Комнаты
Программа
Цена $
Общая площадь
Чотири сезони
$ 129 000
($1 275/м²)
Поверх/Поверховість:
Кімнат:
Площа загальна:
ЖК Чотири Сезони від СК Будова. 1 секція (синя) підходить під єОселя (зібраний пакет документів), Квартира перепланована в 3 кімнати...
$ 95 000
($1 358/м²)
Двокімнатна квартира в ЖК "Чотири Сезони". Квартира з чудовим плануванням: просторі кімнати, кухня з виходом на балкон, окремий санвузол. Вид...
$ 94 900
($1 356/м²)
Продається простора двокімнатна квартира загальною площею 70 м² в ЖК «Чотири сезони». Шикарне розташування - до центру та моря 5...
$ 87 250
($1 254/м²)
Продається квартира в новому ЖК «Чотири сезони» на проспекті Гагаріна. Площа: 69.63 м. Планування: кухня-їдальня і 2 спальні - чудове...
$ 49 000
($1 026/м²)
2-х кімнатна квартира в "сталінці"! Пропонуємо до Вашої уваги унікальну можливість придбати 2-кімнатну квартиру в будинку "сталінка" з величезним потенціалом!...
$ 56 000
($1 195/м²)
Квартира в одному з найкращих житлових комплексів Приморського району на проспекті Гагаріна/проспекті Шевченка. ЖК "Чотири Сезони". Квартира вільного планування з...
($2 318/м²)
У продаж однокімнатна квартира в ЖК Чотири сезони. Квартира-студія з панорамним склінням. У квартирі зроблено ремонт із стилю лофт. Повна...
$ 80 000
($1 714/м²)
Можна під програми! У продажу сучасна 1 кімнатна квартира в новому ЖК Чотири сезони від забудовника Будова. Квартира розпланована на...
$ 130 000
($1 290/м²)
Новий житловий комплекс «Чотири сезони» від надійного забудовника – СК Будова. Будинок зданий! Розташований у престижному районі м. Одеси, на...
$ 90 610
($1 302/м²)
$ 90 480
($1 300/м²)
$ 103 000
($2 216/м²)
Нова, стильна євродвокімнатна квартира в ЖК 4 Сезону на пр. Гагаріна Будинок зданий, сучасний комплекс з комерцією та всією необхідною...
Государственная ипотека от 3%
Недвижимость с пониженной ценой
Построй карьеру вместе с Атлантой
Готовые пакеты ремонта с Forroom