный домик на Барском шоссе! Он станет идеальным местом для вашего отдыха и релакса за городом...
$ 145 000
($1 527/м²)
Без комиссии для покупателя! Стильный элегантный кирпичный дом с хорошим качественным ремонтом. Уютный, наполненный замечательной атмосферой и позитивной энергией. Дом...
$ 140 000
($1 474/м²)
Продаж будинку в топовій локації міста! Будинок буде в чмстовому варіанті. Газове опалення, розведена електрика, встановлені якісні вхідні двері. Побудований...
$ 80 000
($843/м²)
Продаж дуплексу поруч із містом! Пропонуємо дуплекс у чудовому районі, всього 2 хвилини від міста. Будинок здається в чистовому...
$ 350 000
($2 414/м²)
БЕЗ КОМИССИИ ДЛЯ ПОКУПАТЕЛЯ! Продается замечательный дом, который станет идеальным местом для жизни вашей семьи! Сочетание комфорта, современных решений и...
$ 90 000
($1 125/м²)
Современный двухэтажный дом в городе с качественной отделкой! Газовое отопление! Городские коммуникации! Современная планировка! Просторная придомовая территория. Удобное расположение, рядом...
($950/м²)
Продаж будинку без комісії для покупця. Сучасний якісний будинок у мальовничому місці біля озера! Мрієте про власний будинок у затишному...
$ 85 000
($759/м²)
Продам будинок 112 м² у стані чорнового ремонту — ідеальна база, щоб зробити все під свій стиль. Підведено газ, електрику...
($883/м²)
Повноцінний будинок у межах міста — коли комфорт поєднується з локацією. Якщо ви шукаєте не просто квадратні метри, а простір...
showMore
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2