discountPageTitle
Park Stone
$ 185 000
($2 268/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Простора квартира вільного планування площею 81,6 м2 у сучасному житловому комплексі Park Stone Живописна локація поруч з парком Наталка та...
$ 92 000
($1 427/м²)
Пропонується до продажу простора трикімнатна квартира у зручному та популярному районі столиці — всього 5 хвилин від м. Оболонь. 2...
Podil Plaza & Residence
$ 69 990
($1 945/м²)
Однокімнатна видова квартира з панорамними вікнами в ЖК"Podil Piaza & Resident". Квартира після будівельників, знаходиться в зданій секції(сусіди живуть). Дуже...
$ 54 000
($2 077/м²)
Продам 1-кімнатну гостинку Пропонується до продажу компактна та функціональна квартира формату малосімейки-гостинки, біля метро Мінська — 7 хвилин пішки! ...
Династія
$ 225 000
($2 046/м²)
Продається 3-кімнатна дизайнерська квартира в ЖК Династія 100 м² продуманого простору. 13 поверх із 16. Будинок 2018 року. Це квартира...
$ 80 000
($1 569/м²)
Продається простора та затишна двокімнатна квартира на Оболоні, в одному з найзеленіших і найкомфортніших районів Києва. Розташована на середньому поверсі...
Паркове місто
$ 89 000
($1 535/м²)
Пропонуємо велику однокімнатну квартиру в ЖК Паркове місто, розташовану на безпечному 4 поверсі з 24, в стані після будівельників. Зручне...
$ 93 500
($1 585/м²)
Продається 2-кімнатна квартира з великим балконом на Оболоні. Даний об'єкт нерухомості ідеально підходить для тих, хто цінує комфорт та удобство...
$ 21 990
($759/м²)
Пропонуємо до продажу 1кімнатну квартиру на 4 поверсі 5 поверхового будинку за адресою Дмитра Луценко 2. Квартира 29, 35м.кв.Клубний будинок...
($3 094/м²)
Продається унікальна 2-кімнатна квартира загальною площею 59,8м2 в самому центрі столиці – на вулиці Хрещатик. Це чудова нагода стати власником...
4 сезони
$ 175 000
($1 829/м²)
Пропонується 2 кімнатна квартира, загальною площею 95м2, житлова 53м2, кухня 19м2, Розсташована на 11 поверсі з 25. Квартира з дизайнерським...
Crystal Park Tower
$ 160 000
($2 516/м²)
Ексклюзивна квартира в ЖК Crystal Park Tower — єдина в комплексі! Без комісії для покупця! Якщо ви шукаєте унікальне житло...
Показать еще
title
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom