discountPageTitle
$ 124 900
($1 946/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Тепла, уютная квартира с индивидуальным отоплением на тихой улице Скісна, близко к центру. Квартира расположена в кирпичном доме на двух...
$ 215 000
($1 920/м²)
Пропонується велика, простора квартира з якісним сучасним євроремонтом. Просторі кімнати, світлий інтер’єр та ергономічне планування створюють комфортні умови для проживання...
$ 47 000
($1 391/м²)
Продается 1-комнатная квартира на пл. Св. Теодора Австрийский кирпичный дом, два фасадных окна, вход через балкон (последняя квартира), проходная кухня...
Галицкий Лев
$ 135 000
($2 250/м²)
Продається простора та світла квартира 60 м² у ЖК «Галицький Лев» м. Львів, вул. Пулюя, підвал у подарунок Ідеальний варіант...
$ 199 900
($2 083/м²)
Продається стильна та простора квартира площею 96 м² у самому центрі Львова, за адресою вул. Петра Дорошенка. Квартира розташована на...
Счастливый (Львів)
$ 80 000
($2 123/м²)
Продаж 1-кім квартири ЖК Щасливий по вул Біговій 17. Продається світла однокімнатна квартира загальною площею 37,7 м² у зданому в...
Брама
$ 123 000
($1 123/м²)
Продається простора двохрівнева квартира з власною великою терасою у сучасному житловому комплексі ЖК Підзамче БРАМА. Квартира двостороння, з вікон відкривається...
Галжитлобуд
$ 165 900
($2 305/м²)
Продаж квартири у зданому будинку по вул. Навроцького від забудовника Галжитлобуд Простора квартира з двома ізольованими кімнатами, і кухнею- вітальнею...
$ 111 000
($998/м²)
Продається трикімнатна квартира на вул. Лінкольна . ГОТОВІ РОЗГЛЯНУТИ ПЕРЕРАХУНОК. Пропонуємо до продажу трикімнатну квартиру з євроремонтом, розташовану на зручному...
$ 170 000
($1 543/м²)
Продаётся трёхкомнатная квартира на улице Генерала Чупринки. Дом Вилла Скварчинского расположен в ЭЛИТНОМ районе, постройка 1907 года, входит в охранную...
Silent Park
$ 66 990
($1 550/м²)
ЖК Silent Park, Орлика - квартира з великим патіо Сучасна квартира в комплексі бізнес-класу від Lev Development. Продумане планування: простора...
Continent Green
$ 85 000
($1 190/м²)
Продаётся отличная квартира в ЖК "Continent Green", на 1 этаже из 10 в доме. Площадь квартиры: 71,5 м² - просторная...
Показать еще
title
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom