Perfect Life
$ 55 000
($1 326/м²)
Этаж/Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
ЖК Perfect Life, вул. Галицька | 1-кім, представницький поверх Квартира на представницькому поверсі з посиленою безпекою та приватністю. Планування 1-кім:...
Auroom Forest
$ 90 000
($1 310/м²)
2-к 69м² у ЖК бізнес-класу AUROOM FOREST. вул. Лісна. Ціна: 88 000 $ (Переуступка) Ключові переваги: Локація: вул. Лісна (ЖК...
Околиця Джона Леннона
$ 45 000
($1 120/м²)
Продаж 1-кімнатної квартири (40,19 м²). ЖК «Околиця», вул. Галицька. Головні переваги: Тепла підлога по всій площі: у кімнаті, кухні, лоджії...
$ 58 800
($1 207/м²)
Продаж просторої 1к квартири бізнес-класу. Локація: м. Винники, ЖК Auroom Forest (біля самого лісу). Площа: 48.74 м² — продумана до...
$ 109 000
($1 000/м²)
Продається простора дворівнева квартира (7 поверх + мансарда) у заселеному будинку 2015 року. Вул. винна гора. Сонячна південна сторона, зручне...
Сусіди
$ 48 000
($964/м²)
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК “Сусіди”, Винники (вул. Кільцева). Пропонується до продажу простора 1-кімнатна квартира у сучасному житловому комплексі ЖК...
$ 117 000
($1 300/м²)
Продаж просторої 3-кімнатної квартири з сучасним ремонтом у Винниках, вул. Академіка Сахарова. Квартира розташована на 7 поверсі 9-поверхового будинку, загальна...
Парус Comfort
$ 56 000
($1 229/м²)
Продаж 1 кімнатної квартири в новобудові ЖК Парус комфорт Винники. Площа 47 м² поверх 1 з 10 будинок зданий можна...
($938/м²)
Продается 3-комнатная двухуровневая квартира в доме клубного типа в городе Винники на улице Академика Крип'якевича. В тихом, уютном дворике, рядом...
$ 53 000
($1 232/м²)
Продаж однокімнатної квартири в ЖК Aurum Forest у місті Винники. Простора та світла квартира площею 43 м², розташована на восьмому...
$ 61 310
($1 482/м²)
Продається 1 кімнатна квартира ЖК Auroom Forest у м.Винники по вул. Лісна. Квартира складається з окремої спальні, просторої кухні-вітальні площею...
$ 86 250
($1 215/м²)
Продаж 2-на квартира у ЖК Парус Comfort, 0 цикл, 71 м². Гарне розташування у м. Винники вул. Лісна. Новобудова вже...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom