rooms
program
priceLabel $
totalArea
$ 130 000
($1 300/м²)
Площадь общая:
Продам Комерційне Приміщення з ОРЕНДАРЯМИ, площею 100 м2 на першому поверсі житлового будинку, за адресою, вул. Кірічека, центр міста Ірпінь...
$ 43 000
($1 075/м²)
Без комісії для покупця! Продається приміщення в Ірпені готовий діючий бізнес біля Центрального парку. Площа 40 м², окремий вхід, високий...
($1 458/м²)
Продажа коммерческого помещения в Ирпене Предлагаем к продаже коммерческое помещение с ремонтом в Ирпене, расположенное по адресу ул. Университетская, 2-Л...
$ 32 000
($1 067/м²)
Продам коммерческое помещение с хорошим ремонтом. Ирпинь улица Натана Рыбака 25 Помещение в цоколе с отдельным входом (не на закрытой...
$ 38 000
($1 900/м²)
Продаж комерційного приміщення ЖК Новатор Ірпінь 20м2 є орендарі Тату салон платят 10000 грн .Ще є автомат з продажу води...
$ 58 000
($907/м²)
Продам фасадне приміщення в Ірпені, ЖК Жасмін 3, вул. Лісова 6 А Густо заселений район Центрального парку Площа 64 м2...
$ 15 000
($289/м²)
Терміново! Без Комісії В продажу Комерційне приміщення! Цокольне,52 м2 в центрі комплекса Можливо зробити Вікна. Переробити в квартиру-Житловий фонд Зручна...
$ 248 350
($1 956/м²)
Комерційне приміщення по вул. Центральній Загальна площа разом з терасою 125.7 м.кВ. Участок 15 соток а оренді на 49років. Ціна...
$ 109 900
($916/м²)
Этажность:
Комнат:
Таунхаус с выходом в парк Правика. Вся необходимая инфраструктура в пешей доступности, коммуникации все центральные, газ заведён в дом. Данная...
$ 212 500
($840/м²)
Продаж просторого комерційного приміщення ЖК Сіті Парк. Під будь який вид діяльності. Вул. Університетська 3/9 ( супер локація ), розташоване...
$ 18 000
($1 000/м²)
Представник ВЛАСНИКА! БЕЗ комісії для покупця! Синергія-густо населений! Комерційне приміщення Площа 18 м2 Вхід з фасаду Наповнення: штукатурка,стяжка, комунікації (вода,каналізація,електрика)...
$ 63 000
($970/м²)
Продам приміщення в ЖК Версаль парк...
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2