$ 25 000
($887/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Продається кімната в гуртожитку. По вулиці Скальда - найкращий район Чернівців. Поруч все необхідне для комфортного проживання, продуктові магазини, торговорозважальні...
$ 47 000
($1 147/м²)
У продажу однокімнатна квартира з індивідуальним газовим опаленням. У найближчій локації немає аналогічних варіантів — унікальна можливість придбати затишну квартиру...
$ 42 000
($1 050/м²)
Продаж квартири в новобудові на вул. Руська (район нового МакДональдза, фабрика меблів Майя). Основні характеристики: Загальна площа - 40 м²...
$ 52 000
($1 062/м²)
1-кімнатна квартира в новобудові | 43 м² | р-н Депоту, Чернівці | Розтермінування. Простора 1-кімнатна квартира в новобудові в цегляному...
Кришталеве озеро
$ 89 000
($1 780/м²)
Продаётся уникальная однокомнатная квартира в ЖК Кристальное озеро — это единственная однокомнатная квартира в продаже в данном жилом комплексе! Расположена...
$ 73 000
($1 937/м²)
Продаётся просторная и современная одкомнатная квартира в самом популярном районе, рядом с ТЦ «Майдан». Дом расположен в Шевченковском районе Черновцов...
Місто Мрій
$ 58 000
($1 465/м²)
1 кімнатна новобудова 100 м. до вул. Головна. 9/9 поверх. Загальна площа - 39,6м2. Житлова площа - 17,3м2. Площа кухні...
Київський
$ 60 750
($1 350/м²)
1-кімнатні квартири 40–50 м² у новобудові | від $1300/м². Продаж 1-кімнатних квартир у сучасному 8-поверховому монолітно-цегляному будинку. Зручна локація: ...
$ 45 000
($983/м²)
Продається 1к. квартира в новобудові по вул. Руська. Площа - 45,8м2. Будинок бізнес-класу: - якісні матеріали, сучасний дизайн, практичне планування;...
($1 047/м²)
Двухуровневая квартира на улице Прутской. Общей площадью 43 кв.м. Квартира находится в состоянии после строителей - идеальная возможность для тех...
Науковий
$ 59 900
($1 348/м²)
Гарна, простора, світла з гарним краєвидом 1-но кімнатна квартира на 7 поверсі з 10-ти поверхів. Загальна площа - 44,44м². Житлова...
($1 000/м²)
Розташування: сучасний житловий комплекс Senator. Поверх: 2-й. Площа: 45 м². Переваги квартири: Індивідуальне газове опалення (котел від забудовника). Стан від...
showMore
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2