rooms
program
priceLabel $
totalArea
$ 32 000
($1 067/м²)
Площадь общая:
Продам коммерческое помещение с хорошим ремонтом. Ирпинь улица Натана Рыбака 25 Помещение в цоколе с отдельным входом (не на закрытой...
$ 132 000
($1 100/м²)
Приміщення без ремлнту...
$ 110 000
($818/м²)
Продаж ліквідного нежитлового приміщення площею -134.6м2 ПЕРШИЙ поверх квартирного будинку Ірпінь, вул. Миру 120 метрів до вул. Соборна - головної...
$ 27 000
($375/м²)
Комерційне приміщення вільного призначення 72.1 м2 (цоколь, підвід комунікацій, робився косметичний ремонт під виробництво, плитка на полу, стабілізаторы напруги на...
$ 120 000
($1 276/м²)
Продаж комерційного приміщення з ремонтом – 94,1 м², вул. Університетська 2/1 Пропонується приміщення на 1 поверсі (над цоколем) з готовим...
$ 34 000
($756/м²)
Продається приміщення під офіс, студію, салон, інтернет-магазин, дитячий клуб. Місто Ірпінь, вул. Лісова 4-з. Ремонт, бойлер, інтернет, санвузол, окрема душова...
$ 38 500
($1 284/м²)
Пропонується до продажу фасадне комерційне приміщення в Ірпені, у сучасному житловому комплексі GL Club на вулиці Лисенка. Площа — 30...
$ 72 000
($1 000/м²)
Продаж комерційного приміщення з ремонтом в ЖК “Центральний”. Цокольне фасадне приміщення з окремим входом, площа якого – 72 м2. В...
$ 18 990
($312/м²)
Терміновий продаж комерційного приміщення загальною площею 61 м2 під склад, фотостудію та інший вид бізнесу в Ірпені за адресою вул...
$ 241 500
($350/м²)
Продажа нежилого фасадного помещения в городе Ирпинь, расположенного на цокольном этаже ЖК Карат по ул. Университетская. Напротив Центральный парк города...
$ 6 320
($1 437/м²)
Продається комора з ремонтом в ЖК Центральний Преміум, в 1 черзі, 1 секція на 8 поверсі. В коморі зроблений ремонт...
$ 12 000
($706/м²)
БЕЗ КОМІСІї! Ірпінь вул. Літературна (Чехова), 6в Центральний парк Продам складське приміщення з ремонтом Площа 17м2 Поверх цоколь з 5...
mortgage1 mortgage2
discountRealty1 withDiscount
career1 career2
forRoom1 forRoom2