discountPageTitle
Риэл Сити
$ 79 000
($1 296/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Сучасна квартира в Riel City — комфорт для життя та інвестицій. Хороша ціна та зданий будинок! Пропонується простора квартира у...
$ 150 000
($1 875/м²)
Продается 3-комнатная квартира на улице Братьев Рогатинцев, правильная планировка, фасадные окна! Квартира в качественном и чистом доме, хорошие деревянные лестницы...
Mill Town
$ 95 000
($1 828/м²)
Продаж 1-кім квартири в ЖК Mill Town (апартаменти) пр. Чорновола. Продаються 1-кімнатні апартаменти у сучасному ЖК Mill Town від забудовника...
$ 300 000
($2 128/м²)
Продажа 4-комнатной квартиры в австрийском стиле на ул. И. Вакарчука Квартира в австрийском стиле, на четвертом этаже четырехэтажного здания. В...
Парковые Башни
$ 139 000
($2 275/м²)
Продаж просторої квартири з новим ремонтом в новобудові ЖК «Паркові Вежі», вул. Стрийська,86! Площа квартири складає 61,1 м2! Додатковий бонус...
$ 110 000
($3 424/м²)
Продаж 1-кім квартири по вул. Братів Рогатинців, центр Львова. Австрійський будинок, дерев`яне перекриття, в квартирі зроблений капітальний ремонт, замінено усі...
$ 260 000
($2 149/м²)
Пропонуємо простору квартиру в новобудові близько центру Львова! Якісно збудована, сучасна новобудова, вул Єрошенка, близько ЖК «Велика Британія» і «...
Auroom Air
$ 69 900
($1 544/м²)
Продаж 1-кім квартири в ЖК Auroom Air Бізнес клас біля ТРЦ Спартак вул. Топольна Квартира в ЖК Auroom Air, це...
Брама
$ 109 000
($1 378/м²)
Продаж затишноіі 2-кімнатноіі квартири в ЖК Брама Простора та світла квартира площею 79.1м2 розташована на 5 поверсі сучасного житлового комплексу.Планування...
$ 89 000
($2 231/м²)
Продається 1-кімнатна квартира у польському напівлюксі в престижному районі! Простора та світла квартира розташована в одному з найкращих районів міста...
$ 50 000
($1 799/м²)
Продаж 1 кім квартири по вул Таманській(Дарії Гусяк) Галицький район міста Львова. До Оперного театру-10 хв пішки. Тихий, спокійний район...
$ 62 000
($1 071/м²)
Продаётся квартира под коммерческий вариант в центре на улице Парфановичів, боковая улица Личаківська. Общая площадь помещения 57,9 м2. Состоит из...
Показать еще
title
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom