Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 135 000
($1 033/м²)
Площадь общая:
Пропонується до продажу( можливо оренда) просторе комерційне приміщення загальною площею 130 м² у вигідному місцерозташуванні. Планування: - 5 окремих кімнат;...
$ 120 000
($142/м²)
Площадь полезная:
Продаётся коммерческая недвижимость в с. Яблуновка бывшего Заставневского района, в 25 км от Черновцов, рядом с международной трассой М-19 на...
$ 64 000
($1 067/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Продається двокімнатна квартира в р-ні. Депоту. Загальна площа 60 кв.м. Площа кухні 10 кв.м. Газове опалення. Чудова локація, поруч знаходиться...
$ 84 000
($1 050/м²)
Продається трикімнатна квартира в р-ні. ТЦ Депот. Загальна площа: 80 м². Площа кухні : 10 м². Газове опалення. Дуже хороша...
$ 85 000
($773/м²)
Предлагаем к продаже универсальное помещение площадью 110 м2 на ул. Главная в самом центре Черновцов. Фасадный вход, большие окна, парковка...
$ 60 000
($1 062/м²)
ВНИМАНИЕ!!! Звонить только на вайбер или вацап с 11:00 до 21:00, писать можно туда ж в любое время. Двухкомнатная квартира...
$ 17 500
($183/м²)
: Продаж от собственника! Без комиссии! Продается подвальное помещение, общей площадью 96 кв.м. Отдельный вход со двора. Объект отлично подойдет...
$ 25 000
($174/м²)
ПРОДАЖ ВІД ВЛАСНИКА! БЕЗ КОМІСІЙНИХ! Продається підвальне приміщення. Центр міста, вхід до підвалу з підїзду (окремий). Обєкт чудово підійде для...
$ 117 000
($1 170/м²)
Продається 3-кім новобудова, по вул. Головна 7/9 поверх 100 м2 Гарний якісний ремонт Меблі та техніка залишаються Опалення індивідуальне газове...
$ 70 630
($1 222/м²)
Презентуємо нову чергу будівництва елітного комплексу "Віденський Квартал" (неподалік Віденської Брами) Що чекає на вас: -Просторі та світлі планування. -Якісні...
$ 199 500
($750/м²)
Унікальна пропозиція на ринку нерухомості! Продаж комерційного приміщення, яке працює на Вас з першого дня! Приміщення в довготривалій оренді, в...
$ 590 000
($1 312/м²)
Этажность:
Площадь участка:
Елітна пропозиція! Розкішний будинок 450 м² у престижному районі — комфорт, стиль і безпека в кожній деталі, на території знаходиться...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom