$ 145 000
($1 486/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
БЕЗ КОМІСІЇ для покупця! Продаж дворівневої чотирикімнатної квартири у Солонці | вул. Людкевича Квартира для тих, хто шукає більше простору...
$ 60 000
($936/м²)
Продається простора двокімнатна квартира у сучасному житловому комплексі на вулиці Івана Рубчака в селі Солонка — ідеальний баланс між комфортом...
$ 65 000
($1 066/м²)
Продаётся просторная 2-комнатная квартира в доме комфорт-класса в Солонце! Квартира площадью 61 м2 расположена на удобном 2 этаже из 3х...
Дружественный Двор
$ 66 200
($851/м²)
Пропонуємо до продажу простору двокімнатну квартиру в сучасному житловому комплексі "Дружній Двір", розташовану в селі Солонка. Продумане планування - можна...
Европейский квартал
$ 70 000
($2 000/м²)
Продаж 1 кімнатної квартири у Солонці ЖК"Європейський квартал" Є ПІДВАЛ! Простора кухня-студія з панорамними вікнами та кімната, квартира знаходиться на...
Времена Года
$ 95 000
($1 584/м²)
Продаж 2 кім квартири у Солонці, Кінг Крос Стрийська Квартира з ремонтом (все роблено для себе), обладнана меблями і технікою...
$ 77 000
($1 185/м²)
Продаётся просторная 2-комнатная квартира в доме комфорт-класса в центре Солонки! Квартира площадью 65м2 расположена на удобном высоком 1 этаже из...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom