Квартиру
Район міста
Мікрорайон
Знайдено варіантів:loading indicator
Розширений фільтр

ПРОДАЖ ОДНОКІМНАТНИХ КВАРТИР В ЧЕРНІВЦЯХ

Від нових до старих

41 000 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

49 кв.м.

Поверхів:

1/4

Соборна площа, Шевченківський район, Чернівці

28 000 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

47 кв.м.

Поверхів:

10/10

вул. Героїв Майдану, Шевченківський район, Чернівці

70 000 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

40 кв.м.

Поверхів:

5/7

вул. Буковинська, Першотравневий район, Чернівці

37 600 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

47 кв.м.

Поверхів:

4/4

вул. Київська, Шевченківський район, Чернівці

35 000 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

34 кв.м.

Поверхів:

1/9

Незалежності просп., Шевченківський район, Чернівці

30 000 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

34 кв.м.

Поверхів:

4/5

вул. Руська, Першотравневий район, Чернівці

60 500 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

43 кв.м.

Поверхів:

8/10

Незалежності просп., Шевченківський район, Чернівці

29 500 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

31 кв.м.

Поверхів:

3/3

вул. Синагоги, Шевченківський район, Чернівці

30 000 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

42 кв.м.

Поверхів:

4/4

вул. Заводська, Садгірський район, Чернівці

39 790 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

44 кв.м.

Поверхів:

7/10

вул. Науки, Шевченківський район, Чернівці

39 100 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

43 кв.м.

Поверхів:

3/10

вул. Сторожинецька, Шевченківський район, Чернівці

40 050 $

Додати в обране

checked

1-кімнатна,

44 кв.м.

Поверхів:

7/10

вул. Науки, Шевченківський район, Чернівці

Однокімнатні квартири в Чернівцях

Купити 1-кімнатну квартиру в Чернівцях можна на будь-який смак і за досить різну вартість. Ціноутворення залежить як від площі так і від району і стану самої нерухомості. Можна придбати житло вже з виконаним ремонтом, а можна купити квартиру в новобудові і все зробити самостійно або звернутися за допомогою до професійного дизайнера інтер'єрів.
Ринок нерухомості Чернівців багатий і квартирами елітного сегмента і можливістю купити квартиру недорого. У будь-якому випадку, самим доступним варіантом придбання власного житла, безсумнівно є покупка однокімнатної квартири.
Одиничку вибирають і молоді сім'ї та дорослі, що відбулися люди не відчувають необхідності в декількох спальнях. Квартира з однією кімнатою не вимагає особливого догляду і витрати часу на прибирання кожного приміщення. До того ж, однушка економічна і не дозволяє власнику переплачувати за комунальні послуги.

Наскільки вигідно пропонують купити 1 квартиру Чернівці?

Крім усього іншого, купити однокімнатну квартиру Чернівці пропонують як у вторинному сегменті ринку так і у новобудові, що допомагає стати власником житла навіть тим у кого на момент покупки нерухомості немає коштів для повної оплати її вартості. Адже, практично кожен забудовник пропонує покупку квадратних метрів з розстрочкою платежу. Так, виділяючи щомісяця певну частину свого доходу на внесення регулярних платежів будівельної компанії покупець може без особливої економії стати власником сучасної і просторої квартири в абсолютно новому комфортабельному ізручному для життя будинку.

Однокімнатна квартира в Чернівцях ідеально підходить не тільки для молодих сімей і людей рідко перебувають вдома. Однушка може стати шикарними апартаментами, а якщо прибрати зайві перегородки і розділити простір на зони, то може вийти, нехай навіть невеликий, але дуже затишний лофт або простора і світла студія.

Пасивний заробіток в Чернівцях з АН Атланта

Однокімнатна квартира - це не тільки місце для життя в місті, але і можливість вигідно вкласти заощадження і отримувати регулярний дохід. Саме тому багато жителів міста інвестують вільні кошти в придбання однокімнатних квартир. Є маса способів примножити свій капітал з допомогою нерухомості, але найпоширенішими залишаються три з них:
1. Купівля однокімнатної квартири потребує проведення ремонтних робіт, і подальша вигідна продаж її після ремонту.
Як правило, люди, що займаються подібним бізнесом ретельно підбирають нерухомість для придбання. На їх вибір, у першу чергу, впливає орієнтовна вартість відновлення квартири і звичайно ж розташування об'єкта.
2. Інвестування в новобуд для подальшого продажу квартири в уже зданому домі. Таким способом можна непогано примножити свій фінансовий капітал, адже квадратні метри на ранніх етапах будівництва в кілька разів дешевше ніж нерухомість в уже зданому і готовому до заселення будинку. Однак, варто пам'ятати і про те, що будівництво житлового будинку досить тривалий і трудомісткий процес, який, до того ж, може затягнутися довше спочатку заявлених термінів. Досить частопогодні умови, невиконавчі субпідрядники та паперова бюрократія розтягують зведення будівлі на строки, що перевищують спочатку заявлені будівельною організацією. Тому, вкладаючи кошти в новобуд краще бути впевненим, що вам не потрібні вкладені гроші до моменту здачі будинку в експлуатацію. Можна, звичайно ж, продати житло на будь-якому етапі будівництва. Але прибуток від такої операції буде істотно нижче ніж від продажу нерухомості у вже заселяемом будинку.
3. Купівля квартири з метою передачі її в оренду. Безсумнівно, в матеріальних цінностях зберігати свої накопичення набагато спокійніше, ніж бачити їх лише номером рахунку. А самим надійним придбанням для заощадження коштів, безсумнівно є покупка нерухомості. А так як гроші, все таки, повинні працювати, багато інвестують в купівлю квартир для подальшої здачі їх в оренду. Оренда квартири у Чернівцях досить затребувана послуга, тому і здати квартиру, особливо однокімнатну, труднощів не складе.

Слід врахувати і той факт, що для будь-яких цілей не купувалася однушка, попит на таку категорію житла дозволяє не переживати про те як швидко власник зможе продати квартиру в разі необхідності.

Продаж 1к квартир у Чернівцях

Продати 1 кімнатну в Чернівцях можна не докладаючи особливих зусиль. Достатньо ознайомитися з пропозиціями аналогічних житлоплощі і встановити за ваші метри розумну ціну.
Продаючи квартиру краще убезпечити себе звернувшись до професіоналів, чим займатися рекламою і оформленням документів самостійно. Тим більше, що в більшості випадків, для продавцяпослуги фахівця надаються абсолютно безкоштовно.