$ 72 900
($768/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
? Продаж 4-кімнатної квартири у Святошинському районі ? Адреса: вул. Підлісна, 6 ? Основні характеристики: ? Поверх: 10 з 11...
$ 190 000
($893/м²)
Продається простора 4-кімнатна дворівнева квартира Святошинський район, вул. Депутатська, 23а. В будинку генератор! Основні характеристики: -Площа квартири: 213 м² –...
$ 169 000
($1 409/м²)
Київ, поруч зі станцією метро Святошин вул. Чаадаєва, 2А (зараз Дмитра Чижевського) Поверх: 11 із 18 Будинок: монолітно-цегляний, побудований на...
$ 195 000
($2 533/м²)
Стильна, затишна та функціональну квартира з 3 окремими кімнатами ( 2спальні+1кабінет/спальня) У квартирі виконано ремонт високої якості. Тепла підлога (передпокій...
$ 400 000
($1 794/м²)
Продаж п'ятикімнатного пентхаусу у ЖК «Відпочинок» 2 рівня, розташовані на 16 та 17 поверхах. Загальна площа з терасою 223 м2...
$ 140 000
($1 218/м²)
Описание* Святошинський Київ Продається чотирьох кімнатна квартира по вул.Олевська ЗА (до метро 10 хв на маршрутці) в тихому та затишному...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom