Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
$ 605 620
($1 761/м²)
Площадь общая:
Предлагается коммерческое помещение свободного назначения в ЖК Obolon Plaza площадью 344, 1 м2, расположенное по адресу проспект Оболонский, 6а, выход...
$ 345 000
($1 488/м²)
Приміщення з окремим фасадним входом. Площа приміщення 231,5 кв м, нежитловий фонд, два санвузла, ел. ен. 53 кВт, два входи/виходи...
$ 949 000
($3 185/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Супер видова квартира (298м2) з терасою (150м2) чудовий вид на Дніпро та місто. У квартирі виконаний ремонт за проектом з...
$ 80 000
($1 112/м²)
2-к. ЄВРО-трійка з РЕМОНТОМ в Оболонському р-н. вул. Коноплянська ЖК Навігатор 2 буд. №1. Квартира з ергономічним плануванням S=72,05 м2...
$ 60 160
($1 303/м²)
Продаж фасадного комерційного приміщення в ЖК Navigator 2 Пропонується до продажу комерційне приміщення площею 46,2 м² у сучасному житловому комплексі...
$ 273 000
($2 100/м²)
Оренда приміщення (130 м²) у Smart Hub Obolon — метро Мінська Пропонується комерційне приміщення у самому центрі Оболоні. Це ідеальний...
$ 500 000
($2 000/м²)
Продажа квартиры, пр-т Владимира Ивасюка, Оболонский р-н Продаж квартири, пр-т Володимира Івасюка, Оболонський р-н Пропонується до продажу розкішний дворівневий пентхаус...
$ 119 000
($1 750/м²)
Оболонський район, просп. Степана Бандери, 32д 2 хв до Подолу, 10 хв до центру Набережна, парк Наталка, ТРЦ Blockbuster —...
$ 2 900 000
($725/м²)
Шукаєте надійну інвестицію в нерухомість? Представляємо вашій увазі унікальну можливість придбати виробничу базу за адресою: провулок Куренівський, 15. Ця локація...
$ 218 000
($2 795/м²)
Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК «Оболонь-Скай» Адреса: Оболонський район, м. Київ Площа: 78 м² Поверх: 23 з 26 Без комісії...
$ 92 900
($1 010/м²)
Продається невелике комерційне приміщення в новобудові! ст.м. Мінська - 5 хвилин! Житловий комлекс Навігатор-2, вул. Коноплянська, 22 Поверх 1 Загальна...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom