$ 75 000
($676/м²)
Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Площадь участка:
Продаж сучасного таунхауса у Софіївській Борщагівці, вул. Зоряна, 23А. Будинок має 3 поверхи та продумане планування для комфортного життя/ Характеристики:...
$ 65 000
($1 066/м²)
Сучасний двоповерховий таунхаус з власним двором та 2 паркомісцями Просторий та комфортний будинок, який стане ідеальним місцем для життя вашої...
Продаж сучасного таунхауса у Софіївській Борщагівці, вул. Зоряна, 23А. Будинок має 3 поверхи та продумане планування для комфортного життя. Характеристики:...
$ 70 000
($986/м²)
Сучасний двоповерховий таунхаус з власним двором та паркомісцем Просторий та комфортний будинок, який стане ідеальним місцем для життя вашої родини...
$ 490 000
($735/м²)
Цей шикарний будинок з басейном та терасою,на вулиці велика альтанка для грилю та танців в оточенні лісу - це...
$ 69 000
($959/м²)
Таунхаус с газом в Гатне, рядом с ЖК Озерный Гай. Площадь - 71м2. Две отдельные комнаты + кухня-студия 28м2. Коммуникации:...
$ 170 000
($1 417/м²)
Сучасний одноповерховий будинок з гаражем у Гатному Без комісії для покупця! Продається новий одноповерховий будинок у сучасному стилі. Ідеальний варіант...
$ 225 000
($1 324/м²)
Сучасний будинок з ділянкою та навісом для авто. Без комісії для покупця! Продається новий двоповерховий будинок у сучасному стилі. Ідеальний...
$ 60 500
($644/м²)
ЛУЧШЕЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ ПО ЦЕНЕ! РАБОТАЕМ С ГОСУДАРСТВЕННЫМИ ПРОГРАММАМИ! Дуплекс в центре села Старые Петровцы (Вышгородский район), с оптимальной площадью 94...
$ 112 000
($919/м²)
4кімнатний таунхаус Гатне. Голосіївський ГАЗ( 2 км від метро Теремки). Світлий будинок для молодої сім'ї, побудован з використанням високоякісних та...
$ 97 000
($1 151/м²)
Будинок в с. Лісники, Обухівський район Передмістя Києва, зручна локація! Цегляний будинок 84,3 м² у затишному районі з асфальтованим під’їздом...
$ 86 000
($1 062/м²)
Даний Таунхаус можливо купити за програмою єОселя! Двоповерховий Таунхаус в с.Крюківщина зі своїм власним двориком! 1 поверх -передпокій -санвузол -кухня-вітальня...
showMore
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2