Выгодное предложение
$ 146 500
($1 853/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
Пропонується простора квартира великої площі по вулиці Замарстинівській у будинку клубного типу. У будинку всього 42 квартири, що гарантує тишу...
Globus Elite
$ 69 400
($2 350/м²)
Продаж 1 -кім квартири в ЖК Globus Elite по вул. Руфа. Квартира 29.5 кв.м , розташована на 3 поверсі ...
$ 120 000
($1 936/м²)
Продається 2-кімнатна квартира площею 62 м², розташована на зручному середньому 2 поверсі австрійського будинку з дерев'яними перекриттями. Вхід парадний. Квартира...
$ 94 000
Продається однокімнатна квартира в новобудові у Львові Пропонується до продажу світла та затишна 1-кімнатна квартира в новобудові за адресою: м...
$ 220 000
($2 626/м²)
Ваша мрія про комфортне життя у Львові стає реальністю! Пропонується трикімнатна квартира у престижному та зеленому Франківському районі. Ця квартира...
Парус City
$ 320 000
($2 389/м²)
Продається розкішна двохрівнева квартира з дизайнерським ремонтом у житловому комплексі «Парус Сіті» на вулиці Кульпарківська, 93А.! Загальна площа — 134кв.м!...
Парк Арена
$ 59 000
($1 093/м²)
Однокімнатна квартира в новозбудованому житловому комплексі. Гарне планування, яке дозволить втілити всі Ваші побажання в реальність! Квартира розташована на найзручнішому...
$ 100 000
($1 316/м²)
Продаж гарної, затишної 4 х кімнатної квартири в одному з найбажаніших районів для життя! Квартира, загальною площею 76 м2, на...
Медовий Сад
$ 81 675
($1 650/м²)
Продається 1-кімнатна квартира у ЖК Медовий Сад по вул. Пасічній. Сучасне планування -окреса спальня, кухня-студія, можливість облаштувати гардиробної. Виконані роботи-розводка...
$ 340 000
($2 267/м²)
Продаємо простору двохповерхову квартиру- пентхаус, загальною площею 150 м2! Новий Львів! Один з найзручніших районів для життя! Гарне сполучення в...
Америка
$ 98 560
($2 200/м²)
Продаж однокімнатної квартири у ЖК Америка, вул.В.Великого. Секція Б1 (введена в експлуатацію у 2019 році) Монолітно-каркасна основа, цегляні стіни 3...
R2 Residence
$ 103 000
($1 181/м²)
Продається 3-кімнатна квартира в ЖК R2 Residence по вул. Роксоляни. Квартира знаходиться на 1 поверсі в 10-поверховому будинку. Загальна площа...
Показать еще
Оставьте заявку для обратной связи
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom