$ 200 000
($882/м²)
Этажность:
Комнат:
Площадь общая:
Площадь участка:
Продаж чудових, двох окремостоячих будинків у с. Бірки в неймовірно затишній локації. Загальна площа 227 кв.м, житлова 137 кв.м., висота...
$ 150 000
($1 294/м²)
Просторий та світлий танхаус площею 116 м² розташований у сучасному котеджному містечку Сметана в с. Бірки. Продаж сучасного таунхаусу з...
$ 110 000
($1 561/м²)
Продаж будинку в Підрясному, вул. Варбова. Двоповерховий будинок площею 80 м² на ділянці 6 соток із ремонтом, меблями та технікою...
$ 168 000
($1 077/м²)
Продається двоповерховий будинок у с. Бірки з просторою тирасою та дорослими соснами на території будинку. Будинок розташований в мальовничій локації...
$ 40 000
($279/м²)
Продається просторий будинок у затишному та екологічно чистому місці неподалік Львова в с.Ясниська. Будинок розташований на пагорбах біля кар’єру —...
$ 105 000
($591/м²)
Пропонується до продажу просторий приватний будинок із продуманим плануванням, який ідеально підійде для комфортного проживання великої родини. Будинок складається з...
$ 259 000
($2 040/м²)
Продається сучасний житловий будинок в с. Бірки. Готовий варіант для комфортного проживання без додаткових вкладень. Площа 127м.кв + тераса і...
$ 34 000
($1 134/м²)
Пропонується до продажу земельна ділянка площею 5,4 сотих, правильної форми, що дозволяє зручно спланувати забудову або облаштувати територію під власні...
$ 175 000
($1 167/м²)
Продаються стильні дворівневі та однорівневі будинки у с. Бірках (всього 10 км від Львова) — ідеальний варіант для тих, хто...
$ 135 000
($1 262/м²)
Продаж окремо стоячого, одноповерхового будинку у Бірках. Земельна ділянка 6 соток, огороджена, велика прибудинкова територія біля заїзду. Призначення для будівництва...
$ 320 000
($2 910/м²)
Продаж чудового одноповерхового будинку у с.Бірки, Яворівського району + 60 сотих землі Будинок розташований у дуже затишній локації, поруч лісу...
$ 115 000
($1 046/м²)
Продаж окремостоячого будинку, в мальовничій локації, с. Бірки, де навколо панує повний затишок і спокій Будинок має дуже зручне планування...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom