$ 125 000
($969/м²)
Поверхів:
Кімнат:
Площа загальна:
Площа ділянки:
Затишний будинок у самому центрі Борисполя може стати вашою домівкою! Побудований у 2003 році з білого силікатної цегли та ракушняку...
$ 1 050 000
($2 625/м²)
Продаж будинку будинок у престижному котеджному містечку Золоче. Земельна ділянка: 48 соток і 12 соток в оренді з береговою зоною...
$ 130 000
($929/м²)
Продаж будинку в центральній частині с. Гнідин, поруч Вишеньки, КМ "Золоче" Загальна площа будинку 140кв.м, зі зручним планвання. На першому...
$ 140 000
($1 000/м²)
До продажу не просто будинок, а мрія для справжніх поціновувачів якісного життя!!! Бо будинок - це не лише цегла і...
$ 695 000
($1 738/м²)
До вашої уваги представлений будинок на продаж за адресою: пров. Троянд 46, КМ «Золоче Клуб», с.Вишеньки, Бориспільський р-н. В загальному...
$ 700 000
($2 555/м²)
Будинок розташований у котеджному містечку, яке знаходиться під цілодобовою охороною з відеоспостереженням по всьому периметру, повністю огороджене. Дитячий майданчик розташований...
$ 349 000
($873/м²)
Продаж! Будинок,дом преміум класу у найкращій локації біля лісу у с. Гора, Бориспільський р-н, прямий виїзд на трасу до Києва...
$ 530 000
($1 395/м²)
Продаж ексклюзивного будинку в с. Вишеньки, Бориспільський район Пропонується до продажу просторий, затишний 3-поверховий будинок загальною площею 380 м², зведений...
$ 135 000
($792/м²)
Пропонується сучасний будинок, який ідеально підходить для людей, що цінують свій час, комфорт та затишок. Будинок має загальну площу 170.55...
($1 071/м²)
Продаж будинку в живописному кооперативному містечку «Золоче» Будинок двоповерховий з підвальнийм приміщенням 495 кв.м. 13 соток Розташований на ділянці правильної...
($631/м²)
БЕЗ КОМІСІЇ! Продаж теплого 2х, поверхового будинку, для великої родини, 214м2 + мансарда 60м2 +8 соток землі приватизованої, Нестерівка, Бориспіль...
$ 1 900 000
($4 319/м²)
Продажа эксклюзивного дома с эксклюзивным участком КГ «Подкова»с.Гнедин. На продажу предлагается эксклюзивный дом с участком 47 соток на котором расположен...
Показать еще
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom